320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rakvere JK Tarvas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Wironia Vaata postitust
    ...

    Ühesõnaga palun väga vabandust aga ei näe ma lähiaastatel Tarvast PL's
    Kõigil on õigus enda arvamusele ja selle pärast pole küll vaja vabandust paluda.

    Meistrisari on aga sihuke tore unistus ja vajalik ambitsioon. Ilma eesmärkideta muutuks klubi kiirelt tavaliseks halliks noori kasvatavaks farmklubiks, mis pakuks huvi vaid käputäiele lastevanematest. Vähemalt selline on minu isiklik hinnang/arvamus. Mõneti on seda tõestanud ka Rakvere hooaeg 2010, kui endalgi kadus huvi ja keskmine pv number oli ~ 25. Aga kui võimaluse tõusta peaks välja võitlema, siis miks mitte proovida. Iga tõusuga kaasneb hurraa-effekt, mis võib nakatada nii mõnegi uue sponsori või osava mängumehe. Kahjuks Jõhvil pole tõus loodetud edu toonud, aga vaevalt klubijuhid alla on andnud. Infonet suutis näiteks väga edukalt järgmise käigu peale lükata, kuigi tõsi, nii hea sponsor on tõsine privileeg. Samas proovima peab, argpüksid šampanjat ei joo.

    Sinu välja käidud 100 000€ piir on minu hinnangul Rakveres isegi teostatav, kuigi kindlasti lihtne ülesanne see ei oleks. Meenub kohe muidugi ka Raimo Nõu intekas, kus ta tõdes, et Eestis on isegi korvpalli külasatsidel eelarved suuremad kui meie mõistes kõrgsarja jalgpalliklubidel (JK Tallinna Kalevil oli toona eelarve üle 100k). Soccerneti andmetel, hooaja eelvaatest, on tänavune JK Tarva eelarve 65 000 - 70 000€. Ning kui õnnestuks korralik treeningsüsteem püsti panna, koos tasemel kogenenud autoriteetse treeneriga. Ehk oleks sel juhul võimalik ka mõni asine mängumees laenule saada? Muidugi see viimane mõtearendus oli nüüd mul vast üks optimistlikumaid.

    Kui seda fänluse poolt kommenteerida, siis ütleks nii ja naa. Heal päeval suudame ehk tõesti midagi Premium Liiga väärilist tribüünil tekitada, aga häid päevi on viimasel ajal aina vähemaks jäänud. Halval päeval vaadatakse tennist ja keskendutakse kohtuniku siunamisele. Kahjuks pole Eestis see jalgpallikultuur nii juurdunud, et kõik suudaks pidevalt motivatsiooni laes hoida, nii heas kui halvas, ja fänlus käib suuresti käsikäes esindusmeeskonna tulemustega.

    Kommentaar


      Algselt postitas Andres. Vaata postitust
      Kõigil on õigus enda arvamusele ja selle pärast pole küll vaja vabandust paluda.

      Meistrisari on aga sihuke tore unistus ja vajalik ambitsioon. Ilma eesmärkideta muutuks klubi kiirelt tavaliseks halliks noori kasvatavaks farmklubiks, mis pakuks huvi vaid käputäiele lastevanematest. Vähemalt selline on minu isiklik hinnang/arvamus. Mõneti on seda tõestanud ka Rakvere hooaeg 2010, kui endalgi kadus huvi ja keskmine pv number oli ~ 25. Aga kui võimaluse tõusta peaks välja võitlema, siis miks mitte proovida. Iga tõusuga kaasneb hurraa-effekt, mis võib nakatada nii mõnegi uue sponsori või osava mängumehe. Kahjuks Jõhvil pole tõus loodetud edu toonud, aga vaevalt klubijuhid alla on andnud. Infonet suutis näiteks väga edukalt järgmise käigu peale lükata, kuigi tõsi, nii hea sponsor on tõsine privileeg. Samas proovima peab, argpüksid šampanjat ei joo.

