320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olulised uudised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mine pekki. Päriselt ka siukseid inimesi olemas? Lugesin esimese lõigu läbi ja avastasin, et wtf ma loen....See mingi eriti haige fantaasia ajakirjanikul. Pole võimalik.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
      Mine pekki. Päriselt ka siukseid inimesi olemas? Lugesin esimese lõigu läbi ja avastasin, et wtf ma loen....See mingi eriti haige fantaasia ajakirjanikul. Pole võimalik.


      Pärast jäi djüüd kohtus ka süüdi

      Kommentaar


        Ma siin hakkasin mõtlema, et kas kunstseemendamine ei käi pilastamise alla?
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          Mine pekki. Päriselt ka siukseid inimesi olemas? Lugesin esimese lõigu läbi ja avastasin, et wtf ma loen....See mingi eriti haige fantaasia ajakirjanikul. Pole võimalik.
          Jaak sai seksi vähemalt! Tarvi ka.
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
            Jaak sai seksi vähemalt! Tarvi ka.
            Ja ilmselt elavad kooski!

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ja ilmselt elavad kooski!
              Still better lovestory than twilight. (käis nii vist)
              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                Võrdõiguslikkuse volinik Liisa Pakosta büroo analüüsis eelmistel kuudel ilmunud töökuulutusi, kus pandi konkreetselt paika, kui vanu, mis soost ja isegi millise seksuaalse sättumusega inimesi tööle tahetakse.

                Kommentaar


                  Faking awesome. Keegi tõesti menetles, analüüsis seda ja sai raha selle eest. Chill.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Faking awesome. Keegi tõesti menetles, analüüsis seda ja sai raha selle eest. Chill.
                    Yeah! Kuu aega cvkeskuseid ja -online mööda. Is nice.

                    Dannar, mis järgmisena? Ettevõtete kaubamärgid\domeenid äkki ette võtta? Surm.ee omaniku mõttelendu oleks päris põnev lugeda, et miks just selline nimi oma paintballile panna ja sellega lastele mõeldud üritusi korraldada ("VEELGI UUEM TEENUS LASTELE – VEITS PULLI SURMA JUURES")

                    Kommentaar


                      Algselt postitas risto Vaata postitust
                      Yeah! Kuu aega cvkeskuseid ja -online mööda. Is nice.

                      Dannar, mis järgmisena? Ettevõtete kaubamärgid\domeenid äkki ette võtta? Surm.ee omaniku mõttelendu oleks päris põnev lugeda, et miks just selline nimi oma paintballile panna ja sellega lastele mõeldud üritusi korraldada ("VEELGI UUEM TEENUS LASTELE – VEITS PULLI SURMA JUURES")
                      Eem, mis minul sellest?

                      Kommentaar


                        Risto on vist kuidagi seotud selle kuulutusega.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                          Risto on vist kuidagi seotud selle kuulutusega.
                          Äkki lõi Dannar oma surkimisega töökohale nüüd suure konkurentsi. Töökohale, mis tundus juba käeulatuses olevana mõne isiku jaoks.

                          Kommentaar


                            Minu unistus erootikapoes tööle hakata kunagi, on nüüd sammu võrra ligemal.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas risto Vaata postitust
                              Yeah! Kuu aega cvkeskuseid ja -online mööda. Is nice.

                              Dannar, mis järgmisena? Ettevõtete kaubamärgid\domeenid äkki ette võtta? Surm.ee omaniku mõttelendu oleks päris põnev lugeda, et miks just selline nimi oma paintballile panna ja sellega lastele mõeldud üritusi korraldada ("VEELGI UUEM TEENUS LASTELE – VEITS PULLI SURMA JUURES")
                              Ehk sulle infoks, et minu puhul piirdus asi sellega, et siin foorumis irvitasin ja viskasin kopipeistiga screenshoti Pakostale FB-sse. Kui Pakosta küsis originaalkuulutust, siis viskasin selle küsimuse foorumisse ja sealt tuli see ka üles ja jälle Pakostale. Sealt edasi ei huvitanud mind see asi üldse, kuni ta täna küsis, et kas ma tahan otsust. Ehk kui sa arvad, et ma võtan tõesti ette mingit "otsin kuulutusi"-töö, siis, noh, jah. Tõesti.

                              Kommentaar


                                Vedasin tuttavaga jaanuaris kihla, et Türgis toimub riigipööre veel sel aastal
                                Väidetavalt on just nüüd toimumas armee riigipöördekatse. Sõjaväetehnika on linnades, sillad ja lennujaamad on kinni.
                                Sähh talle, elu lihtsaim kast ölli, kui täkke läheb.

                                Armee on traditsiooniliselt Türgis olnud demokraatliku liikumise ja Kemal Atatürki liikumise taga. Ilmselt on islamistist Erdoğani kukutamine päevakorral! krt et rohkem ei pannud vahele
                                Türgi armee pressiteate järgi on valitsus juba vahetatud aga keegi midagi täpselt veel ikkagi ei tea...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X