320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus klubi 4. liiga Lõuna piirkonda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    eks see laupäev õhtu võib mõnele probleemiks kujuneda, kuid hetke seisuga õnneks vähemalt poolte pärast seda muret ei ole Laata ma siiski julgen eeldada,et ei tule. Punt koosneb üsna asjalikest ja mõistlikest inimestest, kes alluvad distsipliinile, selles sai natukene veendutud ka kui osalesime Tartu linna meistrikatel. Aga eks näeb, kui probleeme tekib, saab suvel mõne vanema venna nelipaki eest sisse ostetud ehk

    Kommentaar


      #17
      Paar soovitust, arvestades seda, et olen ise jalgpalliga pea viimased 10 aastat tihedalt kokku puutunud.
      1) Leia vähemalt 25 inimest, kes on nõus mängima.
      2) Korja kõigilt algatuseks mingi suurem rahasumma ette (500-1000 krooni)

      Esimene mäng tahab sul mängida 23 inimest (2 on vigastusega väljas), teine mäng on järgi 16 inimest (saad teha 5 vahetust), kolmas mäng on järgi 13 inimest. Juuni alguseks käib trennis 8 inimest ja mängudele saab hädavaevu kokku 11 inimest.

      Õnneks on kuni 30. juunini võimalik mängijad juurde registreerida.

      Rusikareegel on see, et iga aasta 2 uue inimese kohta kes võistkonda tulevad 1 jääb ja teine kaob ära (seega 25 inimese puhul siis 12 mängijat jäävad)
      www.jkpiraaja.ee

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas ilms Vaata postitust
        Rusikareegel on see, et iga aasta 2 uue inimese kohta kes võistkonda tulevad 1 jääb ja teine kaob ära (seega 25 inimese puhul siis 12 mängijat jäävad)


        3 uue kohta jääb alles 1.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          3 uue kohta jääb alles 1.
          see on küünarnukireegel
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            #20
            milline see logo võiks teil välja näha meeskonnal

            Kommentaar


              #21
              selle pidi üks isik disainima, kuid vist enam pole mõttet, kuna eeldavasti kahjuks see nimi ei jää, millest mul endal on loomulikult väga kahju:P

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                Tere, on selline plaan,et teatud seltskonnaga registreerida end klubina 4. liigasse (5. liigat vist ei moodustata, kuna pole piisavalt klubisid). Seetõttu lootsin, et siit saab ehk natukene nõu. Ma ei pea just silmas seda paberimajandust, mis on seotud pigem EJL-iga, vaid just sellist inimlikku, et millega arvestada ja mis ootamatusi võib olla. Stiilis kuidas klubi loomine ja staadioni saamine reaalselt käib, mitte nii nagu juhendid võivad ette näha. Et kui kellegil on väheke teadmisi/tahtmist/viitsimist nõu anda, siis see oleks igati tervitatav. Ah jaa, tegemist on Tartu inimestega, seega siis ka kodumängud peetakse Tartus.
                Edu tegutsemisel ! See, et ka lõunasse võistkondi juurde lisandub on igati tervitatav. Aga esmalt peaksite siiski ära otsustama kas loote VÕISTKONNA või KLUBI. Esimese rajamise, registreerimise ja muu kohta on eelnevalt juba palju häid nõuandeid antud ja kindlasti saaksid palju häid soovitusi anda romario ja defa, kes veel hiljuti sellega tegelesid ning nüüd juba päris häid tulemusi on saavutanud.
                Kui sa aga oled tõepoolest plaaninud luua uue klubi, siis ... see on pisut pikem jutt

                Jõudu ja pealehakkamist igal juhul !!!
                299195

                Kommentaar


                  #23
                  Oih jah,väljendamine oli natuke halb. Plaan ikka võistkond, et hekel ei sea veel sihte et 2027 Eesti meistriks ja UEFA 2. ring:P

                  Kommentaar


                    #24
                    jõudu ja jaksu sulle ettevõtmises!
                    see on üks mis kindel et mängudel ja trennis peab keegi pädevam isik olema keda kõik austavad ja kes asjad paika paneb, kes teeb mängus vahetused, kes otsustab kes vahetatakse jne, samas ntx mängiva treeneri variant on halb, aga parem kui mitte midagi, oleneb kõik isikutest kes võistkonnas mängivad!
                    samas see äralangemise asi toimub sul mingil määral kindlasti, kes saab uue töö, (või kui ongi kõik üliõpilased siis ega neil ka raha puuotsas kasva, suvel ikka vaja teenida), peod, reisimised, puhkused, samas jällegi kõik oleneb su poistest,
                    isiklik arvamus on et kui hooaeg alustad 20 mängijaga siis kui hooaja lõpuks sul stabiilsed 11-14 meest on kellega võid enamvähem arvestada on super!
                    aga jõudu ja jaksu!

                    Kommentaar


                      #25
                      kle -=mirko=-, ära oma mansat FC Masuudinaine nime all nüüd küll tee (saadakse sellest siis õieti aru või mitte - enamus ei saa aru)... see on veel hullem, kui FC Jalgpallihaigla
                      ka minu firma võib pisut toetada, nos problemos; aga masuudinaist mitte.
                      inw

                      Kommentaar


                        #26
                        ei see on jah,juba pea kuu aega tagasi selgeks saanud, et sellise nimega ei tule. Plaan ikkagi kogu asi tõsiselt võtta: nii organiseerimist, komplekteerimist, treeninguid kui ka mänge. Kuid see toetus oleks väga positiivne Kui jutt paika peab, siis võib ühendust võtta.

                        Kommentaar


                          #27
                          Tõenäoliselt liitub veel üks uus klubi, FC Abja Spordiklubi.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                            Okei,samas ikkagi on mul raske mõelda üle 20 mehe peale, kuna võistkond saabki koosnema mängijatest vanuses 18-21 siis võib suur hulk mängijaid (vähene mänguaeg või üldse pingil istumine) tekitada pingeid ja pettumust vähese mänguaja üle(noorte värk).
                            Mängudel teil pingeid ei tule.Vaata et mehed komplekteeritud saad.Soovitan sul üle vaadata järgmised asjad:kas transport on olemas?kas kokkusaamine on kindlas kohas või käiakse kodus järel?kuidas saavad kulud jaotatud?millal keegi noortest sõjaväkke läheb?kas pidusid peetakse enne või pärast mängu?kas pruudid,naised lubavad kõik nädalalõpud suvel mängudel ja afterpartydel käia?mis saab edasi kui liiga ära võidate ja tõsiste meeste hulka satute?
                            Jõudu igatahes,see on kullaltki raske otsus ja veel raskem vedamine.

                            Kommentaar


                              #29
                              -mirko-
                              kuna siis hoojaks ette valmistused hakkavad teil trenni teete juba ?

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas Kotkapoeg Vaata postitust
                                mis saab edasi kui liiga ära võidate ja tõsiste meeste hulka satute?
                                IV liiga võitmise järel ei saa kohe tõsiste meeste hulka sattuda Nii, et keskenduge liiga võidule ning nagu ajalugu näitab, saab IV liiga lõuna võitja ka III-s edukalt hakkama. Edasi läheb vähe keerulisemaks. Palju jõulu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X