      Sinu välja käidud 100 000€ piir on minu hinnangul Rakveres isegi teostatav, kuigi kindlasti lihtne ülesanne see ei oleks. Meenub kohe muidugi ka Raimo Nõu intekas, kus ta tõdes, et Eestis on isegi korvpalli külasatsidel eelarved suuremad kui meie mõistes kõrgsarja jalgpalliklubidel (JK Tallinna Kalevil oli toona eelarve üle 100k). Soccerneti andmetel, hooaja eelvaatest, on tänavune JK Tarva eelarve 65 000 - 70 000€. Ning kui õnnestuks korralik treeningsüsteem püsti panna, koos tasemel kogenenud autoriteetse treeneriga. Ehk oleks sel juhul võimalik ka mõni asine mängumees laenule saada? Muidugi see viimane mõtearendus oli nüüd mul vast üks optimistlikumaid.

      Kui seda fänluse poolt kommenteerida, siis ütleks nii ja naa. Heal päeval suudame ehk tõesti midagi Premium Liiga väärilist tribüünil tekitada, aga häid päevi on viimasel ajal aina vähemaks jäänud. Halval päeval vaadatakse tennist ja keskendutakse kohtuniku siunamisele. Kahjuks pole Eestis see jalgpallikultuur nii juurdunud, et kõik suudaks pidevalt motivatsiooni laes hoida, nii heas kui halvas, ja fänlus käib suurest käsikäes esindusmeeskonna tulemustega.
      Andres, arvan, et 70000 on siiski kogu klubi peale. Mina pidasin silmas seda, kui suur peab olema esindusmeeskonna eelarve. 100 000 ja 8-9.koht on pmst garanteeritud. Mängijad on ka inimesed - nad tahavad süüa, iphonesid jne jne
      Infonetiga selline lugu, et pmst sponsor meeskonnal on 1 - Infoneti AS omanik.

      Ma siiralt loodan, et kunagi saab Rakverest PL meeskond. Vähemalt mul oleks väga tore käia Teie mänge kajastamas.

      Kommentaar


        Algselt postitas Andres. Vaata postitust
        Kõigil on õigus enda arvamusele ja selle pärast pole küll vaja vabandust paluda.

        Meistrisari on aga sihuke tore unistus ja vajalik ambitsioon. Ilma eesmärkideta muutuks klubi kiirelt tavaliseks halliks noori kasvatavaks farmklubiks, mis pakuks huvi vaid käputäiele lastevanematest. Vähemalt selline on minu isiklik hinnang/arvamus. Mõneti on seda tõestanud ka Rakvere hooaeg 2010, kui endalgi kadus huvi ja keskmine pv number oli ~ 25. Aga kui võimaluse tõusta peaks välja võitlema, siis miks mitte proovida. Iga tõusuga kaasneb hurraa-effekt, mis võib nakatada nii mõnegi uue sponsori või osava mängumehe. Kahjuks Jõhvil pole tõus loodetud edu toonud, aga vaevalt klubijuhid alla on andnud. Infonet suutis näiteks väga edukalt järgmise käigu peale lükata, kuigi tõsi, nii hea sponsor on tõsine privileeg. Samas proovima peab, argpüksid šampanjat ei joo.

        Sinu välja käidud 100 000€ piir on minu hinnangul Rakveres isegi teostatav, kuigi kindlasti lihtne ülesanne see ei oleks. Meenub kohe muidugi ka Raimo Nõu intekas, kus ta tõdes, et Eestis on isegi korvpalli külasatsidel eelarved suuremad kui meie mõistes kõrgsarja jalgpalliklubidel (JK Tallinna Kalevil oli toona eelarve üle 100k). Soccerneti andmetel, hooaja eelvaatest, on tänavune JK Tarva eelarve 65 000 - 70 000€. Ning kui õnnestuks korralik treeningsüsteem püsti panna, koos tasemel kogenenud autoriteetse treeneriga. Ehk oleks sel juhul võimalik ka mõni asine mängumees laenule saada? Muidugi see viimane mõtearendus oli nüüd mul vast üks optimistlikumaid.

