320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rakvere JK Tarvas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võtsidki mehed vedu, väga hea

    Kommentaar


      Väga positiivne uudis pärast eilset katastroofi. Pärnu poisid mängisid ilusat ja nauditavat vutti ning meil ei jäänud muud üle kui vaid pealt vaadata, kuidas 5 tükki ära taoti. Esimesel poolajal said meie mõlemad keskkaitsjad ja kollased lubava rünnaku peatamise eest ning tekkis korra hirm, et kordub sama mis paar aastat tagasi, kui Kaarel omale siis punase korjas. Õnneks hoiduti kaartidest teisel poolajal. Kaarel vist peab siiski mängu vahele jätma, kuna see oli tal juba neljas kaart.

      Mängupildilt pandi meie keskväli kuidagi väga pressi alla ja ei suudetud lihtsaid sööte leida. Teisel poolajal ehk Hangu lisamisega tekkisid võimalused, kus järjekordselt Saar Kaarel 2x väravaraame standarditest tabas. Tasuks 0 punkti ning oleme sattunud ülemineku mängudele väga ligidale.... seda küll valele poole üleminekul.

      Loodame, et Valerz toob kastanid tulest!

      Kommentaar





        Siin siis ka videokokkuvõte meie kauaoodatud võidust ning ka uuriv-puuriv intervjuu Bondarenkoga.

        Kommentaar




          Kurat seekord siis nõnnamoodu. Vahepeal jäi võidukas Nõmme Kalju duubli pela vahele, kus suudeti korraliku mängu näidata. Kolmapäeval proovisime kolmest kaitseliini ja asi tundus funkavat, kuid kuttidel vaja seda veel kõvasti harjutada. Harjumatult palju vigu tuli sisse ning millised võimalused jäädi ees löömata..
          Tavaliselt on suvi meile positiivseid noote toonud ja oleme saanud ennast tabelis ülespoole upitada, kuid nüüd kujuneb see ainult raskemaks.

          Kommentaar


            See teema puudutab nüüd küll Tarva duublit,aga nu ikkagi neist peaks kasvama esindumeeskonnale järelkasv.
            Eile siis toimus mäng Koerus,kus kohalik meeskond võõrustas Tarvas II-te. Mängu võitis õnneks küll kodumeeskond 3-0.
            Olen mina ka oma elus käinud piisavalt jalgpalli vaatamas,aga eilne oli küll esmakordne. Teada on,et Koerus on jalgpall nr.1 spordiala ja alati on kodumängudel ka publik olemas,eile küll oli meid vaid 70.Meil ikka on kombeks omasi hüüete ja lauluga ergutada,usutavasti teevad ka enamus teisi fänne seda.
            Kuid esimese poolaja lõpus nõudsid osad Tarva duubli mängijad (panen siis sõna sõnalt ühe noore,kes koguaeg on tukka sättis sõnad): "Võiksite oma plärakastid kinni panna,krdi kohalikud ahvid". Teine lisas veel,et kaduge ära.
            Ok lasime selle nõudmise kõrvust mööda,kui see mis hakkas juhtuma peale lõpuvilet oli küll ikka väga koomiline ja lausa lapslik,ning vaevalt Tarva duubli mängijatest ilusa pildi jättis.
            Nimelt peale mängu siirdus vastaste esindaja-treener peakohtuniku juurde ja nõudis,et härra märgiks raportisse,et kohalikud fännid liiga valjult ergutasid omasi ja see ei ole tegelt normaalne. Tuli välja,et jalgpalli peaks vaatama rahulikult ja mitte laulma,ning häälekalt kaasa elama.
            Kuna kohtunik seda jama ei hakanud kuhugi kirja panema,siis esindaja-treener lubas kaebekirja saata Jalkaliitu.
            Minu küsimus järgmine,kas Tarva duublis mängivad pehmod või milles on probleem? Mitte kunagi varem ei ole keegi hakanud sellise asja peale nutma,et koerukad omadele kaasa elavad. Ma ei kujuta ette,et nüüd keegi kaebaks Flora või Kalju fännide peale,et tegelased liiga valjult omasi toetavad.
            Ma ise usun,et tõelised Tarva fännid toetavad ka omasi laulu ja hüüetega,aga selline nõudmine,et staadionil võiks olla vaikus,see oli üllatus!

            Kas me sellist fännindust sooviksimegi?
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              see on nagu naistekas.ee juba
              tell your mother, we are hooligans!

