320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Balti Turniir 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dannar Vaata postitust
    aga minule helistas eile üks tore ajalehelugeja, kes rääkis, et talle väga meie leht meeldib, aga talle ei meeldi anarhistlikud ja fašistlikud seisukohavõtud. Mida olevat siis minu arvamusartikkel kogu asjast
    Põhiseisukoht oli, et politseinik on riik ja me keegi ei tohiks nendele vastu möliseda...
    Mees nagu Riik
    Lisatud failid

    Kommentaar


      Algselt postitas kesa Vaata postitust
      Mees nagu Riik
      Uus film kohe tulemas.Bond.James Bond.007 ja fännide peksmine.
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas kyps Vaata postitust
        Raske on kõigile meelejärele olla. Päev varem EPL-is ilmunud artiklite tonaalsuse tõttu (eriti pealkirjad ja karikatuur) kaalusin mina lehe tellimuse tühistamist.
        Duubeldan.
        Algselt postitas budulojus
        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

        Kommentaar


          Tõin bussist kadunud kraami ära, 2 paari päikeseprille, 1 must jope, salle ei olnud. Andke teada kel kadunud.
          Bussijuht, arvake ära....., bussijuht on purjus!!! õigemini pole ta kaineks saanudki, magas garaazis. Ei pahandanud et 2 päeva bussi koristas kuna me olime jätnud talle suure külmkapitäis õllesid + mitmesaja krooni eest pudeleid.

          Kommentaar


            Algselt postitas kesa Vaata postitust
            Mees nagu Riik
            Kesa, see pilt on klassika

            Kommentaar


              rääkisin ühe tuttava politseiga, tema küll ei uskunud, et politse paukutas paukpadrunitega, et küllap need ikka õiged kuulid olid mis Jurmala taevasse lendasid, aga kes teab?

              Kommentaar


                Algselt postitas kyps Vaata postitust
                Raske on kõigile meelejärele olla. Päev varem EPL-is ilmunud artiklite tonaalsuse tõttu (eriti pealkirjad ja karikatuur) kaalusin mina lehe tellimuse tühistamist.
                ma teen ka nii, jalkat on seal ka vähe suht :P
                Algselt postitas Cule
                Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                Kommentaar


                  Algselt postitas valta Vaata postitust
                  rääkisin ühe tuttava politseiga, tema küll ei uskunud, et politse paukutas paukpadrunitega, et küllap need ikka õiged kuulid olid mis Jurmala taevasse lendasid, aga kes teab?
                  need olid paukpadrunid ikka. Ma nägin kuidas esimene lask sooritati - relvatoru oli suunatud rahva poole. Aga mul on selline tunne et need ei olnud tavalised püstolid vaid midagi stardipüstoli taolist.
                  Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sen Vaata postitust
                    Tõin bussist kadunud kraami ära, 2 paari päikeseprille, 1 must jope, salle ei olnud. Andke teada kel kadunud.
                    Bussijuht, arvake ära....., bussijuht on purjus!!! õigemini pole ta kaineks saanudki, magas garaazis. Ei pahandanud et 2 päeva bussi koristas kuna me olime jätnud talle suure külmkapitäis õllesid + mitmesaja krooni eest pudeleid.
                    Täitsamehe reisid
                    Tea, kas ta üldse kunagi kaine on...
                    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack
                      ...või äkki siiski suunati küll inimeste poole kuid üle peade ehk miskine 45 kraadi all? ise nägin päris mitu korda sellist juhust.
                      Niipalju, kui mina nägin, lasti nii vertikaalselt õhku, kui ka 45 kraadise nurga all.
                      Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ballack

                        jeti, oled kindel et nad suunasid täpselt inimestele? või äkki siiski suunati küll inimeste poole kuid üle peade ehk miskine 45 kraadi all? ise nägin päris mitu korda sellist juhust.
                        ise nägin ka kuidas ta algus politsei bussi juures kaks paukku otse taevasse põrutas ja pärast leedukate bussi juures sama tegi vist 3-4 korda

                        Kommentaar


                          Algselt postitas norsk Vaata postitust
                          Täitsamehe reisid
                          Tea, kas ta üldse kunagi kaine on...
                          Nad võiks jah oma uksepealset kirja veits täiendada:

                          Rõõm teid näha!
                          ...kainelt

                          või siis lihtsalt nime täis mehe reisideks muuta.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Läti trip oli igati mõnus, ilmad head, öömelu Riias nagu ikka, puhvetid häid pakkumisi täis jne. Pühapäeval sai veel Sigulda kepp ülevaadatud, mitte küll plaanitult, aga need on juba meeleolukamad jutud!
                            Meeskond kahjuks midagi nii meeliülendavat pakkuda ei suutnud.
                            Ei hakka siin tolmu enam üles keerutama teravate alapunktide suhtes, mida siis lehekülgede kaupa on jahutud, aga ütleme et nii mõnigi klemm suutis oma nägemusega üllatada. No ikka need, kes kohapeal ei olnud. Aga las see olla.
                            Jansale veelkord kiiret paranemist ja varsti staadionil näeme!
                            Ja täna võtame selle võidu ära!! 3:0!!
                            The other line moves faster.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ballack

                              jeti, oled kindel et nad suunasid täpselt inimestele? või äkki siiski suunati küll inimeste poole kuid üle peade ehk miskine 45 kraadi all? ise nägin päris mitu korda sellist juhust.
                              kle, ausalt öeldes ei ole kindel. Aga ma ei taha uskuda et nad päris laskemoonaga seal nõnda tulistasid. Rõdul olid ju ka inimesed (k.a. mina). Kriitilises olukorras on mõistetav 1-2 taolist lasku, aga neid kostis ikka kõvasti rohkem. Seetõttu arvan et tegu oli paukpadrunitega.
                              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                                Kas ma olen väitnud, et leedu ultrad on paremad?
                                Demagoogia on sul käpas.

                                Naljaga pooleks peab ära märkima, et sinu poolt nimetatud eeskujudel on olemas positiivsemad ultraid iseloomustavad omadused:
                                Nad laulavad kogu mängu ajal
                                Check!
                                Nad seisavad mängu ajal alati püsti
                                Check!
                                Neil on kindel sektor staadionil
                                Check!
                                Nad on andunult oma meeskonna fännid.
                                Check!
                                Nad püüavad külastada kõiki mänge, ka välismänge.
                                Check!

                                oot...mis ajast jalgpallihaigla ultrad on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X