320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tv14

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No ega Bendtner mängib ka vabal ajal "Tsentnerist" mööda, (Kes ei tea siis see on Skrtil).

    John Fabregas !
    Algselt postitas Maekas
    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

    Kommentaar


      Mis juhtus?
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        flora fännid märatsevad.

        Kommentaar


          Algselt postitas taku* Vaata postitust
          flora fännid märatsevad.
          See ju täitsa tavaline, nad normaalselt ei oskagi olla
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Mul on selline küsimus, et kas te Tallinnast väljas toimuvatele mängudele (ja tegelikult ka seal) kohapeale lähete, sest see viimane Flora-Levadia oli ju stuudiost tehtud värk. Või on nii, et kui Ott liikvel, siis tema teeb statalt ja Kaspar toetab toasoojusest?

            Ma talve osas saan aru, et suht ohmakas oleks kuskil hanges passida, kuid nüüd on ilmad soojenemas, et äkki tasuks kaaluda või oleks see liialt kallis lõbu?

            Ja teise asi märkusena - igasuguseid pallureid, asjatundjaid, kohalikke jms kraami võiks teinegi kord kasutada ja kindlasti ka kommenteerimise juures ning mitte ainult stuudios.

            Muidu aga ikka jõudu ja jaksu.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Mul on selline küsimus, et kas te Tallinnast väljas toimuvatele mängudele (ja tegelikult ka seal) kohapeale lähete, sest see viimane Flora-Levadia oli ju stuudiost tehtud värk. Või on nii, et kui Ott liikvel, siis tema teeb statalt ja Kaspar toetab toasoojusest?

              Ma talve osas saan aru, et suht ohmakas oleks kuskil hanges passida, kuid nüüd on ilmad soojenemas, et äkki tasuks kaaluda või oleks see liialt kallis lõbu?

              Ja teise asi märkusena - igasuguseid pallureid, asjatundjaid, kohalikke jms kraami võiks teinegi kord kasutada ja kindlasti ka kommenteerimise juures ning mitte ainult stuudios.

              Muidu aga ikka jõudu ja jaksu.
              Eks ikka teeme statadelt ka, pole see miskit kallis lõbu, aga Flora-Levadiaga oli jah see lugu, et kuna Inglise Liiga järel oli kavas kohe ette nähtud stuudio ja siis stuudiole järgnes mäng, siis puhtlogistiliselt ei saanud me Arenale minna (seda enam, et püstolreporter Järvelal oli muud tegemist
              Mis puudutab viimast küsimust, siis asjatundjatega kipub nii olema, et kõigil on alati tegemist olnud millegipärast, kui on kutsutud. Aga eks üritame edasi.

              Kommentaar


                Tere. Liitusin just Digi TV-ga ja ostsin endale selleks puhuks ka teleka :-). Ammu kaalutud otsus on lõpuks päädinud siis niimoodi. Ja mis seal salata, Kalev Sport oli põhiline kanal millest ma puudust tundsin ja otsuse teleka ja digi tv kasuks lõpuks ära tegi. Egs see **** telekas koos juhtmete ja didgiboxiga seal toanurgas just ilus ei ole aga mis teha :-D.
                Ja kohe sain vaadata ka Flora-Levadia kohtumist - tore!. Ja järgmine nädal MT-Narva kohtumist - veel toredam!
                Jõudu ja jaksu teile ka minu poolt!
                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                I don’t care what you think of me!
                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                Kommentaar


                  Vana sa oled?
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JanK Vaata postitust
                    Vana sa oled?

                    Kui sa oleksid nii vana, et osata vaadata minu profiili, siis saaksid teada.

                    PS. Muide sa oled väga tubli, said just 1000 postitust täis, palju õnne. Loodan, et 2000 pole kaugel ja sa kirjutad siia foorumisse veel palju-palju huvitavat.
                    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                    I don’t care what you think of me!
                    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                    Kommentaar


                      Tartu. Heade mõtete linn.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                        PS. Muide sa oled väga tubli, said just 1000 postitust täis, palju õnne. Loodan, et 2000 pole kaugel ja sa kirjutad siia foorumisse veel palju-palju huvitavat.
                        Jah, seda kindlasti.
                        Ma tegelt imestasin, et miks sul telekat varem polnud. Selles oligi asi.
                        Äkki oled tudeng vms. No offense...
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fitti Vaata postitust
                          Tartu. Heade mõtete linn.

                          Just ja täna võitsime tänu 32:2 spurdile korvpallis Piritat, mis on ka minu teada vist Tallinna linnaosa (võin ka eksida, äkki kuulub ta Viimsi valla või Maardu linna alla?), ning seda kõike sai näha Kalev Spordi ekraanilt.

                          OT. Ja kuda selle Kariibi mere piraatide teise osaga siis ikkagi on. Minu meelest on ta väga hea film ikkagi.
                          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                          I don’t care what you think of me!
                          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JanK Vaata postitust
                            Jah, seda kindlasti.
                            Ma tegelt imestasin, et miks sul telekat varem polnud. Selles oligi asi.
                            Äkki oled tudeng vms. No offense...
                            OT. Pole probleemi. Aga ma tegelt salamisi lootsin, et sealt tuleb välja, et ma pole just suurem telekasõber ning kuna Elion on krüpteerinud võimlause digi TV-d VLC-st vaadata ning eesti sporti väga tahan vaadata, siis pidin raske südamega selle otsuse tegema.
                            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                            I don’t care what you think of me!
                            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                            Kommentaar


                              Kas see nädalavahetus on ikka Manu -Arsenal Kalev Spordis live? Korvpall on ka vist samal ajal? Rock-Kalev. On mõni muu Inglise liiga mäng ka veel?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas van der Sarjas Vaata postitust
                                Kas see nädalavahetus on ikka Manu -Arsenal Kalev Spordis live? Korvpall on ka vist samal ajal? Rock-Kalev. On mõni muu Inglise liiga mäng ka veel?
                                No türbel, vähemalt "Nädalas" oli küll, et 15.30 Liverpool-Blackburn ja 18.00 ManUntd-Arsenal. Aga ega tõsti, nii omavahel öeldes, siin kavaga on nagu on. Mis kell see korvpall on??

                                Kommentaar

                                Working...
                                X