320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Balti Turniir 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ... siinkohal ei taha enda tehtud õigustama hakata .. mis tehtud see tehtud. Et aga siin - meie ühises foorumis mõned moraalijüngrid tõlgendavad asja oma soodu siis pean niipalju enda kaitseks ütlema et väljakule jooksmine oli tõesti hetkeemotsiooni ajendil tehtu - võibolla ja tõenäoliselt ebaõige akt - kuid kindlasti mitte eelnevalt planeeritud ..ja kuna kaks ilusat mängu ja ei ühtegi võitu ning see viimane kohtuniku töö + ka võibolla tööalased kuhjunud pinged st nendest vabanemiseks sai see lollus tehtud - Et Martin arvas et niisama jooksime et oleks võinud kolmekesi keskjoonele maha istuda vms. protestivormi kasutanud - ausõna pole varem sellist asja korraldanud - puudus tegevusplaan ja strateegia - äkki oleks pidanud ka veel mingi suure transfarendi või plagu joonistama? Tegelikult otsisin kohtunikku et talle ühemõtteliselt keskmist sõrme näidata (jah - tõepoolest võibolla on see mage aga...) kuid kuna ma teda ei märganud siis hüüdsin eesti poistele (Kink oli kõige lähemal) et PAlun võitke see mäng kohtuniku kiuste!!! Sina Martin kui uuriv ajakirjanik võid selle siis üle küsida või uurida ..Sa oled meil ju nii terav! See oligi kõik ..siis jooksin metsatuka poole ja jäin käed ülesse tõstetult ootama sest järgnevat ei osanud karta..tegelikult oleks siis ka pidanud üle aia silkama nagu meie kolmas kammraad kes miilitsa kätte lõpuks ei jäänudki. Edumaa oli ju piisav...aga mis teha. jA muideks kes arvab et ma täis olin siis kõik kes meie bussis olid võivad kinnitada et ma ei olnud seda mitte ... olin terve laupäevase päeva peale selleks ajaks joonud vast 4..5 õlut... Vot nii .
    Ja kokkuvõttes tahan ka siinkohal täiendavalt tänada AIVARIT!!!
    RummaBastards!

    Kommentaar


      Poleks jalgpalli olemas, siis poleks toimunud Balti Turniiri, siis poleks toimunud Eesti - Leedu mängu, siis poleks väljakule joostud ja siis poleks nad mentide käest peksa saanud

      Kommentaar


        Algselt postitas Hampton Vaata postitust
        Kus kuradi kohas olen ma politseinike käitumist õigustada püüdnud sa dibiilik???
        Ma ei mainind sõnakestki politsei kohta. Ma kommenteerisin sinu mõtteviisi mida sa oled siin viimase 4-5 lehekülje vältel piisavalt avaldanud. Või see sinu väide "oli tegu ja on tagajärg" kehtib ainult selle konkreetse Jurmala intsidendi kohta? Muul ajal see ei kehti?

        Kommentaar


          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
          Ma ei mainind sõnakestki politsei kohta. Ma kommenteerisin sinu mõtteviisi mida sa oled siin viimase 4-5 lehekülje vältel piisavalt avaldanud. Või see sinu väide "oli tegu ja on tagajärg" kehtib ainult selle konkreetse Jurmala intsidendi kohta? Muul ajal see ei kehti?
          Sa tahad siis öelda, et kui nad poleks väljakule jooksnud oleks nad ikkagi mentidelt vastu pead saanud või?
          DELFI kommijad ahju!

