320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Balti Turniir 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jansa & co väljakule jooksmine oli showbisnis, väga meeldiv vahepala Läti kohtuniku üksluisele vilele

    Sellist solidaarsust, mida leedukad eile üles näitasid, ei kohta vist väga tihti... Respekt. Eks ultrad nägid kindlasti ka suurepärast võimalust eneses pulbitsevale soovile politseinikega madistada põhjust leida, ent olen veendunud, et eestlasi kinni hoidva Läti politsei ründamise tagamaad ulatuvad ka eelmise sajandi üheksakümnendatesse aastate keskpaika, mil Otil, Papal jt leedukatega väga head suhted tekkisid. Mis püsivad, muuseas, tänaseni. Seda pole liiast vahetevahel meelde tulatada.

    Tervitan siinkohal oma häid Jurmalaski viibinud tuttavaid Kaunasest ja Vilniusest - Barezit ja Storast
    poborsky@jalgpallihaigla.ee

    Kommentaar


      Kes leedukate ja kuuevarbaliste mängus parem oli ja turniiri võitis? Kes vilistas?

      Kommentaar


        kas youtubes on mõni video ka üleval ?
        eriti tahaks seda kohta uuesti näha kus leedukas oma jala mingile vennale ette pani
        tehnika on põhiline

        Kommentaar


          Algselt postitas sosku Vaata postitust
          Kes leedukate ja kuuevarbaliste mängus parem oli ja turniiri võitis? Kes vilistas?
          Läti võitis 2:1.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas sosku Vaata postitust
            Kes leedukate ja kuuevarbaliste mängus parem oli ja turniiri võitis? Kes vilistas?
            http://www.lff.lv/lv/balticcup2008/r.../2008/lat-ltu/

            Kommentaar


              seda pole juba ammu üleval.....
              2002 FC EBS Team
              2003 FC Nimeta
              2004 FC Nimeta
              2005 FC Nimeta
              2006 Tallinn United FC
              2007 Tallinn United FC

              Kommentaar


                Algselt postitas Hampton Vaata postitust
                Kuradi uskumatu! Mis sa püüad nüüd neid kaitsta ka või? Ise on sellised idioodid, et väljakule jooksid, paras neile. Mida pidi politsei tegema kolme hullunud purjus fänniga? Tulema rahulikult nende juurde, patsutama kergelt õlale ja viisamalt paluma neid lahkuda? Ära kujuta ette. Jooksid väljakule, rikkusid kõiki enesestmõistetavaid korrareegleid, said vastava karistuse, ongi kõik.
                Aga jah, muidugi, alati olete teie kõige õigemad ja pidevalt kõik ainult teid ilma mingi põhjuseta kiusavadki...
                Kuule Hampton sa pane üldse oma pudrumulk kinni ja mine sööda Kadriorus oravaid ja parte seal on väga rahulik.
                Meie fännid olid äärmiselt nördinud kohtuniku vilest ja väljakule jooksmine oli selge protest sellise vile vastu.Keegi neist polnud hullunud, seda tehti teadlikult. Aga siis ,kui poisse jõhkralt nuiadega peksma hakati no siis ei pidanud enam kellegi närv vastu. Väljakule on ennegi joostud ja saadud trahve aga nii julmalt pole keegi fänne klobinud. Leedukate üksmeel oli hämmastav ,meil oleks seda neilt õppida ,kuidas omasid turva käest päästa.Kui inimene pekstakse nuiadega tümaks siis sellist asja ei saa nniisama jätta.Ma arvan ,et Jansa peaks politseile avalduse tegema jõhkra omavoli vastu .
                Ma ise ei saanud algul arugi ,et kes või mis sest lappasin oma lippu kokku ja jõudsin kohale ,kui madin juba käis aga kahjuks pean tõdema ,et eestlane oma veriseks pekstud sõpru kaitsma ei tormanud. Mina meie tyribüünil küll mingit toolide loopimist ei näinud ja üldsegi peab mainima ,et need toolid olid äärmiselt nõrgast plastmassist. Isegi jalaga peale astudes oli oht ,et lähevad kohe katki.Võibolla mõni läkski nii ,kuji suurem mass hakkas välja jooksma. Mõningatest kommentaarides kumab läbi nagu oleksid leedukad meie suured sõbrad. Mina väidan , et ei ole nad midagi nii väga sõbrad .Rääkisin paljudega juttu ja nad suhtuvad meisse üsna üleolevalt ja üldine meelsus on selline ,et meie ei ole keegi ja me ei tea üldse mis on jalgpall ja ultra liikumine.
                Aga samas olid nad õiglased ,kui nägid ,mis moodi meie poisse peksti ja lisaks ka üks nende omadest kinni võeti. Seega võib öelda ,et tänu sellele jäi ära võibolla meie ja leedukate vaheline konflikt ,millest ma enne mängu mõnede leedu ultrate vihjetest aimu sain.
                Leedukate buss lahkus meie ovatsioonide saatele ja see võibolla lähendas meid tõeliselt ja aitab tulevkus nii mõnegi konflikti ära hoida.
                Ja kallis sõber Jansa! Sa ei pea siin kellegi ees vabandama .Me saame sinust aru ja toetame igati . Loodame ,et saad peagi jälle meie koos fännata.
                Kuradi Läti verejänulised turvad A.C.A.B.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Futbolas.lt: Lietuvos futbolo naujienos. A lyga. Išskirtiniai interviu ir straipsniai. Tvarkaraščiai ir Rezultatai.


                  fännide "vabastamisest" siis selline lõik leedulastel...

