320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olulised uudised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Hetkeseisuga tähendab praegune asi seda, et mingi madalapalgaline peab üürima eluaseme sisuliselt enda kuupalga eest, kuna odavad elamispindu pole.
    Eelmise aasta algul kirjutas sellest Külli-Riin Tigasson. Kuigi ma suudan temaga pidevalt sotsiaalteemadel vaidlema minna, siis antud teemal on tal üsnagi õigus. Lugu nüüd kiuste ei leia.
    http://eesti.info/uudised/uudis.php?uid=1384761 leidsin selle, aga oli ka üks põhjalikum.
    Ehk see lahendus tegeleks pigem probleemiga, et lõigata väiksemaks vaesemate põhikulusid ja ma usun, et just võimetus elamispinda leida ajab inimesimrohkem välismaale, kui lihtsalt väike palk.
    Samas peab aru saama, et see vähendaks korteriomanike ja kinnisvarafirmade tulu, mis omakorda on pigem valitsuspartei valijaskond.
    Igati õige jutt.
    Berliinis olla näiteks mingitele linnaosadele seatud max korteri kuuüürihinnad ja seejuures väga mõistlikud. Keegi ei hala. Tallinnas hakkab vaikselt asi üle mõistuse minema.
    ★★★★★★

    Kommentaar


      ei ei olegi, sest ma olen üsna veendunud, et sa võid ka kõigile võrdselt raha anda pihku ja õhtuks on see ikka samade härrade või prouade käes, mis ennemgi. suures osas. point ongi, et raha niisama juurde ei teki, see peab kuskilt kellegi käest tulema.

      Kommentaar


        Riigikogulaste palkadest võtame, nagu ikka!

        Kommentaar


          taastame kohe surmanuhtluse ka? sealt hoiaks ka kokku!

          Kommentaar


            just. Ja surmav lask võiks olla lasketiirus, kus tavainimene saab kätt proovida.

            Kommentaar


              Tallinnas on vaja, et jobud rohkem ehitaksid. Siis tekib üleküllus ja hinnad langevad .

              Üldjuhul toetan tulumaksuvaba miinimumi tõstmist ca 500ni, protsentuaalselt aitab eelkõige madalama sissetulekuga isikuid.

              Üldiselt, hakkame rohkem tootma lõppprodukte, küll siis edeneb.

              Kommentaar


                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                taastame kohe surmanuhtluse ka? sealt hoiaks ka kokku!
                Kui seda Euroopat poleks, oleks juba ammu see kokkuhoiu allikas ära kasutatud.

                Kommentaar


                  Küsisin Külli-Riinult veel lugusid. Et antud teemat, omal roosal moel, kajastasid need lood:

                  Üks on selline:
                  Eesti Päevaleht ilmub teisipäevast neljapäevani ning reedel ilmub mahukam nädalalõpuleht LP. Lehe toimetusse kuuluvad tunnustatud ajakirjanikud, kes teevad Eesti parimat ajakirjandust. Iga eestlane väärib tõde, läbipaistvat ühiskonda ja paremat homset päeva.


                  Eesti Päevaleht ilmub teisipäevast neljapäevani ning reedel ilmub mahukam nädalalõpuleht LP. Lehe toimetusse kuuluvad tunnustatud ajakirjanikud, kes teevad Eesti parimat ajakirjandust. Iga eestlane väärib tõde, läbipaistvat ühiskonda ja paremat homset päeva.


                  see oli ka meil mu tellituna: http://epl.delfi.ee/news/arvamus/kat....d?id=65693396

                  Eesti Päevaleht ilmub teisipäevast neljapäevani ning reedel ilmub mahukam nädalalõpuleht LP. Lehe toimetusse kuuluvad tunnustatud ajakirjanikud, kes teevad Eesti parimat ajakirjandust. Iga eestlane väärib tõde, läbipaistvat ühiskonda ja paremat homset päeva.


