320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kust saada pileteid ja mis hinnaga ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kust saada pileteid ja mis hinnaga ?

    niisiis võtan ette tripi valenciasse. vaacin, et 31. okt toimub valencia - real madrid kohtumine. piletite hind, mida netis näen, tundub utoopia. ca 4000 krooni.
    on kellelgi soovitusi, kas koha pealt võimalik osta soodsamalt ? või mõni teine sait ?
    Keila JK nr 9

    #2
    Algselt postitas drago Vaata postitust
    niisiis võtan ette tripi valenciasse. vaacin, et 31. okt toimub valencia - real madrid kohtumine. piletite hind, mida netis näen, tundub utoopia. ca 4000 krooni.
    on kellelgi soovitusi, kas koha pealt võimalik osta soodsamalt ? või mõni teine sait ?
    Kardan, et leidsid musta turu pakkumised ainult. Kuna tegu on siiski tippmänguga, siis võivad seal piletid juba pikemat aega välja müüdud olla.

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas drago Vaata postitust
      niisiis võtan ette tripi valenciasse. vaacin, et 31. okt toimub valencia - real madrid kohtumine. piletite hind, mida netis näen, tundub utoopia. ca 4000 krooni.
      on kellelgi soovitusi, kas koha pealt võimalik osta soodsamalt ? või mõni teine sait ?
      Eks pöördu mõne fänniklubi poole ja võibolla on lootust ka mõistliku hinnaga pileteid saada. Seal muidugi probleemiks see, et üldjuhul pead espanioolat hablama.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        #4
        Soovitan ka otsida mõni Valencia international fanclub. Näiteks tean, et Atletico - Copenhagen kohtumist lähevad Taani vaatama mitmed inglastest, sakslastest ja rootslastest Atletico fännid. Nemad organiseerivadki reisi ühe Saksa fanclubi läbi (st. hotell, piletid jms).
        Coraje, corazón y cojones.

        Kommentaar


          #5
          Mul teemaalgatajaga sama küsimus, ainult et sihtkohaks Madriid ning 27. aprill. Kuna ma peale Reali ja Atletico kohalikke tiime ei tunne, siis hetkeseisuga jäi silma vaid Reali mäng Bilbaoga. Kui suur võiks olla tõenäosus pilet kohapealt hankida? Samas võiksin vabalt vaadata ma mõnd muud Madriidis toimuvat mängu, kasvõi Segunda oma.

          Iga abi on teretulnud.
          Supplies!

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
            Mul teemaalgatajaga sama küsimus, ainult et sihtkohaks Madriid ning 27. aprill. Kuna ma peale Reali ja Atletico kohalikke tiime ei tunne, siis hetkeseisuga jäi silma vaid Reali mäng Bilbaoga. Kui suur võiks olla tõenäosus pilet kohapealt hankida? Samas võiksin vabalt vaadata ma mõnd muud Madriidis toimuvat mängu, kasvõi Segunda oma.

            Iga abi on teretulnud.
            Getafe on Madriidi klubi. ja nemad mängivadki samal päeval Atleticoga. segundas pole ühtegi Madriidi klubi.

            Kommentaar


              #7
              Hmmm, nende stata ei hiilga just suurusega. Kuna kahe kohaliku mansa mäng, siis arvatavasti välja müüdud? Seega küsin veelkord- kui reaalne on Reali mängule pilet staadioni juurest osta?
              Supplies!

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                Hmmm, nende stata ei hiilga just suurusega. Kuna kahe kohaliku mansa mäng, siis arvatavasti välja müüdud? Seega küsin veelkord- kui reaalne on Reali mängule pilet staadioni juurest osta?
                Usun, et üsna reaalne. Aga ära minu sõnu puhta kullana võta, sest kasutan common logicut, mitte teadmisi.

                Kommentaar


                  #9
                  Eks uurin-puurin veel. Ja lõppude lõpuks võib ju ka lihtsalt staadioni väljast uudistada :P
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    #10
                    Bilbao mängule ei tohiks pileti saamine suur probleem olla. Konda Realmadrid com-is ja helista mõnele targale numbrile.
                    Algselt postitas Maekas
                    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                    Kommentaar


                      #11
                      Gracias.





                      unodostres.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                        Ja lõppude lõpuks võib ju ka lihtsalt staadioni väljast uudistada :P
                        sa mõtled mängu ajal või? niisama vähe OT-na, et kas mänguvälisel ajal sinna statale ei lasta uudistama? noh nagu miskit muuseumilaadset, staadioniekskursioon vms? ja muidugi on mängueelne ja -järgne möll staadioni ümber juba iseenesest lahe

                        aga reaalsus reaalsuseks..tuleb lihtsalt järgi proovida. pakun et 90% tõenäosusega võid stata juurest pileti ka saada. uuri ka kohalike turismiinfopunkte, ka vahest seal samal nädalal piletid müügil.
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          #13
                          Julgen väita, et Bilbao mängule saad kohapealt pileti. Bilbaoga mänguks ei müüda elusees 80 000 piletit välja.

                          Aga väikeses raha eest saad muidu ka staadioniekskursiooni pileti osta. Sellega peadaks sulle staadionit ise tutvustama ning saad ka muuseumis käia ja meie karikaid ja igasugust muud staffi vaadata.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            #14
                            Eks ma uurin. Kui saab normaalse hinnaga, siis OK, kui ei, kulutan raha parem õlle ja veini peale.
                            Supplies!

                            Kommentaar

                            Working...
                            X