320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglismaal fännide liikumine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    For the best in personal protection devices, shop J & L Defense Products. We are here to help you protect yourself with our self defense equipment.


    ärge siis varustust maha jätke
    Martin Kaalma EESTI HOKIKOONDISESSE!
    ROSSONERI!!!!!

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas vandersell Vaata postitust
      Peaks olema kella 23ni ja sealt edasi erilitsensi alusel.
      st.,et kuna maandun homme arvatavasti 21.30,pean kohe baari kiirustama,vahepeal ju vaja healtrow minema saada...

      Kommentaar


        #48
        mis see healtrow on?

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
          mis see healtrow on?
          ega sa ise ka ju ei oska õieti kirjutada-heathrow,lammas

          Kommentaar


            #50
            London calling

            No tervist!
            Ma tahtsin vaid oelda, et meie siin, kohalikud, Eestlased Londonis ja mujal UK-s, tahaksime ka teiega reede ohtul soojendama tulla, aga no ei saa sellest pikast jutust aru, kuhu teil plaan minna. Ma paris hea meelega puhuksin veidi juttu mone rahvuskaaslasega ja kuulaks Eesti uudiseid.
            Palun otsustage ara, kuhu te lahete reede ohtul ja kirjutage siia foorumisse ja ma siis tulen ka teiste sobrannadega monele pint'ile.
            Kohtumiseni!
            Ja elagu Eesti!

            Kommentaar


              #51
              Ma pakun, et võiks reedel koguneda Trafalgar Square'il, National Gallery ees, seal veidi avaram kui Piccadilly Circus'el ja see Sports Bar on ka veits lähemal Trafalgarile kui Piccadilly'le. Üsna sageli on Trafalgar Square hõivatud erinevate üritustega, aga need enamasti nädalavahetuse päevadel ja homme ei paista midagi suurt olevat: http://www.london.gov.uk/trafalgarsquare/index.jsp

              Kommentaar


                #52
                Kas need kogunemised ei nõua eelnevat kooskõlastust kohalike ametivõimudega, kui sadu sinisärklasi hakkab ühte kohta kogunema võidakse seda jumal teab milleks pidada, mitte et ma arvaks Londoni politsei olevat niivõrd võhiku, et ta jalgpallifänne ära ei tunne aga ikkagi.

                Kommentaar


                  #53
                  Pubid Generatori lähistel

                  OK, mu sõps leidis lõpuks aega väike ülevaade kirja panna. Põhiliselt soovitused neile, kes Generatoris peatuvad.

                  Algselt postitas kohalik klemm
                  NEARBY PUBS!

                  GOOD:

                  The Generator itself! Cheap and nasty.

                  Around the Hostel there are a few, I’ve never been to any of them but the look okish

                  Euston Flyer : Euston Road (in between Kings Cross and Euston stations)
                  Good Ale, Good Girls behind the bar.

                  Mable’s Tavern: Euston Road

                  Skinners Arms: Judd Street.

                  Marquis of Cornwallis, Marchmont Street


                  BAD

                  O’neills: Euston road
                  Awkward

                  Rocket : Euston Road
                  Slow serving.

                  Somers Town Coffee House
                  Just avoid!

                  Doric Arch
                  Awful station pub!

                  Royal George
                  Good – If empty!

                  Terviseks!
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas Luxemburglane Vaata postitust
                    Kas need kogunemised ei nõua eelnevat kooskõlastust kohalike ametivõimudega, kui sadu sinisärklasi hakkab ühte kohta kogunema võidakse seda jumal teab milleks pidada, mitte et ma arvaks Londoni politsei olevat niivõrd võhiku, et ta jalgpallifänne ära ei tunne aga ikkagi.
                    Ma usun ka Londoni polisei mõistusesse, samuti eestlaste mõistuslikkusesse käitumise osas.

                    Teadmiseks reisijaile, Londoni tänavail ja poodides jälgib inimesi kokku umbes 500 000 turvakaamerat. Jah, pool miljonit, üks kaamera iga 14 elaniku kohta. Miks? Et turvalisem oleks, vist...
                    Which ship has never docked at Liverpool?
                    The Premiership.

                    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                    Kommentaar


                      #55
                      kas keegi oskaks oelda, kuskohas laupaeva hommikul kogunemine on? kui on uldse siuke asi!

                      Kommentaar


                        #56
                        Mis need piirangud seal Wembleyl olidki? Alaa ei tohi fotokat kaasa votta? Krt, selles on kyll kahju.
                        The main event, Die Meister, Die Besten, Les grandes equipes...The champions!

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                          heh, peale Eesti võitu võib mujalgi probleeme ette tulla

                          aga jah, seal Phoenixis on laupäeval vist küll ainult ragbi. Samas, Inglise ragbikoondisele kaasa elada pole mingi probleem, kogemus olemas ka
                          'We all hate French scum, we all hate French scum, we all hate French scum jne.'
                          Kõige huvitavam vutimäng on vast Iiri-Saksamaa. See 3 Famous Kings on vist vaatamise mõttes soodsam (rohkem ekraane ja telekaid jne.), peab mõtlema.
                          Ma loodan, et olete siis ilusti sakslaste poolt. Päris huvitav, mismoodi inglased seda mängu vaatavad. Mõni ajukääbik loodab tõenäoliselt, et mõlemad kaotaks.

                          Kommentaar

                          Working...
                          X