320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

2007 R2 aastahiti valimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    2007 R2 aastahiti valimine

    Ma ei sunni teid millekski, aga ma tahan näha, kas me suudaksime mõjutada rahva arvamust. Ehk siis võtame sellise loo nagu The Mitchell Brothers - Michael Jackson. Ja paneme ta kõik välismaa lugude arvestusse. Hääletage ise ja soovitage oma sõpradele ka.
    eesmärk oleks siis see lugu võimalikult kõrgele suruda.

    Raadio 2 on Eesti värske popmuusika edendaja ja hüppelaud noortele talentidele.


    Ette tänades
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    #2
    võtaks hoopis mingi täiesti tundmatu laulu, noh, et R2 peaks end lolliks otsima, et kus seda lugu leida. A'la mingi Keenia edetabeli number 23.

    Kommentaar


      #3
      Näiteks leidsin last.fmist sellise laulu nagu ALbert - Blonde. seda võiks küll pushima hakata

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
        Ma ei sunni teid millekski, aga ma tahan näha, kas me suudaksime mõjutada rahva arvamust. Ehk siis võtame sellise loo nagu The Mitchell Brothers - Michael Jackson. Ja paneme ta kõik välismaa lugude arvestusse. Hääletage ise ja soovitage oma sõpradele ka.
        eesmärk oleks siis see lugu võimalikult kõrgele suruda.
        Vabandan, aga kas see on kunagise lapstähe Michael Jacksoni uusim hitt? Sellisel juhul jätan hääletamata, sest pärast aastat 1983 (ühe või kahe erandiga) ei ole nimetatud härra minu hinnangul kuulamisväärset muusikat avaldanud.
        Aastahitiks soovitan pigem hr Robert Planti ja pr Alison Kraussi ühistööd Killing The Blues.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #5
          ei ole tema hitt. mike skinneri (the streetsi) labeli lugu on see hoopis. Tema kohta küll, aga temaga otseselt pole seotud. Ja ärge muretsege. pole raadio 2l seda lugu olemas.

          Edit: see asi ka veel. Seal on kolm välismaa lugu võimalik valida. Te võite teisteks panna mida tahate, aga minu palve teile ja teie sõpradele on siiski mitchell brothers
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            #6
            see laul lastearmastajast on väga rõve.

            Kommentaar


              #7
              michael jackson on pervert!
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                #8
                see selleks. aga eesmärk on pann raadio 2 valiku ette ja otsida see lugu. me võiks võtta dannari idee või kellegi teise, aga kui igaüks hakkaks oma ideid pakkuma, siis me jääkski neid pakkuma.
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  #9
                  Albert - Blonde läks teele
                  ma kuuletun iidolitele, au Dannarile
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    #10
                    http://www.last.fm/music/Albert/_/Blonde siit saab kuulata 30 seki tänavusest aastahitist

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                      see selleks. aga eesmärk on pann raadio 2 valiku ette ja otsida see lugu. me võiks võtta dannari idee või kellegi teise, aga kui igaüks hakkaks oma ideid pakkuma, siis me jääkski neid pakkuma.
                      mis selles loos erilist on, et see nad valiku ette paneb? päeva jooksul paar korda juba mängitakse. varsti mängitakse iga 2 tunni tagant

                      Kommentaar


                        #12
                        Mina hääletasin teie 2 laulu poolt + siis J.U.K.U - Tissid .

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                          mis selles loos erilist on, et see nad valiku ette paneb? päeva jooksul paar korda juba mängitakse. varsti mängitakse iga 2 tunni tagant
                          Ma just praegu avastasin ka, et see lugu on isegi playlistis. ma pean kõik oma sõnad tagasi võtma ja dannariga nõustuma.
                          aga loos oli see eriline, et mulle ta meeldis. ja ma ei viitsi isegi hakata vaidlema muusika maitsete üle. ega siis midagi, kui dannari idee käiku
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            #14
                            hääl mitchell brosile läks kirja
                            AILTON

                            Kommentaar


                              #15
                              Mul ei oleks küll midagi oma hääde kolleegide proovilepanemise vastu, aga Dannari loo saab Morna (Erik. R2 muusikajuht) siit küll mängeldes ja mitte liiga suure raha eest kätte



                              ja ok, kui mitte vahetult saidilt tõmmates, siis agentuuride kaudu oleks see ilmselt nii umbes päeva küsimus siis, kui prantslased üldse ei viitsi asjaga tegeleda...

                              Pealegi tundub, et Dannari pakutud artisti label on tegelenud ka Plastic Bertrand´iga. mis tähendab, et Morna töö läheks veelgi kergemaks


                              PS: Lõiguke vestlusest Mornaga

                              Erik ütleb:
                              selliseid akte on korduvalt tehtud ka
                              Erik ütleb:
                              eriti p2rast interneti pysiyhenduse saabumist igasse perre
                              Erik ütleb:
                              yhel aastal hääletas terve tartu ylikool peaaegu tabeli piirile yhe suvalise juuratudengi, kes mingil koosviibimisel laulis "rohelised niidud" vms
                              Erik ütleb:
                              kutt helistas enne saadet hirm h22les
                              Erik ütleb:
                              et mis saab nyyd
                              Erik ütleb:
                              ytlesime, et kui sul fonogrammi pole, siis tuled laulad otse eetris ette. kutt j2i m2letamist m88da kohale 45.
                              14. september 2006, Tallinn

                              Kommentaar

                              Working...
                              X