320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tv14

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    kes Ita - Bra kommenteerib?
    Palju ma pean sulle ütlema? Külasta portaali!
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      kes Ita - Bra kommenteerib?
      Koort & Järvela

      Kommentaar


        paistab täiesti super mäng tulevat , heal kellajal , head kommentaatorid ja head meeskonnad
        www.netsoccer2.com

        Kommentaar


          kas see on minu viga või milles asi on,aga mul kalev spordis häält pole ja just siis,kui mäng hakkab
          ...it's better to burn out than to fade away(Kurt Cobain)

          Kommentaar


            Algselt postitas stairway to heaven Vaata postitust
            kas see on minu viga või milles asi on,aga mul kalev spordis häält pole ja just siis,kui mäng hakkab
            viga on SINUS. SINU SEES.

            Kommentaar


              nii tore,et siin foormumis "sõbralikkust" kohata võib
              ...it's better to burn out than to fade away(Kurt Cobain)

              Kommentaar


                Viimane nädal(ad) siis seda projekti Eesti meediamaastikul?

                Kommentaar


                  Tegelikult, kui Kalev peaks ära kaduma, siis EJL võiks hakata tegema netiülekandeid. Ainuke asi on see, et kas neil on vajalikku tehnikat ja piisavalt finantsi

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sosku Vaata postitust
                    Viimane nädal(ad) siis seda projekti Eesti meediamaastikul?
                    Ei teagi, Meistriliiga esimese vooru mänguaega nende pärast muudeti..

                    Kommentaar


                      keegi võiks vähemalt spordikanali ära päästa,sest kui kalevsport kaob siis ei usu et hetkel leiduks kanal kes oleks huvitatud eesti liiga näitamisest.
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        keegi võiks vähemalt spordikanali ära päästa,sest kui kalevsport kaob siis ei usu et hetkel leiduks kanal kes oleks huvitatud eesti liiga näitamisest.
                        Ma arvan, et Viasat Sport Baltic oleks täitsa reaalne variant, arvestades, et Balti liigat plaanitakse näidata.

                        Kommentaar


                          siit teemast jäi silma et Kruudal on plaan päästa vaid kalevsport ja see oleks meeldiv.
                          no kui viasat hakkaks näitama peaks ma zoomi pikalt saatma
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Epic Vaata postitust
                            Ma arvan, et Viasat Sport Baltic oleks täitsa reaalne variant, arvestades, et Balti liigat plaanitakse näidata.
                            Balti liigat mitte ei plaanita näidata vaid näitataksegi.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                              Balti liigat mitte ei plaanita näidata vaid näitataksegi.
                              Oraakel...

                              Kommentaar


                                ÄP:
                                Oliver Kruudale kuuluv osaühing Eesti Spordikanal ja Toomas Lepa omanduses olev OÜ Videomeedia Pluss sõlmisid täna ostu-müügi lepingu, mille alusel omandas Videomeedia telekanalite Kalev Sport ja Neljas litsentsid ning jätkab kanalite väljastamist, kirjutas kalev.ee.

                                Lepa kõrval nimetati kanali teiseks juhatuse liikmeks senine Kalev Spordi sporditoimetuse juhataja Ivar Jurtšenko. „Kalev Sport vahetab nime ja püüame anda telekanalile uue hingamise. Samal ajal jätkuvad läbirääkimised tuumikinvestoritega,“ lausus Toomas Lepp.

                                Ametliku kinnituse annavad osapooled tehingule homme.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X