320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Rüütli-mees kes päästab koondise??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas aronniin Vaata postitust
    Viimasel ajal on kuidagi kahtlaseks ta otsused jäänud. Miks on vaja et eesti koondises on kõik mängijad, kes mängivad välismaal, ja meie kutsume neid 'staarideks' . Meiega juhtub sama, nagu portugali koondisega, kõik on omaette tegijad, meeskonna kokkusobivus aga ümmargune 0. Me vajaks ühte tõelist venda, kes võistkonda edasi viiks. Nagu uudises : Hughes : Robinhos saab meie Cantona. Ennem jah oli Reim, Martin selle koha peal, aga keda uut ja võimalikult noort sinna saata, see peaks juba treeneri otsustada olla. Praegu mõeldakse ainult palli oma kastist auti löömisele (:
    Päris mõistlik arvamus tegelikult!
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      nu Tarmol esimene hooaeg peatreenerina läbi.kuidas teie tema tööga rahule olete jäänud?mis on olnud miinuseks ja mis plussideks ning mida võiks mees muuta?

      aga sporditähes on minu arust Pasi õigetele asjadele viidanud
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        No ta lubas väravaid, seda on ka tulnud..Harju keskmine, oli nii häid hetki, kui ka halbu.

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          nu Tarmol esimene hooaeg peatreenerina läbi.kuidas teie tema tööga rahule olete jäänud?mis on olnud miinuseks ja mis plussideks ning mida võiks mees muuta?

          aga sporditähes on minu arust Pasi õigetele asjadele viidanud
          mina olen rahul ,ega vist praegu paremini saakski.

          Ainus miinus on see, et noortele ei anta mänguaega. Plussiks on see, et me lööme kõvasti väravaid ja tulemused on ikkagi suhteliselt head

          Kommentaar


            kodus kaotasime ainult Hispaaniale... üldse lõime kokku 14 väravat, see on üks värav mängu peale

            ei olegi nii hull?

            Kommentaar


              Rüütli ettevaatlikus noorte mängijate kasutamise/mittekasutamise osas on mõistetav. Kahjuks on Eesti koondis langenud mutta ja kõigepealt on vaja taastada meeskonna enesekindlus. On vaja uuesti hakata lööma väravaid, mis ongi iga võidu aluseks. Eks seepärast praegu eelistabki Rüütli pigem kogenenumaid mängijaid. Zenjovile võiks ta siiski rohke mänguaega anda. See mees mängb liigas, kus ründaja lihtsalt peab hästi triblama. Operi kõrval on Zenjov ainuke, kes seda ka oskab.

              Kommentaar


                Vunk ja Puri on noored ja saavad palju mängida. Olen nõus SunWolf`i arvamusega. Olgem ausad, koondise tulemused on need, mis aitavad ka teistel mängijatel välismaale siirduda. Just suurte vastu head mängud(Türgi 0:0 viik) toob huvi meie mängijate vastu. Välismal mängides saaavd mehed tugevaid mänge ja seeläbi peaks paranema ka kondise olukord. olgem ausad, Eesti koondisel on nüüd ainult tõusta. Mina olen Rüütli tegevusega rahul

                Kommentaar


                  Mis kuradi august sa sokid?
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                    kodus kaotasime ainult Hispaaniale... üldse lõime kokku 14 väravat, see on üks värav mängu peale

                    ei olegi nii hull?
                    Muidugi pole hull. Üheksast kodumängust kaotas Eesti ainult ühe ja seda jah ainult Hispaaniale. Minu meelest suurepärane tulemus. Pole siin joriseda midagi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas pedro
                      Isiklikult lootsin, et Rüütli toob endaga kaasa muudatusi nii mängustiilis kui ka koosseisus ning katsetab uusi mängijaid ja taktikaid. Paraku aga on koondises ikka ja alati samad näod ning ikka peksame enamuse ajast ebatäpset pikka palli.

