Eesti U16-koondis kohtub EJL-i kodulehe teatel 6. ja 8. novembril Varssavis kahel korral sõprusmängus Poola eakaaslastega.
Mõlemad mängud algavad kell 12:00.
Koondisse kutsutud 18 mängija seas on kaheksa noort FC Florast, teised klubid on esindatud kahe või vähema mängijaga. Lisaks on välja toodud seitsmenimeline varuleht.
Eesti U16-koondisesse on kutsutud:
1 Kaarel Mai, FC Kuressaare
2 Joonas Kotka, FC Puuma
3 Karl Mööl, JK Kotkad
4 Oliver Schults, JK Kotkad
5 Taavi Viikna, JK Tallinna Kalev
6 Maksim Podholjuzin, Maardu FC Levadia
7 Stanislav Goldberg, Maardu FC Levadia
8 Andreas Sutt, SC Real (esindab käimasoleval EM-valikturniiril ka Eesti U-17 koondist)
9 Erkki Junolainen, Tallinna FC Flora
10 Joel Indermitte, Tallinna FC Flora(esindab käimasoleval EM-valikturniiril ka Eesti U-17 koondist)
11 Juss Tanvel, Tallinna FC Flora
12 Karl-Erik Luigend, Tallinna FC Flora
13 Marko Meerits, Tallinna FC Flora
14 Marten Mütt, Tallinna FC Flora
15 Sander Matsina, Tallinna FC Flora
16 Silver Lätt, Tallinna FC Flora
17 Kaarel Torop, Tartu JK Maag Tammeka
18 Joonas Tamm, Viljandi JK Tulevik
Varus on järgmised mängijad:
1 Amor Luup, FC Kuressaare
2 Egert Heintare, FC Puuma
3 Nikita Baranov, FC Puuma
4 Aleksandr Kulinitš, Maardu FC Levadia
5 Henri Pinnar, SK 10 Premium
6 Hans Tiitsmann, Tallinna FC Flora
7 Raiko Karpov, Tallinna FC Flora
Noortekoondise ametnikud:
Frank Bernhardt - peatreener
Norbert Hurt - abitreener
Jürgen Part - füsioterapeut
Mõlemad mängud algavad kell 12:00.
Koondisse kutsutud 18 mängija seas on kaheksa noort FC Florast, teised klubid on esindatud kahe või vähema mängijaga. Lisaks on välja toodud seitsmenimeline varuleht.
Eesti U16-koondisesse on kutsutud:
1 Kaarel Mai, FC Kuressaare
2 Joonas Kotka, FC Puuma
3 Karl Mööl, JK Kotkad
4 Oliver Schults, JK Kotkad
5 Taavi Viikna, JK Tallinna Kalev
6 Maksim Podholjuzin, Maardu FC Levadia
7 Stanislav Goldberg, Maardu FC Levadia
8 Andreas Sutt, SC Real (esindab käimasoleval EM-valikturniiril ka Eesti U-17 koondist)
9 Erkki Junolainen, Tallinna FC Flora
10 Joel Indermitte, Tallinna FC Flora(esindab käimasoleval EM-valikturniiril ka Eesti U-17 koondist)
11 Juss Tanvel, Tallinna FC Flora
12 Karl-Erik Luigend, Tallinna FC Flora
13 Marko Meerits, Tallinna FC Flora
14 Marten Mütt, Tallinna FC Flora
15 Sander Matsina, Tallinna FC Flora
16 Silver Lätt, Tallinna FC Flora
17 Kaarel Torop, Tartu JK Maag Tammeka
18 Joonas Tamm, Viljandi JK Tulevik
Varus on järgmised mängijad:
1 Amor Luup, FC Kuressaare
2 Egert Heintare, FC Puuma
3 Nikita Baranov, FC Puuma
4 Aleksandr Kulinitš, Maardu FC Levadia
5 Henri Pinnar, SK 10 Premium
6 Hans Tiitsmann, Tallinna FC Flora
7 Raiko Karpov, Tallinna FC Flora
Noortekoondise ametnikud:
Frank Bernhardt - peatreener
Norbert Hurt - abitreener
Jürgen Part - füsioterapeut
Kommentaar