          Kommentaar




            keegi selle ära tõlkida suudab?
            tulevik on tunni aja pärast

            Kommentaar


              Algselt postitas jansa Vaata postitust
              tegelikult oleks siis ka pidanud üle aia silkama nagu meie kolmas kammraad kes miilitsa kätte lõpuks ei jäänudki.
              hea töö lapelt siis. aga isegi imestasin, kui telekast nägin, et teid mentide poolt tagasi toodi, sest arvasin, et olite juba staadioni territooriumilt lahkunud, sest edumaa oli piisav, et üle aia ronida

              Kommentaar


                Algselt postitas Hampton Vaata postitust
                Sa tahad siis öelda, et kui nad poleks väljakule jooksnud oleks nad ikkagi mentidelt vastu pead saanud või?
                Mine korra välja, jaluta veidike, hinga värket õhku, äkki tuleb kaalutletud mõtlemine tagasi ja suudad aru saada, mis sulle öeldakse.
                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                RocknRolla (2008)

                Kommentaar


                  Algselt postitas magnisco Vaata postitust
                  ....................
                  Vabandan selle "purjus ja hullunud" osa eest, tol hetkel polnud ma asjaga veel korralikult kursis. Aga ma ei püüdnud ka seal politsei käitumist õigustada, mu mõte oli, et kui otsustad midagi nii lolli korda saata, siis ole valmis ka tagajärgedeks.
                  DELFI kommijad ahju!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas gianluca Vaata postitust
                    mitte eriti aga vist on mainitud, et alustati kriminaalmenetlust Nemo kämpingus toimunu eest (leedukad tegid seal 'veidi' pahandust)
                    Rise and rise again until lambs become lions!

                    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                      Mine korra välja, jaluta veidike, hinga värket õhku, äkki tuleb kaalutletud mõtlemine tagasi ja suudad aru saada, mis sulle öeldakse.
                      Milleks? On ju võimalus järjekindlalt raiuda, et kui nad poleks platsile jooksnud, poleks nad politsei käest nahutada saanud

                      Kommentaar


                        Kyps!!!

                        Sa pole originaalne
                        Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Hampton Vaata postitust
                          Sa tahad siis öelda, et kui nad poleks väljakule jooksnud oleks nad ikkagi mentidelt vastu pead saanud või?
                          Ei taha seda öelda!!! Kas sa loed kah mida sulle vastu kirjutatakse?
                          Sa olid noor ja said pättusega hakkama (käisid õunaraksus, mida ikka pätakatena teevad nii tüdrukud ja poisid) ja jäid vahele. Vali variant mida sa eelistaksid:
                          A) Naabrimees tabab sind teolt ja peksab sul luugid kinni selle 3 ubina pärast
                          B) Naabrimees tabab sind teolt ja räägib sinuga, miks kuradi pärast sa nii tegid?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Hampton Vaata postitust
                            Vabandan selle "purjus ja hullunud" osa eest, tol hetkel polnud ma asjaga veel korralikult kursis. Aga ma ei püüdnud ka seal politsei käitumist õigustada, mu mõte oli, et kui otsustad midagi nii lolli korda saata, siis ole valmis ka tagajärgedeks.
                            Polnud asjaga kursis, aga vaja kohe ikka oma "tarkust" välja näidata.

                            Täielik delfikommentaator.
                            Lõvi helistab põlevale ringile:
                            «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                              Ei taha seda öelda!!! Kas sa loed kah mida sulle vastu kirjutatakse?
                              Sa olid noor ja said pättusega hakkama (käisid õunaraksus, mida ikka pätakatena teevad nii tüdrukud ja poisid) ja jäid vahele. Vali variant mida sa eelistaksid:
                              A) Naabrimees tabab sind teolt ja peksab sul luugid kinni selle 3 ubina pärast
                              B) Naabrimees tabab sind teolt ja räägib sinuga, miks kuradi pärast sa nii tegid?
                              On siis naabrimees sinu valida või??? Saad millegi lolliga hakkama, siis ole valmis ka tagajärgedeks
                              DELFI kommijad ahju!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                                Mine korra välja, jaluta veidike, hinga värket õhku, äkki tuleb kaalutletud mõtlemine tagasi ja suudad aru saada, mis sulle öeldakse.
                                Tovai siis, tulen õhtul tagasi, et lugeda mis lollusi te veel siin välja mõtlete.
                                DELFI kommijad ahju!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X