320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olulised uudised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Sa arvad, et see polnud mõistlik otsus?
    ma oleks arvanud, et mitte keegi ei pea sellist otsust mõistlikuks, aga nüüd jääb mulje, et ainult pisike vähemus mõtleb nii.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      ma oleks arvanud, et mitte keegi ei pea sellist otsust mõistlikuks, aga nüüd jääb mulje, et ainult pisike vähemus mõtleb nii.
      Mis oleks alternatiiv olnud? Ma päris tõsiselt küsin sest seni pole politsei sajatajad suutnud alternatiivi välja pakkuda. Lasta minna ja saata sõnum, et politseid ei huvita sellised asjad? Tehti ainuvõimalik valik sobivaimal hetkel ja lõpuks lahenes ikka väga õnnelikult neile. Oled mees ja teed siis ole mees ja vastuta. Nii lihtne ongi. Praegu sai vastu näppe ja ulub.

      Kommentaar


        Algselt postitas zelee Vaata postitust
        Mis oleks alternatiiv olnud?
        mitte ajada alla kaks inimest? fight autism with advanced autism kindlasti pole lahendus. see on see, mis nii lihtne ongi*. olen nõus sinuga kihla vedama, et see mees seal politseiautos ei vastuta oma tegude eest kohtus.

        * - peaks olema
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Ennem diskuteerimist võiks teemad eraldada - on kõigil lihtsam. Näiteks on omaette teemadks Politsei käitumine, politseiniku käitumine, olukord, asukoht, vastutustundetu kihutaja, rammimise olukord, kiirus rammimisel, rammimise põhjus, oskus rammida, oskus kukkuda jne.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            mitte ajada alla kaks inimest? fight autism with advanced autism kindlasti pole lahendus. see on see, mis nii lihtne ongi*. olen nõus sinuga kihla vedama, et see mees seal politseiautos ei vastuta oma tegude eest kohtus.

            * - peaks olema
            Jällegi sa ei paku varianti mis muu lahendus oleks pidanud olema, et mootorattur seisma saada. Ilmselgelt tal puudus ju soov selleks sõites mööda kõnniteid. Potentsiaalne mõrvar peeti kinni edukalt ja kiirusi arvestades väga väikeste vigastustega. Sa tõsimeeli arvad, et kui oleks minna lastud ja reg nr elukohta mindud siis oleks ta sealt eest leitud kinnitamas "jah mina sõitsin". vt ka eelmisel aastal tüdruku surnuks sõitnud roolijoodiku juhtumit. Kiputakse ära unustama põhjus-tagajärg suhet. Kui sa võtad otsuse mitte alluda politsei märguannetele ja alustad põgenemist siis pead ka olema valmis selleks, et sinu vastu kasutatakse jõumeetmeid. Kui ta oleks mõne õhtuse koerajalutaja surnuks sõitnud siis kuuleks me sajatusi politsei suunal miks teda varem jõuliselt maha ei võetud. Praegu üks huvigrupp üritab õigustada õigusruumist erinevat käitumist.

            Kommentaar


              Tartust varastati sammulugeja ja pudel joodi
              Once a Gooner, always a Gooner

