320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olulised uudised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas Jaffa maiustused on koogid või küpsised?

    Kommentaar


      Ehkki skandaalse laulja Joel De Luna lahkumine veebruari teisel nädalal oli ootamatu, on palju märkimisväärsem hoopis stsenaarium, mis rullus lahti De Luna maiste jäänuste ümber.


      surra ka ei lasta rahulikult
      tell your mother, we are hooligans!

      Kommentaar


        päris hea

        Xqbot vs Darknessbot
        Tachikoma vs Russbot

        Over time, the encyclopedia’s software robots can become locked in combat, undoing each other’s edits and changing links, say researchers

        Kommentaar


          Õõvastav video: NBA korvpallur kaotas kaks hammast, kuid naases mängu

          "Hiiglase hambad paigaldab talle tagasi hambaarst."

          tõsi ka?

          Kommentaar


            Fuuk mii
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Milk is racist

              või ebaterve huumor?

              Kommentaar


                Peaks EKRE paadunud fännidele selle idee maha müüma. Toetaks Eesti põllumajandust.

                Kommentaar


                  Mingi mutt hakkas Ringvaates keset intervjuud imetama.

                  Kommentaar


                    Neljapäeval varastati Rakvere vallas Tõrremäel autopesulast mündivahetusaparaat ja sularaha. Kahju 2832 eurot.


                    Kui keegi münte pakub siis helistage politseisse.

                    Kommentaar


                      Russian zoo's raccoon in 'erotic' video dispute

                      Kommentaar


                        Erki Savisaar leiab, et edaspidi võiks alkoholi osta ainult pangakaardiga, mitte mingil juhul aga sularaha eest.
                        Keegi kirjutas facebookis tabavalt, et aeg oleks ka talongid tagasi tuua.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Marduk või kesa, või kesiganes, kes alkoholi/statistikat teeb, kas need piirangud reaalselt toimivad ka? Kui mul oleks viinaviga küljes, siis ma varuks aegsasti suurema koguse valmis, sest mine tea, millal otsa saab.
                          Mis piirangud?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Praegu kehtivaid pidasin silmas. 22-10 müügikeeld, purjus inimesele ei tohi müüa, võta vett vahele jne. Seni, kuni viin on poes müügil, ei usu mina, et kel vaja juua, see mingi piirangu tõttu vähem joob.
                            Head lugemist
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Praegu kehtivaid pidasin silmas. 22-10 müügikeeld, purjus inimesele ei tohi müüa, võta vett vahele jne. Seni, kuni viin on poes müügil, ei usu mina, et kel vaja juua, see mingi piirangu tõttu vähem joob.
                              Võta vett vahele on soovitus (igati tore asi), purjus (defineeri kuidas tahad) on subjektiivne nii kaua kuni sa pole saanud objektiivset kinnitust (alkomeeter)

                              Kui statistikat uskuda siis tarbimine on vähenenud (numbrid ei ole igal pool täpselt samad, kuid suurusjärk jääb samasse kanti). Aga alkoholipoliitika kujundamine ei ole ainult 1-2-3 piirangut mis loodetud tulemuse peaks andma. See on palju väikseid asju mis peaksid/võiksid mõttemalli ümber kujundama. Selles suhtes on Roheline Raamat väga tervitatav nähe. Seal on kenasti kirja pandud mida tahetakse saavutada.

                              Aga eks ole näha mida meile uus nähtus, piirikaubandus, endaga kaasa toob.

                              Kommentaar


                                Austraalias on lõpuks lubatud naistel teed ületada. Millal meie nii kaugele jõuame?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X