        Kui seda fänluse poolt kommenteerida, siis ütleks nii ja naa. Heal päeval suudame ehk tõesti midagi Premium Liiga väärilist tribüünil tekitada, aga häid päevi on viimasel ajal aina vähemaks jäänud. Halval päeval vaadatakse tennist ja keskendutakse kohtuniku siunamisele. Kahjuks pole Eestis see jalgpallikultuur nii juurdunud, et kõik suudaks pidevalt motivatsiooni laes hoida, nii heas kui halvas, ja fänlus käib suurest käsikäes esindusmeeskonna tulemustega.
        Vormistasin ka enda pikka ja arutlevat teksti antud teema kohta, kuid Andres. suutis sisuliselt sõnasõnalt kogu kompoti kokku võtta.
        Eesmärk, mille poole püüelda, peab olemas olema ning kuna kahel järjestikusel aastal oleme suutnud jõuda üleminekumängudele, siis loogiline teine eesmärk oleks saada Premium Liigasse. See, kuidas seal hakkama saada on juba omaette ooper ning valdavalt iga inimese oma fantaasia esietendus.

        Publiku osas jällegi, just Vändraga mäng oli esimene, kus rahvast oli alla 90'ne. Olgugi, et puhkepäev ja potensiaalne ilus ilm oleks võinud rahvast kutsuda, kuid siiski mitte. Kaua seal tribüünil ikka kohtunikele puid alla paned, lõpuks viskab ju seegi kopa ette. Seda enam, et reaalselt organiseeritud fännigruppe esiliigas väga ei olegi, vaid pigem lähtutakse paarist kindlast inimesest, kes seda vedada üritavad. Teiste vabatahtlike kaasamine on juba tunduvalt keerulisem ning vastavalt päevadest/tujust/joobeastmest ka kaasaelamise funktsioon tugevalt sõltub.

        Kommentaar


          Hee, kolmapäeval näen esimest korda Kalju (II) ja Tarva omavahelist kohtumist! Äge! Fänne ka tuleb?

          Kommentaar


            Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
            Hee, kolmapäeval näen esimest korda Kalju (II) ja Tarva omavahelist kohtumist! Äge! Fänne ka tuleb?
            Mängueelseid kommentaare lugedes jääb mulje, et kohtute hoopis Levadia reservidega. Ka ürituse eventis asetseb imelik küsimus, "KES ON KALJU II VASTANE FC LEVADIA II?". Aga noh, pole hullu, tegijail ikka juhtub. Ega meie peatreenergi osanud pärast mängu Vändraga vastata, et kellega järgmisena.

            Rakvere vs Vändra mängu kokkuvõte nüüd leitav kodulehelt (video, pildid, kommentaarid jne): http://jktarvas.ee/kokkuvote-valus-kaotus-kastanil/

            Kuid kui nüüd su küsimusele ka vastata, siis aus vastus oleks, et ei oska öelda. Mõni Rakvere poolehoidja kindlasti tribüünile jõuab, aga kas ja mis tasemel fänlust näha saab, keeruline öelda. Ei tea kas isegi jõuan. Kui kartsin, et Flora vastu katkeb senine seeria kõik mängud ära näha, siis tundub, et katkeb hoopis nüüd.

            Kindlasti mõjutab Rakvere inimesi ka see, et homme on kossumeestel hooaja viimane ja väga otsustav mäng.

            Algselt postitas Wironia Vaata postitust
            Andres, arvan, et 70000 on siiski kogu klubi peale. Mina pidasin silmas seda, kui suur peab olema esindusmeeskonna eelarve.
            Jah, Sul on tõenäoliselt õigus.

            Kommentaar


              Algselt postitas Andres. Vaata postitust
              Ei tea kas isegi jõuan. Kui kartsin, et Flora vastu katkeb senine seeria kõik mängud ära näha, siis tundub, et katkeb hoopis nüüd.
              Tule siis ütle tere, kui peaksid ikkagist tulema. Istume ikka oma tavapärases sektoris, platsi poolt vaadates paremal.

