320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olulised uudised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Otse: riigikogus vaagitakse 5G keelamist Eestis

    Ajendi selliseks ürituseks andis kollektiivne pöördumine «Nõuame 5G-tehnoloogia paigaldamise peatamist Eestis», mille algatajaks on portaal Kiirgusinfo – keskkond, mille algatas kaugloetava elektriarvesti tõttu hingerahu kaotanud mees.
    Vana hea

    Kommentaar


      on selgunud, et Martin Luther King ei olnudki õilis lambuke (vägistamisele kaasaaitamised jne), kuigi ei saa eitada tema suurt rolli mustanahaliste inimväärseks saamisele. Aga samamoodi heroiseeritakse Nelson Mandelat, kes oma algusaegadel hoopis pommirünnakuid korraldas avalikes kohtades jne.
      Mõned tolad käivad ikka veel Che särkidega ringi, samahästi võiks ju Hitlerit kanda.

      Kommentaar


        Silvia Ilves olla jälle vaba naine, viie lapsega, kõik eri meestega, vist. Võimas!

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Silvia Ilves olla jälle vaba naine, viie lapsega, kõik eri meestega, vist. Võimas!
          26 aastaselt viis last väidetavalt viie erineva mehega. See on ju täielik keeper!

          edit : https://perejakodu.delfi.ee/ajakirja...si?id=83892737
          paistab, et nii palju neid babydaddysi polegi.
          edit2 : neli last tal pole mitte? väga kehva töö härra staarajakirjanik! ootan vabandust kõigi Ilves Sistersi fännide ees!
          Algselt postitas Iceman
          Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

          Kommentaar


            Mis kivi all ma jälle elanud olen, et ma ei tea, kes ta on?

            -e- kultuuri seal kivi all ilmselgelt ei ole.

            Kommentaar


              siin peaks juba selgelt politsei sekkuma

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Silvia Ilves olla jälle vaba naine, viie lapsega, kõik eri meestega, vist. Võimas!
                Krt ei mõelnud, et ta "Klassikatähtede" ajal nii noor oli, lapsi tal siiski neli jah Ehk veidi vähem mulda ahnitsenud endale.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                  Krt ei mõelnud, et ta "Klassikatähtede" ajal nii noor oli, lapsi tal siiski neli jah Ehk veidi vähem mulda ahnitsenud endale.
                  paistab himur tsikk, why not samas. Huvitav, kas ta niisamanussi-requeste ka võtab, ei pea ju alati tingimata titte tegema....

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cabron Vaata postitust
                    paistab himur tsikk, why not samas. Huvitav, kas ta niisamanussi-requeste ka võtab, ei pea ju alati tingimata titte tegema....
                    Oleneb sentimeetritest. Alla kümnesed jutule ei saa ma usun.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Oleneb sentimeetritest. Alla kümnesed jutule ei saa ma usun.
                      Nahhui sa mo päeva kohe ää rikkusid, ma juba lootsin sekundiks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Nahhui sa mo päeva kohe ää rikkusid, ma juba lootsin sekundiks.
                        Parem sekund lootust kui kaks sekundit halba seksi.
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dareth Vaata postitust
                          Parem sekund lootust kui kaks sekundit halba seksi.
                          KAKS!??!??!!! Sa arvad et ma mõni seksmassin või?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            Nahhui sa mo päeva kohe ää rikkusid, ma juba lootsin sekundiks.
                            Ära muretse. Ma lootsin ka juba, aga siis vaatasin väikest Sambazt ja reality check oli päris karm. Aga võib-olla Cabron saab.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Ära muretse. Ma lootsin ka juba, aga siis vaatasin väikest Sambazt ja reality check oli päris karm. Aga võib-olla Cabron saab.
                              Sama siin, viskasin ka pilgu peale ja väike Pablo Diego José Francisco de Paula Juan Nepomuceno María de los Remedios Beelzebub - Prince of darkness Cipriano de la Santísima Jürgen Trinidad Ruiz y Pints osutus alamõõduliseks. Olin küll viivuks kurb, mitte küll nii palju kui teised maxima külastajad minu ümber aga siis meenus, et kodus on juba purk Hellmann'sit ning tuju läks kohe paremaks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Palavaga on soovitatav juua mineraalvett ning hoiduda kohvist ja alkoholist.
                                gaseeritud ka sobib vä?
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X