              Kommentaar


                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                Jällegi sa ei paku varianti mis muu lahendus oleks pidanud olema, et mootorattur seisma saada. Ilmselgelt tal puudus ju soov selleks sõites mööda kõnniteid. Potentsiaalne mõrvar peeti kinni edukalt ja kiirusi arvestades väga väikeste vigastustega. Sa tõsimeeli arvad, et kui oleks minna lastud ja reg nr elukohta mindud siis oleks ta sealt eest leitud kinnitamas "jah mina sõitsin". vt ka eelmisel aastal tüdruku surnuks sõitnud roolijoodiku juhtumit. Kiputakse ära unustama põhjus-tagajärg suhet. Kui sa võtad otsuse mitte alluda politsei märguannetele ja alustad põgenemist siis pead ka olema valmis selleks, et sinu vastu kasutatakse jõumeetmeid. Kui ta oleks mõne õhtuse koerajalutaja surnuks sõitnud siis kuuleks me sajatusi politsei suunal miks teda varem jõuliselt maha ei võetud. Praegu üks huvigrupp üritab õigustada õigusruumist erinevat käitumist.
                endiselt proovid sa õigustada kahe inimese alla ajamist liiklushuligaani kinni pidamisega. see ei ole seotud mingi huvigrupiga vaid use of deadly force tingimustega. ma ei näe, kuidas see oleks õigustatud. arvestades, et rattal oli ka süütu kaasreisija, siis ei us(k)u(nud), et üldse keegi peaks pidama seda õigustatuks ... aga viha rullnokkade (ja eriti nokastunud ratturite?) osas on nii pime, et kui kuskil keegi alla aetakse, siis on rõõm ja võidutunne.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  endiselt proovid sa õigustada kahe inimese alla ajamist liiklushuligaani kinni pidamisega. see ei ole seotud mingi huvigrupiga vaid use of deadly force tingimustega. ma ei näe, kuidas see oleks õigustatud. arvestades, et rattal oli ka süütu kaasreisija, siis ei us(k)u(nud), et üldse keegi peaks pidama seda õigustatuks ... aga viha rullnokkade (ja eriti nokastunud ratturite?) osas on nii pime, et kui kuskil keegi alla aetakse, siis on rõõm ja võidutunne.
                  Sa pole jätkuvalt välja pakkunud alternatiivi mis oleks tulnud teisiti teha, et mootorrattur pidama saada. Ma olen aru saanud, et reisija oli juhi kallim ehk ta pidi teadma kas juht omab õigust või mitte. Ta istus teadlikult lubadeta juhi rattale võttes samamoodi vastutuse. Kogu sündmusteahela põhjustas rattur mitte politsei.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    Sa pole jätkuvalt välja pakkunud alternatiivi mis oleks tulnud teisiti teha, et mootorrattur pidama saada. Ma olen aru saanud, et reisija oli juhi kallim ehk ta pidi teadma kas juht omab õigust või mitte. Ta istus teadlikult lubadeta juhi rattale võttes samamoodi vastutuse. Kogu sündmusteahela põhjustas rattur mitte politsei.
                    mitte ajada alla inimesi on alternatiiv.

                    kust politsei sai hindamiseks info, et "kallim = ta pidi teadma" jne jne. ma jätkasin seda teemat ainult, kuna $$$ mainis, et see ajab teda närvi. kas sa proovid meelega maximaalselt kitsast peast välja pigistada?
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Kui see rattur oleks tagaajamise käigus ülekäigurajal kellegi alla ajanud, siis oleks ka politsei süüdi, et ta üldse taga hakkas ajama? Ehk siis by default ei tohiks politsei kedagi taga ajada, sest sellega tekitab ta ohtlikke olukordi. Kui ma ei eksi, siis päris suur osa tagaajamisi lõppeb vist matsupanekuga*? Selline kontrollitud õnnetuse tekitamine tundub igatahes okeim kui oodata, et tsiklijuht ise kuskil eksiks.

                      Ja üleüldse. Kas sa kaitseks olukorda samamoodi, kui tsikli pealt oleks saadud kätte näiteks narkojoobes Anton ning ta sõbranna Julia? Siis oleks sama jutt- miks politsei ta maha võttis jne? Hetkel tundub rohkem selline tagantjärgi targutamine, sest kättesaadud inimesed tundusid päris okeid/adekvaatsed. Enamasti vist politsei eest ärasõitjad seda pole ja neid kesklinna suunal kihutama ei laseks.

                      * on üldse statsi olemas, et kuidas tagaajamised lõppevad?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        mitte ajada alla inimesi on alternatiiv.

                        kust politsei sai hindamiseks info, et "kallim = ta pidi teadma" jne jne. ma jätkasin seda teemat ainult, kuna $$$ mainis, et see ajab teda närvi. kas sa proovid meelega maximaalselt kitsast peast välja pigistada?
                        Ma võin ka emotikume panna Sa pole ikka alternatiive pakkunud kuidas oleks ratas reisma saadud. Targutada on hea, et miks te tehti. Samamoodi võib küsida, et kust politsei pidi teadma, et tegu pole nt tagaotsitava inimesega? Võeti maha potentsiaalne mõrvar. Nii lihtne see ongi. Süütute kõrvalseisjate elud kaaluvad üle teadlikult politsei eest ära kihutajate oma. Parem oleks olnud panna siis piigid millest 100+km/h tunnis kihutav rattur oleks üle pannud ning sellest kiiruselt kohe kindlasti surma saanud?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          mitte ajada alla inimesi on alternatiiv.

