320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vead saidil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Inglise liiga ajaloostes tabelivaadetes, puudub rippmenüüs valikust 2013 aasta, miks?

    Kommentaar


      Täna alanud Riigikogu valimiste foonil alustab Soccernet.ee intervjuude sarjaga, kus vestleme jalgpallist, spordist ja natuke ka poliitikast suuremate erakondade esindajatega. Otsa teeb lahti Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) abiesimees Jaak Madison.

      Sellise jama ülespanek soccerneti lehele... Suht selge viga saidil.

      Kommentaar


        nagu nendest valimistest ja poliitikutest juba ammu kõrini ei oleks

        Kommentaar


          Algselt postitas Katk Vaata postitust
          https://soccernet.ee/artikkel/valimi...-bayerni-omaga
          Sellise jama ülespanek soccerneti lehele... Suht selge viga saidil.
          minu arust päris asjalik intervjuu

          Kommentaar


            Minumeelest võiks Soccernet ka siiski sõltumatuks jääda valimistest. Saan aru, et tahetakse sisu toota, aga sa võid siia kõik 101 riigikogu liiget/valitsuse liiget kutsuda ja nad kõik laulavad kaasa, et Jalgpall on tore ja seda tuleb toetada ning lasevad oma nõunikul asjaliku teksti kokku panna, et jalkafännide hääli võita. Toimuks selline asi pärast valimisi, siis vaataks kindlasti teise pilguga, aga hetkel tundub küll, et Soccernet on enda pealehe muutnud valimisplatvormiks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Minumeelest võiks Soccernet ka siiski sõltumatuks jääda valimistest. Saan aru, et tahetakse sisu toota, aga sa võid siia kõik 101 riigikogu liiget/valitsuse liiget kutsuda ja nad kõik laulavad kaasa, et Jalgpall on tore ja seda tuleb toetada ning lasevad oma nõunikul asjaliku teksti kokku panna, et jalkafännide hääli võita. Toimuks selline asi pärast valimisi, siis vaataks kindlasti teise pilguga, aga hetkel tundub küll, et Soccernet on enda pealehe muutnud valimisplatvormiks.
              Oh jumal, ära üle pinguta sõbrakene. Väga hea vaheldus mu meelest.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Oh jumal, ära üle pinguta sõbrakene. Väga hea vaheldus mu meelest.
                Eks ta maitse asi lihtsalt ise eeldaks, et poliitika võiks siit välja jätta ja eriti just enne valimisi, aga eks lugejanumbrid ma arvan näitavad ise kui väga selle vastu huvi tuntakse.

                Kommentaar


                  Võib-olla pole küll õige teema, aga mul millegipärast ei tahtnud täna Google Chrome (Versioon 72.0.3626.121 – väidetavalt ajakohane) Superkarikaga koostööd teha. Pilt hangus iga natukese aja tagant. Kommentaariumi kiigates tundub, et teistelgi oli raskusi, isegi ühel nimekaimul. Netti pakub Telia (100M/100M).

                  Lõpuks sai kolitud Microsoft Edge peale ja tundub toimivat.

                  Kommentaar


                    Endal tekkis eile esimest korda selline probleem, et Samsung smart tv browseris ei laadinud ülekande akent üldse ära, kogu ülejäänud leht toimis ilusti. Sai proovitud ka nutiseadmetele mõeldud linki. Eelmine hooaeg Premium liiga ülekandeid vaadates ei ole kordagi sellist probleemi esinenud.

                    Kommentaar


                      Oma foorumi kasutaja postituste allkirja muutmisel ilmneb error.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Oma foorumi kasutaja postituste allkirja muutmisel ilmneb error.
                        Update. Muidu allkirja laseb muuta, aga kui ma tahan mingit teksti linkida, siis viskab salvestamisel errorisse.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Update. Muidu allkirja laseb muuta, aga kui ma tahan mingit teksti linkida, siis viskab salvestamisel errorisse.
                          Duubeldasin allkirja tähemärkide piirangu.
                          Last edited by mazz; 28.03.19, 11:45.

                          Kommentaar


                            avalehel on suviste üleminekute link vale: PREMIUM LIIGA -> Üleminekud
                            https://soccernet.ee/artikkel/premiu...inekud-2019%22 (liigne jutumärk lõpus)

                            Kommentaar


                              chromega mingi kebens, ma arvasin, et viimased 3 päeva on foorum maas olnud teise brauseriga toimib.. tegelt mõlemad brauserid on chrome aga üks neist mingi ultraprivaatne (comodo dragon)


                              Kommentaar


                                Serveril muutus IP. Ilmselt on brauseri mälus vana info

                                Kommentaar

                                Working...
                                X