320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vead saidil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas wiiner Vaata postitust
    Kuidas nüüd on?
    Korras, aitäh.

    Kommentaar


      Jälle on häkkerid midagi pekki keeranud. FF+XP=No CSS.
      Chrome's on korras, aga chrome mulle ei meeldi.

      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        FF + 7 toimib kenasti. Proovid äkki brauseri vahemälu jms ära kustutada ning siis refreshida?

        Kommentaar


          Siin FF 23.0.1 ja XP SP3 ning ka kõik kompu.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas wiiner Vaata postitust
            FF + 7 toimib kenasti. Proovid äkki brauseri vahemälu jms ära kustutada ning siis refreshida?
            Cache jms kustutasin ära, ei kedagi. Läpakas on ka FF+7 ja kõik funkab. Ei tea mis kebens on, eks tuleb tööl rohkem tööd teha siis, mitte foorumit lugeda.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              FF+7. Mul oli pärast eilset foorumi/portaali maasolekut sama teema, aga siis keelasin adblocki toimimise foorumis ära ja sain pildi ette.

              Kommentaar


                favicon.ico on ära muudetud või mul paneb chrome segast ? Tabi peal on miskine v täht, tõenäoliselt mingi vbulletini default äkki.
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Mainin ära, et see ei ole viga ja nähtavasti ehk soccerneti eluvaim seisab selle najal aga reklaam iga nurga alt ja üle ekraani, tekitab väga ebameeldiva tunde...

                  Tean et ma saan selle ära blockida kui tahan browseriga aga natuke võiks mõistuse piiridesse jääda

                  VW läks just blacklisti... !
                  The One and Only

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                    favicon.ico on ära muudetud või mul paneb chrome segast ? Tabi peal on miskine v täht, tõenäoliselt mingi vbulletini default äkki.
                    Nüüd peaks parem olema.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas decrakas Vaata postitust
                      Mainin ära, et see ei ole viga ja nähtavasti ehk soccerneti eluvaim seisab selle najal aga reklaam iga nurga alt ja üle ekraani, tekitab väga ebameeldiva tunde...

                      Tean et ma saan selle ära blockida kui tahan browseriga aga natuke võiks mõistuse piiridesse jääda

                      VW läks just blacklisti... !
                      Mõistan sinu muret. Suund on sinna, et need vasakul ja paremal nurgas tilbendavad bännerid saaks ära koristada. Vasak enne, parem pärast. Teeme selle kallal tööd...

                      Muide, üks idee on pakkuda Soccerneti kasutajatele võimalus väikese kuutasu eest ka reklaamivabastuseks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                        Nüüd peaks parem olema.
                        Tänud
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Nii ilus!
                          Kasimir.jpg

                          Kommentaar


                            Inglise kõrgliiga teemalistel uudistel on Premmi tabel vale. Chelsea asemel peaksid 2. kohal scouserid olema. Väravatevahe ja värki. Vaadakem üle.

                            Tänud.

                            Kommentaar


                              Mul on okei Eile korraks oli küll vbulletini logo, aga hetkel tundub korras olevat.

                              e. Ikka ei ole ka , vbulletini logo on tagasi.
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                                Mul on okei Eile korraks oli küll vbulletini logo, aga hetkel tundub korras olevat.

                                e. Ikka ei ole ka , vbulletini logo on tagasi.
                                Mul siiani vbulletin ja erinevates arvutites, ühel meist nõuab cache puhastamist.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X