              Kommentaar


                vinge värk. Meeles veel üleminekumäng Tarvas vs Tammeka, kui pärast mängu polnud kohalikud eriti rahul meie fänlusega. Tuli sõimu ja mõni hakkas rusikatega vehkima
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Kõlab nagu 12. mängija tegi oma tööd korralikult, kiitus!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budu Vaata postitust
                    See teema puudutab nüüd küll Tarva duublit,aga nu ikkagi neist peaks kasvama esindumeeskonnale järelkasv.
                    Eile siis toimus mäng Koerus,kus kohalik meeskond võõrustas Tarvas II-te. Mängu võitis õnneks küll kodumeeskond 3-0.
                    Olen mina ka oma elus käinud piisavalt jalgpalli vaatamas,aga eilne oli küll esmakordne. Teada on,et Koerus on jalgpall nr.1 spordiala ja alati on kodumängudel ka publik olemas,eile küll oli meid vaid 70.Meil ikka on kombeks omasi hüüete ja lauluga ergutada,usutavasti teevad ka enamus teisi fänne seda.
                    Kuid esimese poolaja lõpus nõudsid osad Tarva duubli mängijad (panen siis sõna sõnalt ühe noore,kes koguaeg on tukka sättis sõnad): "Võiksite oma plärakastid kinni panna,krdi kohalikud ahvid". Teine lisas veel,et kaduge ära.
                    Ok lasime selle nõudmise kõrvust mööda,kui see mis hakkas juhtuma peale lõpuvilet oli küll ikka väga koomiline ja lausa lapslik,ning vaevalt Tarva duubli mängijatest ilusa pildi jättis.
                    Nimelt peale mängu siirdus vastaste esindaja-treener peakohtuniku juurde ja nõudis,et härra märgiks raportisse,et kohalikud fännid liiga valjult ergutasid omasi ja see ei ole tegelt normaalne. Tuli välja,et jalgpalli peaks vaatama rahulikult ja mitte laulma,ning häälekalt kaasa elama.
                    Kuna kohtunik seda jama ei hakanud kuhugi kirja panema,siis esindaja-treener lubas kaebekirja saata Jalkaliitu.
                    Minu küsimus järgmine,kas Tarva duublis mängivad pehmod või milles on probleem? Mitte kunagi varem ei ole keegi hakanud sellise asja peale nutma,et koerukad omadele kaasa elavad. Ma ei kujuta ette,et nüüd keegi kaebaks Flora või Kalju fännide peale,et tegelased liiga valjult omasi toetavad.
                    Ma ise usun,et tõelised Tarva fännid toetavad ka omasi laulu ja hüüetega,aga selline nõudmine,et staadionil võiks olla vaikus,see oli üllatus!

                    Kas me sellist fännindust sooviksimegi?
                    Ohhooo.
                    Mul tekkis küsimus, et kas sa ise ka sõnasõnalt usud oma juttu, et kõik täpselt nii juhtus? Ilmselgelt on kõik TÄPSELT nii mustvalge nagu sa just kirja panid. Kindel on aga see, et asi päris niimoodi ei olnud ning treener-esindaja vaevalt läks kaebama, et kedagi kaasaelamast keelata. Seda enam, et iga kodumäng elatakse neile sarnaselt kaasa. Usun, et noored duublipoisid kindlasti nüüd päris vaiksed ja häbelikud ei olnud, kuid valdavalt öeldakse sinu tsiteerituid laused pigem siis, kui keegi enne korralikult ikka provotseerib. Ja tukk vast pole väga teemakohane, sest see, et sina moega kaasas käia ei oska/suuda on juba su enda mure Eelarvamusega julgen väita, et kõik teie 70 poolehoidjat nüüd surmkained küll polnud ja ainult omadele paid ja präänikud karjusite. Olgugi, et mind kohal ei olnud ja 100% vastu väita ei suuda, aga võiks ikka mõistusega kraami siia kirja ikka panna.

                    Muidugi mjaasa poolt taas ülestoodud kaklusjutt on ka omamoodi väärt spektaakel. Kuigi eeldaks, et ise kohalkäinuna võiks ikka asjadega natukene kursis olla ja mitte siia teemasse oma süütetablette poetama tulla.






                    Liikudes tagasi jalgpalli poole ja mis reaalselt huvitav on, siis kahjuks pidime karikamängus tunda saama Infoneti duubli paremust, kes näitasid väga südikat mängu. Päris süstematiseeritult mängisid ja panid suure osa meie käikudest kinni. Oma väravani jõudsime alles mängu lõpus ning siis oli juba liiga hilja. Positiivne ehk see, et jala sai valgeks üks noorematest! Küll mängis seekord äärekaitset taaskord Münter, kes on juba pidevalt pildil olnud. Ei teagi kuhu Elar on kadunud, et mitu mängu juba eemal olnud. Samas on Gull ka kuhugi kadunud, kuid Siim suudab õnneks seda kohta täita.

                    Kodus Puuma vastu saime tõesti külma duši. Sisuliselt oli kõik nii nagu Bondarenko intekas räägib, pärast võiduväravat lasime kuidagi lõdvaks ja siis läks lappama. Jonni üks ühele sisuliselt otsustas mängu ja oli tunda, et õnn oli kaslaste poolel.... Kaovad need esimesed tiimid aina kaugustesse.



