320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olulised uudised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Ja aina lollimaks inimesed lähevad
    Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



    Ken Lee tulibu dibu douchoo

    Kommentaar


      Algselt postitas eestimees Vaata postitust
      http://www.elu24.ee/?id=9143

      tra palun pange see leht tsensuuri alla, ajukääbikud
      SL Õhtuleht läheb uudisega isegi detailsemaks, muretsedes ka maksumaksja elu-olu pärast.
      Mul on liiv ja sul on savi.

      Kommentaar


        Algselt postitas Maekas Vaata postitust
        Vastupidi. Sellised kõmu-uudised on just väga populaarsed, ning elu24 on tõenäoliselt üks eesti külastatavamaid veebilehti. Kõmu müüb. Vaata, mis Hollywoodis toimub.

        Inisejaid leidub alati, aga needsamad inisejad satuvad ikka ja jälle sellele leheküljele, et uut materjali leida, mille üle iniseda, samal ajal hoolikalt sealset reklaami tarbides.
        Elu24 on hetkel Eestis külastatavuselt üheksas portaal (kui välja arvata hanzanetid ja värgid). Minu arust Elu24-ja ja SL Õhtulehte nüüd Justiga küll võrrelda ei saa, vimases on ikka enamasti täiesti absurdselt naljakad uudised. Mida tõestab ka Luisa ja Taavi Rõigase värk.
        Algselt postitas budulojus
        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

        Kommentaar



          kohe nii kollane ajakirjandus, et nimed peab ka mööda panema?
          ehk kust niimoodi on küll tuletatud?
          Šmutov, rsk! Märt on tegelikkuses see nimi...
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            David Bechkam ei hakka Dnoop Doggiga koos laulma

            Kommentaar


              Ei usu...ma küll mõtlesin, et Beckham hakkab muusika äris lained lööma...
              not

              Kommentaar


                Palermo jalgpalliklubi presidendi Maurizio Zamparini sõnul kaotas tema meeskond Itaalia meistriliigas AS Romale pallipoisi pärast.
                Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                Kommentaar


                  itaalia vutt parimas mahlas

                  Kommentaar


                    värdjas pallipoiss raisk!
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      okei .. mis põhjused järgmiseks on ?

                      Kommentaar




                        Eesti uus turismimagnet.

                        Nähtamatud elevandid!
                        Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                        Ken Lee tulibu dibu douchoo

                        Kommentaar


                          see on tõsiselt oluline ja hea uudis:

                          Which ship has never docked at Liverpool?
                          The Premiership.

                          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                          Kommentaar


                            woohoo, ma elan 200 aastaseks!!!!!
                            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                            Kommentaar


                              Martin - miks ei saa seda postitust kommenteerida?

                              ...Pullerist kardab midagi vöi? Ja ära ütle, et kes tahab kommenteerida, siis läheb sinna Pulleritsu superego blogisse. Tavaliselt ju "kuulsust" äpardusi saab kommida.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                                Martin - miks ei saa seda postitust kommenteerida?

                                ...Pullerist kardab midagi vöi? Ja ära ütle, et kes tahab kommenteerida, siis läheb sinna Pulleritsu superego blogisse. Tavaliselt ju "kuulsust" äpardusi saab kommida.
                                Ma ei jõua politseile nii palju avaldusi saata. Tööd tuleb ka teha.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X