320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglismaal fännide liikumine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Inglismaal fännide liikumine

    Ei tahtnud sinna teise Inglismaa-Eesti teemasse postitada, sest too liiga pikaks veninud ja igast spämmi ka täis juba.

    Tahaks siis teada, et kuidas Inglismaal liikumine toimub. Kas on mingi rongkäik staadionile, kas on mingi "eestlaste pubi" kuskil jne. Ühesõnaga tahaks teada kõike mis organiseeritud või organiseeritakse.

    #2
    Algselt postitas dragontree Vaata postitust
    Ei tahtnud sinna teise Inglismaa-Eesti teemasse postitada, sest too liiga pikaks veninud ja igast spämmi ka täis juba.

    Tahaks siis teada, et kuidas Inglismaal liikumine toimub. Kas on mingi rongkäik staadionile, kas on mingi "eestlaste pubi" kuskil jne. Ühesõnaga tahaks teada kõike mis organiseeritud või organiseeritakse.

    ...aga sa hakka organiseerima!
    RummaBastards!

    Kommentaar


      #3
      Just,just keegi Inglisaal õppiv,töötav või muidu seal olev eestlane võiks asja ajada . 200-300 kohaline kõrts sobiks meile suurepäraselt kokkusaamiseks .Kahjuks ise seda linna ei tunne . Keegi kohalik eestlane oleks meile muidugi väga abiks , kui veel mõnda kõrtsiomanikku tunneks siis seda enam. Loodan väga ,et keegi meie appihüüdele reageerib.
      Küll meie siitpoolt juba info levitamise eest hoolitseks.
      FCF Forever

      Kommentaar


        #4
        No ma ei tea, kui reaalne on leida 300 kohaline pubi ainult meie jaoks. Pigem jääda ühte piirkonda, tänavasse vms. Hakkan ise ka veits asja kohalike käest uurima. Esialgu pubide kohta, mis jääksid King´s Crossi lähistele.
        Supplies!

        Kommentaar


          #5
          Ise kyll otseselt Londonis ei ela, aga mängu ajal olen kohal. Võin ka natuke pubide kohta uurida...
          Martin Kaalma EESTI HOKIKOONDISESSE!
          ROSSONERI!!!!!

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas ishmael Vaata postitust
            Ise kyll otseselt Londonis ei ela, aga mängu ajal olen kohal. Võin ka natuke pubide kohta uurida...
            Oleks väga tore ,kui viitsiksid asjaga natuke tegeleda. Vandersellil on vist õigus ,sest 300 kohalisi kõrtse annab ilmselt ka Londonis otsida aga meile sobiks ka mõni üksteise kõrval olevad väiksemad kohad. Igatahes ootaksin sinult mingit inffi . Me tuleme ka päris suure (40 ) jõuguga ja hea oleks kusagil õhtuti laagerduda..
            FCF Forever

            Kommentaar


              #7
              Orkutis,"Estonians in London" community's on teema üleval, iseasi kuiväga tõsiselt kodanikud asja võtavad.
              Jalgpallihaigla liige
              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

              Kommentaar


                #8
                imelik,sellist comm'i ei leidnud
                @hytt

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas hyttynen Vaata postitust
                  imelik,sellist comm'i ei leidnud


                  aga seal räägitakse validoolist

                  Kommentaar


                    #10
                    peale teemaalgataja Ragnari ei viitsi
                    pubi Londonis eriti keegi otsida


                    jalgpall
                    ei paista Inglismaal eriti populaarne ala olevat....

                    ma pean ausalt tunnistama et pole kunagi jalgpalli vaadanud ja ei hakka kunagi vaatama ka..
                    pigem l2hen sama raha eest muusikali vaatama


                    ok, Daisy on naine, talle v6ib leebes tujus olles ka andeks anda,aga..

                    Rob:
                    kellele jalgpall, kellele muusika. M6istad? Mind n2iteks pole jalgpall kunagi kottinud,vahet pole kas m2ngib eesti v6i mis iganes kes.Lihtsalt ei huvita ja ongi k6ik. Aga miks sulle DND siin kohe ette j2i ma kyll p2ris t2pselt aru ei saa.

                    Anonymous:
                    ma ka ei saa aru, kuidas see "keskmine" bänd siia puutub. ei ole DND-d kuulund, aga eks kunagi ka see tehtud saab.
                    mõtlesin veel mainitet mängu vaatama minna, aga nüüd tuletati see eestlaslik õelus jälle meelde ja kohe üldse ei ole tuju enam. toetage ja karjuge siis mu eest kah ja kui igavaks läheb, närige üksteisel kõrid läbi.
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      #11
                      Nujah, eks nii ta ilmselt läheb. Minu arvamus on, et kui miskit pubiorgunni teha, siis peaks sellega tegelema meie enda viies kolonn, aga kui kodanikud vajalikku aktiviteeti ei suuda üles näidata, siis las ta jääb. "Kaugjuhtimise teel" ja stiilis, et "saaks midagigi", ei vääri asi küünlaid -- seab liialt kohustusi ja lõppkokkuvõttes on jama rohkem kui kasu.

                      Eks härrad-prouad ju liiguvad Londoni peal ringi ja toredaid kohti jääb silma, internet on enam-vähem kättesaadav, telefonid kõigil olemas -- ei näe probleemi.

                      Üht asja ainult paneks veel südamele kodanikele, kes Londonis võib-olla esimest korda ja otsivad mõnusat olemist -- hoidke Wembley'st eemal niikaua kui võimalik!
                      Jalgpallihaigla liige
                      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                      Kommentaar


                        #12
                        Räägi siis lähemalt mis seal põnevat on ? Endale on silma jäänud sellised toredad linnaosad nagu Brixton , Hackney ja Peckham kuhu soovitatakse elamuste otsijail minna.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas aiFo Vaata postitust
                          Üht asja ainult paneks veel südamele kodanikele, kes Londonis võib-olla esimest korda ja otsivad mõnusat olemist -- hoidke Wembley'st eemal niikaua kui võimalik!
                          Ma olen Londonis küll korduvalt käinud, aga vutti pole veel sattunud vaatama (ühel korral olin tegelt juba staadioni körval, aga sisse ei jöudnud :P).
                          Täpsustad aif äkki oma lauset?

                          Ja üleüldse kui kaua sinna staadionile läheb? Ja mis on "nii kaua kui vöimalik"?

                          Kommentaar


                            #14
                            Aif peab vb silmas seda:

                            Actually we were a bit shocked about surroundigs of Greatest Stadium of England. It was like a history trip back to soviet times in Estonia. Welcome to the Great Wembley Market!

                            Aifi third day of christmas
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                              Ja üleüldse kui kaua sinna staadionile läheb? Ja mis on "nii kaua kui vöimalik"?
                              Kesklinnast, näiteks Piccadilly Circusest peaks Wembleyle olema umbes 14 km.
                              See oleks üks võimalik koht, kus võiks mängupäeval fännide kogunemise teha.
                              Sealt läheb läbi Bakerloo metrooliin (Piccadilly Circus-Wembley Central)
                              Rise and rise again until lambs become lions!

                              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                              Kommentaar

                              Working...
                              X