              Kommentaar


                Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                Tule siis ütle tere, kui peaksid ikkagist tulema. Istume ikka oma tavapärases sektoris, platsi poolt vaadates paremal.
                Kahjuks siiski jääb mul ära. Loodan, et millalgi ikka tekib võimalus Hiiul mängu nautida, kuna seni on mul see linnukene veel puudu. Rait peaks aga kohal olema.

                Kommentaar


                  noh Rakvere poisid, Bondarenko on vabaagent, krabage endale. Talle üldiselt meeldib just noori meeskondi üles ehitada. Peaks teile sobima küll.

                  Kommentaar


                    ... sellest ei tule midagi. Keeleprobleem. Noored poisid ei mõista vene keelt ning Bond (Alexi hea lühend ) ei suuda ennast eesti keeles selgeks teha. Zamogilnõi ajal korra juba pandi niimoodi puusse.

                    Kommentaar


                      Julgen ka arvata, et keelebarjäär on kõva takistus, kahjuks.

                      Enivei, homme aga jälle üks äge lahing Kastanil - Tarvas vs Tulevik. Kellele huvi pakub, siis Kiviõli derbile väike tagasivaade (video, kommentaarid, pildid): KOKKUVÕTE: Irbisega taas punktid pooleks

                      Väravavaht Sander Susiga tegime kuu algul väikse inteka, kes veel lugemist tahab:
                      INTERVJUU: 12 küsimust Sander Susile

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sosku Vaata postitust
                        ... sellest ei tule midagi. Keeleprobleem. Noored poisid ei mõista vene keelt ning Bond (Alexi hea lühend ) ei suuda ennast eesti keeles selgeks teha. Zamogilnõi ajal korra juba pandi niimoodi puusse.
                        Tema puhul ei tohiks see küll väga hull olla. Mina olen temaga näiteks eesti keeles teinud intervjuu ja ta sai üsna rahulikult hakkama. Zamogilnõi puhul tõesti on keel probleemiks. Bondarenko pursib täiesti korralikult eesti keelt.

                        Kommentaar


                          Bondarenkol siis eesti keelega suuri raskusi ei tuleks ette - päris vabalt kindlasti ta esialgu ei saaks end väljendada, ent rohkema praktikaga tuleks see oskus küll.
                          Pole paha variant tegelikult. Bond ta Tallinna miis ja oleks isegi huvitatud, kuid nagu kõik teavad tema on hull maksimalist, väga temperamentne inimene (kuigi mitte nii väga nagu 20a tagasi). 2002a ta töötas samuti amatööridega ja võitis Eesti Karika 2002 aastal. Tegelikult oleks mulle selline variant väga ja väga meeldiv üllatus.

                          Kui juhtkond tahab siis ma võin VGB'ga sel teemal vestelda

                          Kommentaar


                            Ehk saab siit videost vähemalt üks kohtunikest oma küsimusele vastuse, et mida te närvitsete seal.



                            Samas, vaatamata kohtunike jubedatele bläkkidele, oleks võinud võidu ikkagi ära võtta. Kahjuks oleks on poleks ja ei tulnud läbi.


                            -e- Bond oleks muidugi äge variant, aga kardan, et siiski ulme.

                            Kommentaar


                              no jommajoo, mis kuradi mäng see nüüd U-del on mille pärast kohtumine taaskord edasi lükata tuleb? Krt, vanduma võtab, üks päev saadetakse mingi praktikantide brigaad mängu vilistama ja teine päev lükatakse uuesti niigi juba kaks korda välja reklaamitud mäng edasi. Nagu neil levaadikutel vähe mehi oleks.

                              Kommentaar


                                Mu siirad õnnitlused Rakvere Tarvale! Väga tore uudis, et saite Bondi endale! Hurrraaaaaaaaa! Hõiskan rõõmust ja soovin Tarvale ja Bondile edukat ja pikaaegset koostööd!

                                tgI54cj6Fyg.jpg

                                Kommentaar

                                Working...
                                X