320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olulised uudised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täitsa pädev vabandus

    Kommentaar


      Anu Saagim hakkab elu24 juhtima!


      Meie Smuti Anu all! Leeds!Leeds!Leeds!

      Kommentaar


        Algselt postitas Tembu Vaata postitust
        Meie Smuti Anu all! Leeds!Leeds!Leeds!
        Vastupidi siiski, musike
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Sinu proua on rahul? Tuled uute kogemustega koju.

          Kommentaar


            peldikut oskab nüüd vähemalt küürida

            Kommentaar


              Iglesiase-Elina nime all tuntud neiu Elina Kann on olnud avalikkuse huviorbiidis alates superstaar Enrique Iglesiase kontsertidest möödunud aasta novembris.Kuuldavasti pidutsesid Elina ja tema sõbranna Anett pärast staari mõlemat kontserti tema hotellitoas.


              "ega ma Eesti lits pole!""
              Jalgpallihaigla juhatuse liige

              Kommentaar


                Kogu see intervjuu on comedy-gold, nii küsija kui küsitava poolt. Alljärgneva peale lahkus kohvi konkreetselt nina kaudu arvutimonitorile:

                Mida arvad üldse sellest loost Dima Bilaniga?
                Kogu see lugu on ebanormaalne. Hotellist lahkusime juba õhtul, kellegagi seal ei pidutsenud ja Bilani numbrit pole ma ka saanud. Varsti kirjutakse vist sellest, et olin koos Rihannaga voodis.

                Kas oleksid nõus siis Rihannaga magama?
                Ei iial!
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Üldiselt - kus on see portaal olnud mu elus? Miks on mingi mõttetu delfi mul default koduleheküljeks?

                  13:22 Apelsinilõhn rahustab kurjategijaid
                  13:11 Galerii: Natasha Bedingfield suudles delfiiniga
                  13:03 Suurbritanniast leiti inimsööjakala
                  12:40 Tarakan põhjustas teletöötajate vallandamise
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    Vello, no tõesti. Et tu brute. Täiesti ennekuulmatu. Kohe default leht muuta!
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Ahjaaa, siinkohal on Vellole mõtet tsiteerida ka klassikuid. Priit P'd siis nimelt.



                      "Siiski, üks suur uuenduslik läbimurre toimus. Elu24.ee, kus iga Eesti inimene saab valida maailma ilusaima tissipaari omaniku ning püsib lakkamatult kursis, kas Britney Spears kannab täna aluspesu või mitte – see on Eesti meedia aastategu 2007."

                      Palun võtta teadmiseks
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Kusjuures isiklikult mina olen pettunud, et pean tissipaaride hindamisel kasutama ülemäära palju oma (haiget?) fantaasiat ja aimama, mis riiete all peidus on.

                        "Kõik kuulub rahvale!"
                        F. Castro

                        Kommentaar


                          Iglesiase-Elina nime all tuntud neiu Elina Kann on olnud avalikkuse huviorbiidis alates superstaar Enrique Iglesiase kontsertidest möödunud aasta novembris.Kuuldavasti pidutsesid Elina ja tema sõbranna Anett pärast staari mõlemat kontserti tema hotellitoas.


                          Need küsimused mida see reporter esitab on ikka kõvad

                          Kuid kujutame ikkagi ette, et sa said Dimaga kokku ja veetsite kena õhtu hotelli restoranis ning lõpuks tegi laulja sulle ettepaneku koos voodisse minna. Kas oleksid nõus olnud?
                          Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                          Ken Lee tulibu dibu douchoo

                          Kommentaar


                            millal uudis tuleb, et kristjan rahnu müüs libusid ja nüüd istub kinni???

                            Kommentaar


                              Algselt postitas taku* Vaata postitust
                              millal uudis tuleb, et kristjan rahnu müüs libusid ja nüüd istub kinni???
                              Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                              Ken Lee tulibu dibu douchoo

                              Kommentaar


                                Tallinnas Ristiku põik 8a asuv Klubi 8 ja samas asuv Nord Hostel olid kohad, kuhu Eesti Päevalehe ajakirjanik läks eksperimendi korras uurima, kas sealt on võimalik osta seksteenust. Selgus, et oligi.


                                hehee, dannaril ei anna naine kätte!
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X