320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA Esiliiga 07/08

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    minu hääl läheb Juvemanile.

    Kommentaar


      #32
      Millal liigad lukku lüüakse siis kah ?

      Kommentaar


        #33
        Ma arvan, et teeks veel kihutustööd ja moodustaks selle C-liiga ka.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
          Ma arvan, et teeks veel kihutustööd ja moodustaks selle C-liiga ka.
          Peaks tegema jah. Aga kõigepealt võiks kiirelt kokku lüüa, kes kindlalt osalevad Esiliigas, siis asi juba selgem.

          Kommentaar


            #35
            Ma võin kihutada, on paar foorumit, kust vast tuleks huvilisi...

            Kommentaar


              #36
              Laurenzo osaleb kindlalt, katsun tänase päeva jooksul välja uurida, mida mu sõber teeb, kas jätkab esiliigas või kavatseb kõrgemaid sihte püüdma minna.

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
                Laurenzo osaleb kindlalt, katsun tänase päeva jooksul välja uurida, mida mu sõber teeb, kas jätkab esiliigas või kavatseb kõrgemaid sihte püüdma minna.
                ja su sõber on kes või mis tiimi omanik?

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas SDK Vaata postitust
                  ja su sõber on kes või mis tiimi omanik?
                  AA-Team

                  10

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas sten777 Vaata postitust
                    Millal liigad lukku lüüakse siis kah ?
                    ma usun, et septembri lõpuks võiks olla nii Meistriliigas kui Esiliigas osalejad selged ja nimekiri lukus. siis hakkab osavõtumaksu kogumine ja kui sellega mingeid probleeme esineb (siiani pole küll seda veel juhtunud), siis võib nimekirjas tulla veel muudatusi.

                    Aga kui Esiliiga ikka vanade osalejatega täitub ja sten777 ning teised uued huvilised ei mahu kaasa lööma, siis sten777, te võiks ise seda asja vedada ja liiga püsti lüüa. Panete samad seadistused, mis Meistri- ja Esiliigas jne. Alustuseks siis vbla uus teema siia foorumisse huviliste kogumiseks? Samas peaks enne vbla vanad olijad andma märku selle kohta, et kas nad ikka on huvitatud kõik sellest, et halbade asjaolude kokkulangemisel võivad nad end varsti C-liigast leida... Mina olen laienemise poolt ja usun, et väga vastu ei tohiks keegi olla. Nii ei lase end ka tabeli lõpuosas sörkijad lõdvaks, et järgmine hooaeg proovin uuesti. Ühesõnaga asi on väärt ajamist!

                    Kommentaar


                      #40
                      Nonii. Vaatame mis seis meil on ja üritame asjadele hoogu juurde anda.

                      Meistriliigasse on õigus siirduda siis järgnevatel manageridel:
                      1. AA-Team - laurenzo sõber (?)
                      2. Lihula Monumendid - veltu69 (?)
                      4. Fastbreak - agent47 (?)

                      Keegi neist ei ole veel endast märku andnud.


                      Ülejäänud satsiga hetkel selline seis, et on veel neid, kes endast märku andnud ei ole. Mida rutem asjad korda saaks, seda parem oleks.

                      3. Selja Lambikad - Lamp17 (osaleb)
                      5. Lasna Magic - Semi sõber BC Magic (osaleb)
                      6. Jazzz - Michkel (osaleb)
                      7. Rashaun - Juveman (osalen)
                      8. Kohila Kolvid - dreyd (osaleb)
                      9. Keila Pilsner - eika (osaleb)
                      10. Capital Loosers - CapitalLooser (?)
                      11. BC Nautilus - hassan74 (osaleb)
                      12. Terror Squad - punger (?)
                      13. BC Pärnu Tellis - Y2KViinaordu (osaleb)
                      14. GHOSTERS - Ghoster (?)
                      15. Mõniste Kuradid - Jaak Taal (?)
                      16. Lewisham Lemurs - Fazz (?)
                      17. Heaterz - Rookie (osaleb)
                      18. Plutonium - laurenzo (osaleb)
                      19. cali boyz - Kirschbaum (osaleb)
                      20. supakoRn - EgoTrip (osaleb)

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas SDK Vaata postitust
                        Samas peaks enne vbla vanad olijad andma märku selle kohta, et kas nad ikka on huvitatud kõik sellest, et halbade asjaolude kokkulangemisel võivad nad end varsti C-liigast leida... Mina olen laienemise poolt ja usun, et väga vastu ei tohiks keegi olla. Nii ei lase end ka tabeli lõpuosas sörkijad lõdvaks, et järgmine hooaeg proovin uuesti. Ühesõnaga asi on väärt ajamist!
                        Ma siis annangi märku, et loobun.. Nagu loobusin ka NHL fantasy liigadest.
                        Sest nagu eelmise hooaja jooksul juba otsustasin, pole minust enam seda fantasy-mängurit, mis kunagi ning pole mõtet sel kujul ehk poolikult seda asja teha..

                        Nii et võtaks pausi mõneks hooajaks ja vaatab, äkki tekib uuesti see fantasy-hasart kunagi. Aga praegu jah, pakub pokker nagu rohkem hasarti ja röövib ka enamus ajast arvuti taga :H

                        Kommentaar


                          #42
                          ärge suure tuhinaga meistrikast välja lennanuid unustage

                          Kommentaar


                            #43
                            Ghosters

                            mina ka mina ka,olen käpp oleks napilt hiljaks jäänud igal juhul veeretage C ka käima,ise com.küll ei oleks ja JUVEMAN on eelnevalt hästi asjaga hakkama saanud nii et pangu samas vaimus

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas artz Vaata postitust
                              ärge suure tuhinaga meistrikast välja lennanuid unustage

                              Niipalju kui on üles liikujaid, on ka alla kukkujaid möödunud hooaja parimad ei taha kuidagi märku anda, kas liiguvad aste ülespoole või mitte.

                              Kommentaar


                                #45
                                No ma siin mõne tüübiga olen rääkinud et seda C-Liigat moodustama hakata...... aga no 20t kokku küll kohe ei saa .... DELFI kossufoorumil reklaamima ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X