                    Tiidus paistab kuidagi väga ekstaasis ja samal ajal rahulik, ei teagi mis rohuga tegu on

                    Kommentaar


                      Mõtlesin ka,et nagunii olen kiviõli kandis läheks vaataks ka mängu ja isegi mina üksi suutsin need vähesed rakvere fännid üle karjuda,kiviõli omadest ei hakka rääkimagi,aga see selleks..
                      Kui rakvere kaitse enam-vähem pidas siis rünnak isegi vanameistriga oli ikka väga väsinud,ei saa öelda ka seda,et rakverel momente ei olnud seda oli enamvähem piisavalt,aga noo realiseerimine on ikka hämmastavalt sitt,ei olnud tunnet,et see on see rakvere kedagi mina mäletan,kahju on ikka..

                      Kommentaar


                        Mida see Henri Hang tegi, et aasta lõpuni mängukeelu sai?

                        Kommentaar


                          Tuleviku poolehoidjad nägid asja nii - http://www.jktulevik.ee/?p=4295

                          Kohaolnuna on ka mul oma versioon, et Hangu nokiti korralikult ja "näkku löömine" oli pigem käega pea eemale lükkamine. Konkreetselt molli tagumist oleks küll palju oodata ning samas see teine vend, kes sisse lendas sai minu arvates väärilise punase. Suud pruukisid viljandlased igatahes julgelt ning kahjuks ei suutnud meie härra ennast taltsutada.


                          Vahepeal lappasime aga kurele päris korraliku paki, mis tuli küll suuresti tänu nende vähemusele, kui väärt võidupunktid ikkagi! Positiivseim ehk see, et kõik 5 väravat löödi erinevate autorite poolt!
                          Huvilised saavad kokkuvõtet lugeda siit - http://jktarvas.ee/kokkuvote-saarema...ooriline-voit/
                          Videopilt aga omakorda kuressaare kodulehelt - http://www.fckuressaare.ee/raskustes...tas-tarvasele/

                          Kommentaar


                            Ühe korra vastan ja arutellu ei lange...

                            Fakt: Hangil oli löömise hetkel käsi rusikas ja tabas sellega viljandlase põse pihta (löögi tugevus - nagu tüdrukul, mis teha)
                            Sõnapruukimine käis mõlema meeskonna poolt ja see ei tee au kummalegi poolele ning nö "võitja" (kes alustas või rohkem suud pruukis) väljaselgitamisel on üks fänn/poolehoidja kindlasti kõige "adekvaatsem"
                            Tuleviku mängija sai tõesti väärilise tasu - agressiivne käitumine = min 1+1 keeldu. Kuid erinevalt algatajast löögiliigutus puudus.
                            Mängu lõpufaasis tekkinud närvilisus (koledad vead, nö tagasitegemised, sõnapruukimine jne) rikkus mängupildi ja sportliku põnevuse.
                            Usun, et mõlemad meeskonnad soovivad järgnevad mõõduvõtud lahendada reeglitepäraselt, teineteist rohkem austavalt ja sportlikult põnevas keskkonnas. Teisiti arvajad võiks mängupäevaks mõne muu tegevuse ja koha leida kui staadion (k a publik).
                            Keskendugem ikka jalgpalli mängule endale!
                            Peace
                            Viljandi JK Tulevik

                            Kommentaar


                              Lõpetan antud arutelu samuti faktidega.

                              Olgugi, et mul pole ideaalne silmanägemine, siis ometigi olid mul kaasas mu lojaalsed -1,5 faktoriga kaugelevaatamise prillid, mille abil nägin antud olukorda väga hästi. Seda enam, et intsident leidis aset minu istekohapoolse tribüüni poolel. Mingit rusikaga lööki ei tehtud ning reaalne kontakt toimus labakäega, millega lükati provokaatori nägu lihtsalt eemale. Punast kaarti oli see tegevus muidugi väärt ning karistuse üle kellelgi mingit problemaatikat pole.

                              Järgmine mäng tuleb kindlasti sõbralikum! (sõbralikkus sõltub muidugi eesoleva mängu ja tabeliseisu tähtsusest!)

                              Kommentaar


                                Teema kuidagi jõle alla vajunud. Kahjuks teenistuskohustuste tõttu pole ise saanud vutile keskenduda. Homme aga plaan platsis olla ja loodetavasti homsega saab ka tänavusele hooajale punkt pandud. Kell 13:00 läheb esiliiga meistrite vastu pall Tallinnas mängu. Ees ootamas kindlasti raske lahing - kaks tugitala kaartidega väljas ning ka vigaseid on rohkem kui küll. Tundub, et noortel avaneb suurepärane võimalus enda taset pealinlastega võrrelda. Palvetan jalkajumalate poole, et nad piisavalt armulised oleks ja me end tabelis homme õhtul Kiviõlist koha võrra kõrgemal leiaks.

                                Vahepeal valisime aga fännidega hooaja parima mängija, kellele sai ka viimasel kodumängul karikas üle antud. Hooaja 2014 parim mängumees oli, ilma kahtlusteta, meie elav legend Sergei Akimov. Mees lõi lõviosa meie tänavustest kollidest (esiliigas 21 väravat ja 10 resultatiivset söötu). Vast võib öelda, et mees tegi lausa oma elu parima hooaja ja seda 38 aastasena.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X