                          kust politsei sai hindamiseks info, et "kallim = ta pidi teadma" jne jne. ma jätkasin seda teemat ainult, kuna $$$ mainis, et see ajab teda närvi. kas sa proovid meelega maximaalselt kitsast peast välja pigistada?
                          Ma võin ka emotikume panna Sa pole ikka alternatiive pakkunud kuidas oleks ratas reisma saadud. Targutada on hea, et miks te tehti. Samamoodi võib küsida, et kust politsei pidi teadma, et tegu pole nt tagaotsitava inimesega? Võeti maha potentsiaalne mõrvar. Nii lihtne see ongi. Süütute kõrvalseisjate elud kaaluvad üle teadlikult politsei eest ära kihutajate oma. Parem oleks olnud panna siis piigid millest 100+km/h tunnis kihutav rattur oleks üle pannud ning sellest kiiruselt kohe kindlasti surma saanud?

                          Edit: Aasta 2014 http://m.ohtuleht.ee/595729/haiglavo...gele-ei-jaanud

                          Aaasta 2006

                          Pühapäeval kell 21.42 kaldus alkoholijoobes ja juhtimisõiguseta 30aastane Ülo Vändras Jaama tänaval maja number 13 juures mootorrattaga Suzuki GV72C järsus kurvis teelt välja kõnniteele ning sõitis otsa seal liikunud 54aastasele Augustile.

                          Jalakäija suri sündmuskohal ja kiirabi toimetas raskete vigastustega mootorratturi Pärnu haiglasse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            Ma võin ka emotikume panna Sa pole ikka alternatiive pakkunud kuidas oleks ratas reisma saadud. Targutada on hea, et miks te tehti. Samamoodi võib küsida, et kust politsei pidi teadma, et tegu pole nt tagaotsitava inimesega? Võeti maha potentsiaalne mõrvar. Nii lihtne see ongi. Süütute kõrvalseisjate elud kaaluvad üle teadlikult politsei eest ära kihutajate oma. Parem oleks olnud panna siis piigid millest 100+km/h tunnis kihutav rattur oleks üle pannud ning sellest kiiruselt kohe kindlasti surma saanud?
                            oehjah
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Selline kontrollitud õnnetuse tekitamine tundub igatahes okeim kui oodata, et tsiklijuht ise kuskil eksiks
                              mis parameetrite järgi käib kontrollitud õnnetuse tekitamine? ma ei ole kuskilt lugenud standardite kohta. (ma ei ole ka suurt lugenud sel teemal, et äkki on isegi avaldatud)

                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Ja üleüldse. Kas sa kaitseks olukorda samamoodi, kui tsikli pealt oleks saadud kätte näiteks narkojoobes Anton ning ta sõbranna Julia? Siis oleks sama jutt- miks politsei ta maha võttis jne? Hetkel tundub rohkem selline tagantjärgi targutamine, sest kättesaadud inimesed tundusid päris okeid/adekvaatsed. Enamasti vist politsei eest ärasõitjad seda pole ja neid kesklinna suunal kihutama ei laseks.

                              * on üldse statsi olemas, et kuidas tagaajamised lõppevad?
                              narkojoobes juhtimine on ilmselgelt (määravalt?) teistsugune situatsioon. need välja mõeldud näited tõmbavad teema üldse liiga laiali või lähevad full retard. Anton ja Julia ei mängi mingit rolli, sest mul puudub info kas need inimesed olid Anton ja Julia või Mart ja Mari.

                              mulle tundub, et hetkel käib tagantjärele õigustamine. ma ei saa aru, kuidas inimesed vaatavad videot, kuidas inimene aetakse alla ja siis ütlevad, et nii tulebki teha, sest rullnokk. kaasreisija on ka, aga enda viga/oleks pidanud teadma2. mida järgmiseks? Vfb Stuttgart teeb teema "Naiste alla ajamisest"?
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Sul on võimalus mind ümber veenda, et politsei käitus valesti. Aga paku mulle alternatiive kuidas oleks tulnud ilmselgelt mitte peatuda kavatsev rattur seisma saada. "Mitte alla ajada" pole alternatiivi pakkumine.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X