320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vead saidil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No teemade puuduse taha asi kindlasti ei jää. Kirjutaksin neid isegi hea meelega, aga kuna neli miljonit muud asja on pidevalt seljas, siis ei jää selleks lihtsalt aega.

    Kolumnid oleks justnimelt lisaväärtus, aga kõigepealt on vaja põhiväärtused korralikult jooksma saada. Töökäsi on meil liiga vähe, kuigi olukord liigub õnneks ikka pidevalt ülesmäge.

    Kommentaar


      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      Eika võiks rääkida, kuidas tema kehakaal mõjutab jalgpallioskust.
      Kas sa vihjad, et ma olen paks?

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Kas sa vihjad, et ma olen paks?
        eika sa ei ole paks, lihtsalt mees parimas kaalus ja parimais aastates ma pakun, et minu sprindid sa küll üle

        iseenesest võiksin vabalt hea meelega kirjutada neutraalsest (kuna hetkel ei ole ka otseselt ühegi kanaliga seotud) vaatepunktist, et miks tele mingeid asju üle ei kanna, miks teisi kannab jne. Valgustada tagamaadest natukene. Hetkel ma leian, et oldakse põhjendamatult liigkriitilised selles suhtes, et miks näiteks Levadia mänge üle ei kanta.

        Samas oleks ka tore ja kindlasti huvitav näiteks kuulda ETV poolseid seisukohti ja arvamusi. Neil on ikkagi üpris selged lähtenurgad ja põhjused, et miks ja mida näidatakse/ei näidata. Super oleks kui saaks Marko nõusse, kuigi see võib olla keeruline ülesanne, aga mine sa tea.

        Kommentaar


          Alatihti kipub olema selline kiri, Service Temporarily Unavailable. Nagu praegust.

          Kommentaar


            Ega meil server eriti võimas pole kah ja majanduslikud võimalused ka paraku kaasa ei aita.

            Kommentaar


              Mul oli pikka aega probleeme ühe mängija nimega, ei hakka parem täpsemalt meenutama, nüüd märkasin, et Soccernetil on probleeme ühe Lootuse mängija nimepildiga: Jaan on ta eesnimi, mitte Jan. Perekonnanimi algab T. tähega. Eksivad ka parimad.

              Kommentaar


                Einoh, see oli nüüd küll võimas, juba õige. Aga Jan Demidovitš kadus millegipärast koosseisust ära.

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Einoh, see oli nüüd küll võimas, juba õige. Aga Jan Demidovitš kadus millegipärast koosseisust ära.
                  Korras. Tegelt ootavad meil kõik Esiliiga koosseisud põhjalikku hooldust, nii et sul polegi mõtet neid vigu siin ükshaaval loetleda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mazz Vaata postitust
                    Korras. Tegelt ootavad meil kõik Esiliiga koosseisud põhjalikku hooldust, nii et sul polegi mõtet neid vigu siin ükshaaval loetleda.
                    ega ma ei otsinudki vigu, lihtsalt juhuslikult nägin nime Jan Tarassu, hakkasin edasi vaatama ja avastasin, et igal pool on nii. Ausõna, ma ei otsinud spetsiaalselt teie vigu.

                    Kommentaar


                      Keela enotikonide kasutamine tekstis
                      misasjad need enotikonid veel on?

                      Kommentaar


                        Küsisin pool aastat tagasi sama asja, aga ju see siis nii peabki olema.

                        Kommentaar


                          Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.


                          imelik imelik.. kas ManU ´lt võeti tõesti võit ära ?????
                          olge paid ja tehke tabel korda.
                          http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
                          Klavani debüüt Meistrite liigas!

                          Kommentaar


                            kui sa natukene vaatad, siis sa taipad, et mäng on lihtsalt tabelisse märkimata, veel.
                            Algselt postitas JT8055
                            Olge aktiivsemad!

                            Kommentaar


                              ei ma niisama tahtsin tähelepanu juhtida lihtsalt sellele
                              http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
                              Klavani debüüt Meistrite liigas!

                              Kommentaar


                                nüüd peaks korras olema
                                Algselt postitas JT8055
                                Olge aktiivsemad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X