320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

"Sügisball" film. Mis laul?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "Sügisball" film. Mis laul?

    Mus laul (inglise keeles) saame kuulama "Sügisball" filmi lõppus? Sama laul on ka “Hukkunud Alpinisti hotell” filmis.

    #2
    Sven Grünbergi "Ball" ei ole? Mul pole hetkel plaati käepärast, et üle kontrollida, kas või kui palju seal inglise keelt oli.

    edit: kui nüüd veidi meenutada, siis see ju mingis keeles otseselt ei olnudki vist?
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      #3
      Konn on vince´ga ühel nõul:
      Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
      sattusin selle üpris vana kommentaari otsa, aga ei saa siiski jätta küsimata, et kuskohast sa seda Tarantinoga võrdlemist lugesid?? anna link või midagi.


      film ise on vaieldamatult parim eesti film, mida ma näinud olen, ning see Tarantino oli ka ilmselt hoopis midagi Tarkovskitaolist. eriti-eriti lahe oli, et film lõppes Grünbergi Ball'iga.
      Supplies!

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Sven Grünbergi "Ball" ei ole? Mul pole hetkel plaati käepärast, et üle kontrollida, kas või kui palju seal inglise keelt oli.
        Jah, Grünbergi "Ball". Aga kes esitab seda laulu (laulja või bandi nimi)?

        Kommentaar


          #5
          nonäedsasiis. oleks pidanud kohe uurima, kas mõni kultuurne inimene pole juba ameerikat avastand.

          edit: eks ta ikka ise kõik selle sisse mängis. Kui otsid plaati selle looga, siis a) Grünbergi kogumik "Hukkunud alpinisti hotell" (2001), b) Tõnis Kahu raamatuga "Viis + sõnad" kaasas oleval plaadil peaks ka see peal olema.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            nonäedsasiis. oleks pidanud kohe uurima, kas mõni kultuurne inimene pole juba ameerikat avastand.

            edit: eks ta ikka ise kõik selle sisse mängis. Kui otsid plaati selle looga, siis a) Grünbergi kogumik "Hukkunud alpinisti hotell" (2001), b) Tõnis Kahu raamatuga "Viis + sõnad" kaasas oleval plaadil peaks ka see peal olema.
            Kus saaks Grünbergi "Ball" kuulama (Internetis)?

            Kommentaar


              #7
              Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

              virmalised - naer
              Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

              Kommentaar


                #8
                mis te seletate nii palju, parem uppige mulle 'Ball'

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  nonäedsasiis. oleks pidanud kohe uurima, kas mõni kultuurne inimene pole juba ameerikat avastand.

                  edit: eks ta ikka ise kõik selle sisse mängis. Kui otsid plaati selle looga, siis a) Grünbergi kogumik "Hukkunud alpinisti hotell" (2001), b) Tõnis Kahu raamatuga "Viis + sõnad" kaasas oleval plaadil peaks ka see peal olema.
                  Minu teada oli ta siis 17 - 18 aastane. Lihtne ja geniaalne meloodia ja superaranzeering. Puberteediealemmik.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas runno Vaata postitust
                    Lihtne ja geniaalne meloodia ja superaranzeering.
                    "Song" of all times seas.

                    Laulu esitajaks on VIST (!) Erich Krieger.

                    Esimest korda "Alpinisti" vaadates arvasin, et Led Zeppelin on "Ball" esitajaks : )

                    Kommentaar


                      #11
                      Sorry, aga kas jutt käib sellest loost?
                      Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                      Ma ei ole filmi ennast kahjuks veel näinud.

                      Muide, youtube'is leidub üks veel parem näide noore Grünbergi loomingust - Mess:
                      Estonian prog rock band Mess (featuring synth wizzard Sven Grünberg) performs their song "Valged hommikud" ("Bright Mornings") in 1975. Mess was one of the f...
                      Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas norsk Vaata postitust
                        Sorry, aga kas jutt käib sellest loost?
                        http://www.youtube.com/watch?v=EDIaNZR7_eA
                        Jah, täpselt.

                        Algselt postitas norsk Vaata postitust
                        Ma ei ole filmi ennast kahjuks veel näinud
                        Filmi on mõtet vaadata. Film on tänapäeva elu varjuküljest...

                        Kommentaar

                        Working...
                        X