320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Montenegro

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas gianluca Vaata postitust
    Tuleb jälle üks vana teema ülesse võtta: vaat' kui põnev mängu algus aeg kell 18.00.

    Kogu maailm mängib õhtul kunstvalguse käes, aga meil peab millegi pärast nii vara alustama, elektri kokkuhoid???
    Kunstvalgustusega tuleb ju niikuinii mängida - Päike peaks praegusel ajal loojuma ca 18:30.
    Kellaaja määramisel arvesta ka televisiooniülekandega seonduvat.

    Teisipäevastel liigamängudel samad hädad – alles eelmine nädal tuli töölt varem lahkuda, et jõuda Kadriorgu kell 17.00 alanud Levadia-Transi mängule. Sama hästi oleks võinud kell 10.00 või 14.00 alustada, kes tulla tahavad tulevad lihtsalt töölt ära.
    Kui Levadia - Trans mängu oleks alustanud näiteks kell 18:45, siis oleks pidanud mängima kusagil kunstmuruväljakul või A. Le Coq Arenal, sest Kadriorus puudub valgustus. Aga oma koduväljakult ei taha keegi kolida. Kell 17 oli kõige hilisem aeg, millal oli võimalik alustada.

    Kommentaar


      #47
      Mõte ongi selles et die-hard fänn tuleb igal juhul kohale aga tavaline pealtvaataja eelistab kodus telerist jälgida , kuna ta lihtsalt ei jõua staadionile.EJL on nähtavasti uinutatud Euro2008 piletipakketide müügi edust ja täis staadionist. Eks näeme mis siis saab kui meie gruppi mõnda nii atraktiivset vastast ei satu ja koondis jätkab südi ent mitte väga viljakat esitust.

      Kommentaar


        #48
        Mul tekkis küsimus,et kas võib üldse loota, et need die-hard fännid mängule jõuavad...sest et suurem osa neist on inglismaal ja ei saa välistada,et nad sinna kauemaks ei jää.Ning publikuarv sõltub paljuski ka sellest kuidas laupäevane mäng läheb.Võib-olla on liiga vara järeldusi teha,aga kui mina piletid ostsin,siis olid kõik kohad vabad.....

        Kommentaar


          #49
          Die-hard fännile on see vaba päev.Just nimelt. Tema tööandjat on ammu juba teadustatud Koondise kodumänguks ja enamus tööandjaid akseptib .Pigem küsivad juba lõunast , et mida Sa siin veel teed.
          On ka mõned markantsed näited , kus töölepingusse sisse kirjutatud, et Koondise kodumängu päev on vaba.
          Kõik sõltub Sinu suhtumisest tööandjasse ja tema omast sinusse kui Fänni.
          Kui ise ikka paras lontrus oled ja iga nädal "onu maalt" ära sureb , siis pole head loota.
          Jalgpallihaigla liige.

          Kommentaar


            #50
            Kas Piletilevist saab ka Põhjatribüünile pileteid osta?

            Kommentaar


              #51
              Loodetavasti Jensen katsetab kedagi uut Kruglovi ja Stepanovi asemel (mõlemad ikka väga masendavad olnud viimastes mängudes) ja Dmitrjevit kaitsva poolikuna.

              Pareiko
              Allas
              Jääger
              Piiroja
              Klavan
              Dmitrjev
              Terrehov
              Kink
              Lindpere
              Konsa
              Viikmäe

              Midagi sellist siis äkki?

              Kommentaar


                #52
                Dmitrjev, mulle tundus vähemalt, et on hakanud oma uue positsiooniga harjuma.
                Kruglov ja Stjopa tõesti masendavalt halvas hoos olnud, prooviks äkki Bärengrubi ja U.Roobat. ?
                Ja eesti liiga mänge, kus olen näinud TVMK-d pole Konsa nüüd küll viimasel ajal millegagi silma jäänud. Zahho tunduks hea variant viimasel ajal mulle

                Kommentaar


                  #53
                  Jenseni seaduse järgi peaks Zahhovaiko pääsema platsile järgmistes mängudes. Rääkis ta ju ,et Inglismaaga vajatakse rohkem "kaitsvaid ründajaid" ja zahhovaiko ei sobinud, eelistas siis vikit.

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas fan of tottenham Vaata postitust
                    Dmitrjev, mulle tundus vähemalt, et on hakanud oma uue positsiooniga harjuma.
                    Kruglov ja Stjopa tõesti masendavalt halvas hoos olnud, prooviks äkki Bärengrubi ja U.Roobat. ?
                    Ja eesti liiga mänge, kus olen näinud TVMK-d pole Konsa nüüd küll viimasel ajal millegagi silma jäänud. Zahho tunduks hea variant viimasel ajal mulle
                    Rooba oli ju masendav kui ta viimati mängis.
                    Algselt postitas budulojus
                    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                    Kommentaar


                      #55
                      Kas Raio ei pidanud Montenegro mängu vahele jätma? Seda ka, et kas pileteid on võimalik ka kohapeal osta?

                      Kommentaar


                        #56
                        Ei pea. Ta jätab Euro 08 järgmise mängu vahele.

                        Konsa nüüd küll ründes ei ole.
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          #57
                          sellised puujalad tuleb koondisest välja lüüa rähn rooba viikmäe

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas caesar112 Vaata postitust
                            Ei pea. Ta jätab Euro 08 järgmise mängu vahele.

                            Konsa nüüd küll ründes ei ole.
                            Montenegro mängu jätab Raio kindlasti vahele, nagu Poomgi. Ja Euro 08 mängu ei pea ta vahele jätma. Kaarti Londonist ju ei kingitud!

                            Kommentaar


                              #59
                              Seda ma mõtlesingi, et Raio vigastuse tõttu ei mängi. Aga kuidas siis selle piletiostmisega lood on? Saab kohapealt või ei.

                              Kommentaar


                                #60
                                ei näe põhjust, miks ei peaks saama
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X