320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U16

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas Zavjalov Vaata postitust
    Sorri, veits segane teema
    Teen lihtsamaks.

    Et omavalitsuselt toetust saada muutsime Otepää piirkonna võistkonna nime FCE Otepääks (oli FC Elva). Sama põhimõte nagu FCF Rakvere jms.
    www.fcelva.ee

    Kommentaar


      #77
      U-16 sai Poolas korraliku sauna ehk 1:9 (0:6). meie poolt lõi värava Joonas Tamm.

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas willane Vaata postitust
        U-16 sai Poolas korraliku sauna ehk 1:9 (0:6). meie poolt lõi värava Joonas Tamm.
        Oi jumal, no loodame, et teine mäng läheb veits paremini
        Ja sellest Otepää värgist ja selle mõttest sain ka aru nüüd

        Kommentaar


          #79
          no sauna arvata oli aga mitte nii suurt :O aga tubli Joonas

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas willane Vaata postitust
            U-16 sai Poolas korraliku sauna ehk 1:9 (0:6). meie poolt lõi värava Joonas Tamm.
            Ja mina ootasin hea tulemust :/ Noh, mis seal ikka poisid on noored ja kogematud, neilt on veel aega paremaid tulemusi oodata, kuid 1:9 on kohutav.

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas triblingupoiss Vaata postitust
              Ja mina ootasin hea tulemust :/ Noh, mis seal ikka poisid on noored ja kogematud, neilt on veel aega paremaid tulemusi oodata, kuid 1:9 on kohutav.
              Liiga ränk skoor ikka! Loodetavasti teiseks mänguks võetakse ennast kokku!
              www.fcelva.ee

              Kommentaar


                #82
                9:1 poolale, kohutaaaaav....
                kõige kehvem järelkasv või?!

                Kommentaar


                  #83
                  Pole konkurentsi,igal mängijal peab olema mingi stiimul või pits et ta osaleks koondise mängudes 100 % tahtmisega

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas val Vaata postitust
                    Pole konkurentsi,igal mängijal peab olema mingi stiimul või pits et ta osaleks koondise mängudes 100 % tahtmisega
                    ei taha uskuda, et need noored juba rikutud on ja jalgpallist tüdinenud. küll nad ikka mängivad, kuidas oskavad. ju siis nii oskavadki (võrreldes poolakatega). muidugi ootan, et teine mäng homme paremini sujuks.
                    kuna igasugu valikmängud on U17, U19, U21, siis on see poistele kogemuste omandamise aeg, et järgmisel aastal U17 mänge mängida.

                    Kommentaar


                      #85
                      kohe kindlasti sujub homme paremini, kuna poolakad pole nii kehvad inimesed, et põhisats mängu panna....said aru, et põhisatsiga tuleb 9-1, järelikult lastakse duublil vms mängida ja teevad 9-1 asemel....4-0.... seegi parem

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas blin Vaata postitust
                        kohe kindlasti sujub homme paremini, kuna poolakad pole nii kehvad inimesed, et põhisats mängu panna....said aru, et põhisatsiga tuleb 9-1, järelikult lastakse duublil vms mängida ja teevad 9-1 asemel....4-0.... seegi parem

                        Vaatamata tulemusele,olen siiski arvamusel,et U16 on parem koondis kui U17
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                          Vaatamata tulemusele,olen siiski arvamusel,et U16 on parem koondis kui U17

                          Parem,mis kuradima otsast sa seda võtad,ootaks väga mõjuvaid põhjuseid?
                          i don t like u u don t like me

                          Kommentaar


                            #88
                            Issver, mis tulemus.
                            Sellise tulemusega ei vabanda miski.

                            Treeneritel ja mängijatel võiks häbi olla.

                            Kommentaar


                              #89
                              Palun öölge algkosseis vs poola!!!

                              Kommentaar


                                #90
                                Traa, mida te vingute. Poistel on alles esimene mäng kellegagi väljaspoolt Eestit ja kohe ka välismaal. Paar tükki on saanud U17 karastuse, aga teised?
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X