                  Eesti Päevaleht ilmub teisipäevast neljapäevani ning reedel ilmub mahukam nädalalõpuleht LP. Lehe toimetusse kuuluvad tunnustatud ajakirjanikud, kes teevad Eesti parimat ajakirjandust. Iga eestlane väärib tõde, läbipaistvat ühiskonda ja paremat homset päeva.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Teiselt poolt ei luba omanikud üüriraha arvelt üürnikul ise remonti teha. Elasin ka kahe aasta eest 3 kuud üürikorteris ja tulin tulema, sest peldikus on vilets elada. See ka häiris veits, et kuigi mina tasusin üüri + kommud alati õigeaegselt, siis võlg kommunaalilipakal kasvas iga kuu. Nagu ka see, et omanik ei varjanud, et korter on müügis. Võib-olla üksikinimene saab niiviisi elada ja üürikast üürikasse kolida, aga perele see ei sobi. Ühesõnaga meie üüriturg ei ole veel sellisel tasemel, nagu ülalviidatud artiklis kiidetud Soome ja muu €opa oma.
                    Eks sa sattusid siis ka kehva üürika otsa. Sellistel sotsiaalmajade piirkondadel on minu arvates muidugi suur oht getostuda aga mida mina ka tean. Samas kindlasti tooksid nad suuremat kasu kui kahju, nagu juba öeldud - eluruumikulu on suurim kulu rahakotis. Ja raha külvamise teemal olen ka selles paadis, et tulumaksuvaba miinimumi on vaja tõsta.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Mina olen Tallinnas üürinud nelja korterit ja kunagi pole üürileandjaga olnud mingisugust probleemi. Kunagi pole olnud ka mulle mingisuguseid etteheiteid. Seega ma ikka imestan, et kuidas jõutakse mingisuguste hulludeni?

                      Kommentaar


                        asi on, et igast asju võib teha kogutud maksude rahaga, point kuhu ikka välja jõuame on endiselt see, et tuleb a)kuskilt raha ära võtta (riigikogulaste palk muidugi, eksole) b) tõsta makse. kahes suunas korraga joosta ei ole lihtsalt võimalik, ükskõik kui nukker see ka pole.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                          asi on, et igast asju võib teha kogutud maksude rahaga, point kuhu ikka välja jõuame on endiselt see, et tuleb a)kuskilt raha ära võtta (riigikogulaste palk muidugi, eksole) b) tõsta makse. kahes suunas korraga joosta ei ole lihtsalt võimalik, ükskõik kui nukker see ka pole.
                          Noh, leiti raha igasse metsanurka suvaline muuseum ehitada ja neid töös hoida, siis leitakse ka mõne maja ehituseks.

                          Kommentaar


                            Rahal on komme ajaga odavamaks muutuda.
                            Meil loomulikult aetakse meeleheitlikult taga "väikseima riigivõla protsendiga riik euroopas" rida. Milleski peab ju esimene olema, lisaks ostetud alkoholile.

                            Kommentaar


                              Mujal maailmas (suurlinnades n stuff) elatakse vist ju nii, et korter üüritakse mitme peale. Filmides olen näinud!
                              Ka Tallinnas võiks sõbrad rahulikult kamba peale ju võtta elamise ja kulud saab kindlasti vähe mõistlikumad. Või on nii, et väljamaal kõlbab küll kambakesi elada, aga Eestis peab kõik OMA olema?
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                                Mujal maailmas (suurlinnades n stuff) elatakse vist ju nii, et korter üüritakse mitme peale. Filmides olen näinud!
                                Ka Tallinnas võiks sõbrad rahulikult kamba peale ju võtta elamise ja kulud saab kindlasti vähe mõistlikumad. Või on nii, et väljamaal kõlbab küll kambakesi elada, aga Eestis peab kõik OMA olema?
                                Äkki ei ole asi kõlbamises vaid tahtmises kellegagi oma elamist jagada. Tudengid teevad seda ju oma õpingute ajal. Londonis aga võib olla korteri üür lihtsalt rohkem kui su palk ja siis ei jäägi muud võimalust
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X