                  Kommentaar


                    Sõbrad, täiesti alusetu on süüdistada siin Jansat ja teisi nii Eesti kui Leedu fänne. Eriti veel neil, kes ise kohal ei olnud ja toimuvat ei näinud. Nii nagu ütles Sarap pärast mängu - kui süüdlast otsida, siis pigem mängu korraldajate hulgast.

                    Täna räägib toimunust ka Reporter, kus nii Jansa kui Pohlaku kommentaare.

                    Kolmapäeval jalkaülekande juures on pikem lugu toimunust ETV-l.

                    Jalgpallisaade "Lisaaeg" võtab ka kindlasti toimunu luubi alla, kuna olime kohal ja filmisime toimunut. Lahkame juhtunut sammhaaval.

                    Kommentaar


                      soccerneti hinded mängijatele on väga kahtlased.pean silmas morozovit keda paljud kiitsid aga teie tabelis vaat et meeskonna kehvim.minu arust võitles paremini kui stepanov
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        soccerneti hinded mängijatele on väga kahtlased.pean silmas morozovit keda paljud kiitsid aga teie tabelis vaat et meeskonna kehvim.minu arust võitles paremini kui stepanov
                        Olen sama juttu kuulnud teisteltki telekast vaadanud inimestelt. Ma ei kujuta ette, kas telepildist jäid mõned situatsioonid välja, aga Morozov sai hakkama mitme raske veaga ning tuli vaid õnne tänada, et leedulased neid ära ei kasutanud.

                        Ei tahaks siiski ka Morozovi eriti maha teha. Tubli poiss, võitles väga hästi ning tulevikus on kindlasti tegija. Aga kuna meil õnnestus seekord ise kohapeal olla, siis jään ikkagi Soccerneti arvamuse juurde, et mängijate hindamise hinnangud on õigustatud.

                        Kommentaar


                          kui keegi viienda sektori bussist salli leidis, siis mul oleks väga hea meel see tagasi saaada
                          Võitlusväljal jääb jänes tagalasse ..kus ta näitab end hea strateegina ..alkoholi möjul muutub ta julgemaks ja agresiivsemaks...

                          Kommentaar


                            Kuidas muidu Leedu A-liigas fännidega on?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                              Meie fännid olid äärmiselt nördinud kohtuniku vilest ja väljakule jooksmine oli selge protest sellise vile vastu.
                              Ja see peaks siis õigustama nende tegu või? Sest kohtunik oli sitt? Einoh, väga tore. Peale pronksööd ise istusid nii kui nii teleka ees ja naersid, et paras vantidele kui mendid inimesi tagusid. Seal oli kindlasti politseil õigus, onju...?
                              Ajate siis, et "asja oleks võinud teisiti lahendada" jne, oma kuradi protesti oleksite võinud ka teisiti avaldada.
                              Kogu seda märatsemist ei provotseerinud politsei, selle provotseerisid need 3 "spordisõpra".
                              Oleks sama asi Lillekülal juhtunud oleksite kirunud siin, et värdjad leedukad, tulid siin meile märatsema... Parajad silmakirjateenrid olete siin mõned.
                              DELFI kommijad ahju!

                              Kommentaar


                                tõsi ta on, et kohal mittekäinutel ei maksaks fänne ega ka mõningaid mängijaid nii kergekäeliselt hukka mõista - kui oleksite ise seal olnud, te kohe kindlasti sellist juttu suust välja ei ajaks.
                                fännide jooksmine väljakule oli küll kõige leebem võimalik variant protesteerimaks selle seletamatu/mõistetamatu vilepartii vastu.
                                kui mõelda, mis kõik oleks võinud veel juhtuda, siis olen positiivselt üllatunud eesti fännide enamuse külmaverelisusest ja kaine meele säilitamise võimest sellises kirgedepöörises. ja sama asi mängijate kohta. jumal ise teab, et mina nii rahulikult platsil olla ei oleks suutnud ja sellepärast ei hakka ka Takit süüdistama.
                                leeduga mängu teine poolaeg kahjuks sõi ära kõik eelnevad meeldivad emotsioonid, mida tekitasid rohked sinisärkides ja häälekad fännid, kes vallutasid Riia ja Jurmala, ühislaulmised ja meie koondislastelt tegelikult väga hea mäng.
                                kokkuvõtvalt ja õpetuseks mulle: ega fännireis ei ole puhkusereis
                                kaks firmatorti, kast pepsit!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X