320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV14 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Need võimlemis stiilipunktid olid küll natuke kohatud, aga samas ei aja mõttetut iba, et jää kasvõi magama.

    Kommentaar


      Algselt postitas PiIrOjA Vaata postitust
      Mida te vingute kogaeg ! Keera heli maha ! ! Ennem kiruti et ei näe elusees Eesti kanalil Manu - Liverp mängu nüüd kui näed virised kommentaatorite pärast. MINE TEE ISE PAREMINI !
      ma ei peagi tegema seda paremini, nemad peavad, sest nemad teevad seda asja minu jaoks ja mina olen täpselt see õige inimene neid kritiseerima. "mine-tee-ise-paremini" on eriti rumal väita. maksad kinopileti eest ja film ei meeldi, siis ära mölise vaid tee ise uus film. ajuvaba.

      Kommentaar


        miks sa kinno filmi lähed vaatama mis sulle ei meeldi?

        Kommentaar


          Kas tõesti sellel Grahamil oli raske seda 3 asja meelde jätta mida poest osta, et ta pidi need üles kribama?

          Kommentaar


            Algselt postitas terav äär Vaata postitust
            ma ei peagi tegema seda paremini, nemad peavad, sest nemad teevad seda asja minu jaoks ja mina olen täpselt see õige inimene neid kritiseerima. "mine-tee-ise-paremini" on eriti rumal väita. maksad kinopileti eest ja film ei meeldi, siis ära mölise vaid tee ise uus film. ajuvaba.
            Mille eest sa siis täpsemalt härra Koortile ja Järvelale maksid ja kui palju? Poisid pole ju õppinud kommentaatorid. Üritavad teha nii kuis suudavad ja teevad seda minu arvates suhteliselt hästi. Mina poleks näiteks kindel, et mina suudaks kaamera ees niivõrd ladusalt üldse rääkida, kui nemad seda suudavad. Samas jalgpallialaseid teadmisi peaks ka minul olema.

            Kommentaar


              Algselt postitas manitaaz Vaata postitust
              miks sa kinno filmi lähed vaatama mis sulle ei meeldi?
              sest mul on igav ja suur tahtmine mingit filmi vaadata ja tegemist on ainukese kinoga linnas kus jookseb üks film. parem see kehvake film kui lihtsalt igavlemine. siiski - see ei tähenda, et kehva filmi tegijad ei peaks arvestama filmi vaataja ootuste, eetika ja mingite üldiste standarditega. on ju filmi tegijate huvides, et see vaatajale meeldiks.
              ott & co on võtnud enda kanda mingi rolli, mis on meile suht uus - iganädalane vuttikommentaator. see et sellist asja varem olnud ei ole ei tähenda, et seda võib teha nagu jumal juhatab või nii nagu lambist endale pähe tuleb. ühesõnaga - kui teed, tee hästi.
              on 3 asja mis häirivad: 1) karjumine; 2) omavahelised vaidlusega täiesti marginaalsetel ja ebaolulistel teemadel (täna nt otti sidekick mainis fääri saarte teist liigat, ott ütles, et seda ei ole. sidekick ütles et "ei, see on olemas"); 3) täiesti absurdimetaforid ja pisiasjade mikrotasandini arutamine (kedagi ei huvita, kuidas robinsoni kriisiolukorrast üks hetk sai kriisikäitmine vms).
              üldiselt on muidugi hea, et selline võimalus preimier'i vaadata olemas on väikeses eestis.

              Kommentaar


                hei, terav äär. mis nad siis tegema peaks? ütlema sulle, et kelle käes pall on ja kas söödeti paremale või vasakule?
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  hei, terav äär. mis nad siis tegema peaks? ütlema sulle, et kelle käes pall on ja kas söödeti paremale või vasakule?
                  ma pole midagi öelnud analüüsi ja asjakohaste kommentaaride kohta. lihtsalt karjumine, omavaheline vaidlemine ebaoluliste asjade üle ja ülmemetaforid häirivad.

                  Kommentaar


                    Minu arvates on need vuti kommentaatorid päris muhedad seal.

                    Kunagi kui Meistrite Liigat kommenteerisid Mardisalu ja Kannik, siis oli ka vigisejaid aga enamus ju olid nendega rahul lõppkokkuvõttes.
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      täiesti mõttetu minu arust ka vigiseda, algul mul oli endal ka imelik, nüüd juba ära harjunud, naerma ajavad need ulme võrdlused ja kommentaarid millegi pihta.
                      kunagi ei ole teleka ees igav.
                      etv kommentaatorid on ikka kõvasti taseme poolest madalamad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Peppone Vaata postitust
                        suhteliselt lollid olete sel juhul -- kuyt'i nime hääldus

                        kuigi igasugused 'midlsbrud' ja 'välkotid' riivavad kõrva küll.
                        eesti keeli siis dirk .köüt

                        Kommentaar


                          Jutt jutuks, aga see karjumine on tõesti häiriv.
                          Iseenesest, mulle kui mängijate kohta taustainfot mitteteadvale jalgpallihuvilisele, on päris huvitav kuulata nende juttu - saab nii möndagi teada, aga karjumine a'la "mida ta teeeeeb?" on tõestu häiriv. Endast saab ju heal arvamusel olla, aga mitte nii heal.

                          Kommentaar


                            Eilne huumorikatse: http://www.youtube.com/watch?v=E73YjBq9n50

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lenc Vaata postitust
                              Ouumaigaad.

                              Kommentaar


                                kui lõpp välja arvata, siis ei olegi nii piinlik.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X