320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olulised uudised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Mul oli ülikooliaastatel isegi toitlustamine 3 korda päevas tasuta
    Elamine muidugi ka oli tasuta, aga häbi polnud üldse
    Koolis käisime vormis, seega riietele ka pappi eriti ei kulunud

    Kahju, et see periood vaid 4 aastat kestis
    Mul on ka piinlik, aga toona oli see okei. Üks naisisik on praegu kultuurivaldkonnas kõva ametnik ja teine mingi suure etnoloogiaseltsi juht. Mõlema inimese vanemad muudkui rääkisid, et see Mõnu on totaalne luuser ja temast ei saa küll mingit normaalset inimest. Nüüd maksan kõik arved ise!

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Mul on ka piinlik, aga toona oli see okei. Üks naisisik on praegu kultuurivaldkonnas kõva ametnik ja teine mingi suure etnoloogiaseltsi juht. Mõlema inimese vanemad muudkui rääkisid, et see Mõnu on totaalne luuser ja temast ei saa küll mingit normaalset inimest. Nüüd maksan kõik arved ise!
      Kuidagi väga tuttav lugu. Kuigi noh, mu esimese pruudi vanemad arvasid, et minust saab kõva jalgpallur ja suguvõsa saab väga rikkaks. Nüüdseks endine kõvade sihtidega endine pruta töötab kohalikus Konsumis ja elu ilus! Kuigi pidi minema Yale keemiat õppima.

      Kommentaar


        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
        Mul oli ülikooliaastatel isegi toitlustamine 3 korda päevas tasuta
        Elamine muidugi ka oli tasuta, aga häbi polnud üldse
        Koolis käisime vormis, seega riietele ka pappi eriti ei kulunud

        Kahju, et see periood vaid 4 aastat kestis
        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Mul on ka piinlik, aga toona oli see okei. Üks naisisik on praegu kultuurivaldkonnas kõva ametnik ja teine mingi suure etnoloogiaseltsi juht. Mõlema inimese vanemad muudkui rääkisid, et see Mõnu on totaalne luuser ja temast ei saa küll mingit normaalset inimest. Nüüd maksan kõik arved ise!
        Mul polnud sellepärast piinlik, et riigi kulul sai sedaviisi elatud , aga kooli lõpetades lõi reaalsus näkku ja tuli ise hakkama saada.
        Õppelaenu ka tagasi hakata maksma, mida mul tegelikult eriti vaja nagu polnudki, aga kui antakse, siis tuleb ju võtta
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Kuidagi väga tuttav lugu. Kuigi noh, mu esimese pruudi vanemad arvasid, et minust saab kõva jalgpallur ja suguvõsa saab väga rikkaks. Nüüdseks endine kõvade sihtidega endine pruta töötab kohalikus Konsumis ja elu ilus! Kuigi pidi minema Yale keemiat õppima.
          Kui ma oleksin kunagi käinud neiuga, kes töötab praeguseks kuskil Konsumis, siis mul oleks enda valikute suhtes veidi häbi.

          Kommentaar


            Meanwhile in real life

            It's a hard knock life
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Kui ma oleksin kunagi käinud neiuga, kes töötab praeguseks kuskil Konsumis, siis mul oleks enda valikute suhtes veidi häbi.
              Aasta nõmedaim post. Palju õnne, esimene eesti.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                Aasta nõmedaim post. Palju õnne, esimene eesti.
                Oli mõeldud naljana. Läks vist seekord viltu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Oli mõeldud naljana. Läks vist seekord viltu.
                  see ongi siis E200 suur plaan

                  Kommentaar


                    Aasta nõmedaim post. Palju õnne, esimene eesti.
                    Ma loodan, et see oli hea troll. Kui ei siis on mul toomashendrikilveselikult piinlik foorumi pärast. Mis kuradi solvumiskultuur on siin hoogu võtmas. Jummel küll.

                    Kommentaar


                      Miks heidite konsumi ja hessi töötajaid? Mõelge, kui neid poleks, siis te ei saakski neid teenuseid tarbida ju.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        Miks heidite konsumi ja hessi töötajaid? Mõelge, kui neid poleks, siis te ei saakski neid teenuseid tarbida ju.
                        Once a Gooner, always a Gooner

                        Kommentaar


                          Üks Manu poolehoidja postitas eile 'pooli teemas.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Üks Manu poolehoidja postitas eile 'pooli teemas.
                            Ma teen seda koguaeg? Suht korduvalt maininud, et Liverpool ja Arsenal on enda klubi järel ilmselt kaks teist lemmik klubi Albionil

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              Ma teen seda koguaeg? Suht korduvalt maininud, et Liverpool ja Arsenal on enda klubi järel ilmselt kaks teist lemmik klubi Albionil
                              Neljas Chelsea, viies City, kuues Tottenham?
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Neljas Chelsea, viies City, kuues Tottenham?
                                Nope, Njuuka & Spursy,

                                Kommentaar

                                Working...
                                X