                      Äkki on tal olnud liiga vähe aega veel ning loodame, et asi hakkab vaikselt paremuse poole liikuma nüüd.
                      Ma ei tea küll millistest uutest taktikatest jutt, aga ma ise ei näe küll muud varianti, et Eesti peab mängima mingil kujul vasturünnaku jalgpalli. Näiteks mängu "ehitamisest" keskväljakul, millest vahel ka siin räägitakse, pole küll mõtet unistada.
                      Y R A

                      Kommentaar


                        Minu arust on Vassiljev selle ehitajana väga hästi hakkama saanud viimastes mängudes.
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dareth Vaata postitust
                          Minu arust on Vassiljev selle ehitajana väga hästi hakkama saanud viimastes mängudes.

                          See ehitamisega hästi hakkama saamine on illusioon.

                          Ja kui ma ütlesin, et Eesti peaks ikka mingil kujul vasturünnaku jalgpalli mängima, siis ei tähenda see (ainult) pika palli etteläämist.

                          90% maailma meeskondadest mängib vasturünnaku jalgpalli. Ja mitte ainult nõrgemad tugevamate vastu. Näidet tuues. 2003-04 Arsenali The Invincibles mängis vasturünnaku jalgpalli. 2008-09 Arsenal aga mängib seda ehitavat 20 söötu põigiti jalgpalli.
                          Y R A

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mikk Vaata postitust
                            See ehitamisega hästi hakkama saamine on illusioon.

                            Ja kui ma ütlesin, et Eesti peaks ikka mingil kujul vasturünnaku jalgpalli mängima, siis ei tähenda see (ainult) pika palli etteläämist.

                            90% maailma meeskondadest mängib vasturünnaku jalgpalli. Ja mitte ainult nõrgemad tugevamate vastu. Näidet tuues. 2003-04 Arsenali The Invincibles mängis vasturünnaku jalgpalli. 2008-09 Arsenal aga mängib seda ehitavat 20 söötu põigiti jalgpalli.
                            Sinu arvates kuulub Eesti rahvusmeeskond siis selle ülejäänud 10% hulka? Ei tahaks nagu hästi uskuda. Kui sa nii tark oled, siis äkki on sulle ka meelde jäänud, et Rüütli on mitmel korral öelnud, et mängutaktika valitakse sõltuvalt vastasest ja ma ei usu, et see varieerub üliründava, ründava ja natuke vähem ründava hulgas.

                            Purusta veel mul mõni illusioon.
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dareth Vaata postitust
                              Sinu arvates kuulub Eesti rahvusmeeskond siis selle ülejäänud 10% hulka? Ei tahaks nagu hästi uskuda. Kui sa nii tark oled, siis äkki on sulle ka meelde jäänud, et Rüütli on mitmel korral öelnud, et mängutaktika valitakse sõltuvalt vastasest ja ma ei usu, et see varieerub üliründava, ründava ja natuke vähem ründava hulgas.

                              Purusta veel mul mõni illusioon.
                              Rüütli jutt mängutaktika valikust on diplomaatiline demagoogia. Meie tase on kusagil Malediivide ja Kribati tasemel, mis tähendab te üheksal juhul kümnest tulevad vastased siia kohustusliku kolme punkti järele. Nemad ründavad, meie kaitseme. Selles kontekstis on nõrgema meeskonna taktika aluseks ikka hea kaitse, vasturünnakud ja standardolukorrad.
                              Y R A

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mikk Vaata postitust
                                Rüütli jutt mängutaktika valikust on diplomaatiline demagoogia. Meie tase on kusagil Malediivide ja Kribati tasemel, mis tähendab te üheksal juhul kümnest tulevad vastased siia kohustusliku kolme punkti järele. Nemad ründavad, meie kaitseme. Selles kontekstis on nõrgema meeskonna taktika aluseks ikka hea kaitse, vasturünnakud ja standardolukorrad.
                                Tead mis ma arvan , Koondise treener ei saa rääkida ennem igat mängu kui nõrgad me olema ja kui palju me kaitsema peame ja värki . See mõjuks meeskonna enesekindlusele. Tõesti riigid kes on fifa tabelis kuni 50. kohani nende vastu kaidsed rohkem sealt edasi tuleks ikka juba rünnakule kah mõelda sest muidu eestike ei saagi võite.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X