320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olulised uudised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    olgu see laiv nii sitt kui tahes, olgu nad emod, olgu eesti spämmirahvas jne... who cares ... nad on ainsad eesti artistid kes kunagi nii suurel laval esinenud ( ma ei tea vb Anne Veski kuskil Udmurtias esines 200 000 tuhande pompsi ees)
    kui sa juba Snoop Doggiga kätt saad suruda ja Nelly Furtadot kallistada saad siis võib pillid kotti ära panna... ükski teine eesti artist seda ei ole suutnud ega ei suuda ka arvatavasti .

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas veltu69 Vaata postitust
      olgu see laiv nii sitt kui tahes, olgu nad emod, olgu eesti spämmirahvas jne... who cares ... nad on ainsad eesti artistid kes kunagi nii suurel laval esinenud ( ma ei tea vb Anne Veski kuskil Udmurtias esines 200 000 tuhande pompsi ees)
      kui sa juba Snoop Doggiga kätt saad suruda ja Nelly Furtadot kallistada saad siis võib pillid kotti ära panna... ükski teine eesti artist seda ei ole suutnud ega ei suuda ka arvatavasti .
      Ma nüüd ei tea. Eurovisioon väidab end ka ülemaailmse laulupasana. usutavasti jäi tannu ja dave rohkematele silma oma lauluga, kui bedwetters, kelle kohta ei vea keegi eriti eestiga rööpaid vist

      Kommentaar


        #78
        eurovisioon on vanamuttide saade rohkem kes plaate ei osta ja turgu ei toeta...
        esinedes mtv galal jäädakse ikka rohkem noorematele inimestele silma.

        Kommentaar


          #79
          Kuskilt seda eilset esinemist pole võimalik vaadata?
          Algselt postitas budulojus
          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

          Kommentaar


            #80
            minu meelest saab seda näha täna kell 16:30 MTV pealt. ja kindlasti supermercadost... ah üldiselt vist hakkab seda nüüd iga päev MTV pealt nägema

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas veltu69 Vaata postitust
              minu meelest saab seda näha täna kell 16:30 MTV pealt. ja kindlasti supermercadost... ah üldiselt vist hakkab seda nüüd iga päev MTV pealt nägema
              Mul ei tööta hetkel digitelevisioon, kuskilt internetist ei saa?
              Algselt postitas budulojus
              kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

              Kommentaar


                #82
                Jaajaa, kuulnud olen, näinud mitte. Tip-top.
                Supplies!

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas veltu69 Vaata postitust
                  eurovisioon on vanamuttide saade rohkem
                  Tegelikult Euroopa suurim pedeüritus vist. Aga see ei keela jah vanamutte seda vaatamast.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    #84
                    paluks videot nende MTV-esinemisest ka siia

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas veltu69 Vaata postitust
                      olgu see laiv nii sitt kui tahes, olgu nad emod, olgu eesti spämmirahvas jne... who cares ... nad on ainsad eesti artistid kes kunagi nii suurel laval esinenud ( ma ei tea vb Anne Veski kuskil Udmurtias esines 200 000 tuhande pompsi ees)
                      Palju seal siis seda rahvast oli? Hannah ju esines ENG vs. EST mängu eel 86 655'le inimesele.
                      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                      AD e. Andekas Disainer...

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                        Mul ei tööta hetkel digitelevisioon, kuskilt internetist ei saa?
                        http://www.youtube.com/watch?v=OezubaL33yc&NR=1

                        Kommentaar


                          #87
                          Aitähh!
                          Kuskil seda auhinna kätteandmist pole näha?
                          Algselt postitas budulojus
                          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                            Palju seal siis seda rahvast oli? Hannah ju esines ENG vs. EST mängu eel 86 655'le inimesele.
                            Ei tea palju seal kohal oli aga vähemalt 27 000 000 inimest vaatas neid telekast.
                            Algselt postitas Cule
                            Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                            Kommentaar


                              #89
                              Jah, tublid poisid tõesti.

                              Aga tagasi nüüd TÕELISELT oluliste uudiste valdkonda: Victoria Beckham ei käi jõusaalis

                              Kommentaar


                                #90
                                Uue hiidlennuki pardal pole lubatud seksida ja Maailma suurima lennuki pardal keelati seksimine. Nüüd ma olen küll segaduses

                                Kommentaar

                                Working...
                                X