320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rakvere JK Tarvas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Ma siiski ei väidaks, et Tarvas kindlustas koha üleminekumängudele, kuna SK 10 võib meid veel kinni püüda ja kui Tarvas kaks - kaotust saab, siis möödagi minna. See on väga teoreetiline juhus, aga siiski võimalik veel.
    eemh, SK10-el on ainult 3 mängu veel pidada, ehk maksimum võimalik teenida 9 punkti. Ning hetkel ongi vahe 9 peal, aga me edestame neid omavaheliste mängude seisu järgi juba nagunii.

    Muidu tänane oli vähe mannetu jah, lollid väravad. Eriti teine kui Tarva pallur kaotas süütus olukorras keskendumisvõime.

    Kommentaar


      Meistriliiga ülejäänud kohtade, samuti Esiliiga kõikide kohtade paremusjärjestuse määramisel võrdsete punktide korral arvestatakse:
      a) väiksemat antud loobumiskaotuste ja tühistatud tulemuste arvu turniiritabelis;
      b) suuremat võitude arvu;
      Kui Tarvas totaalse sitaga hakkama ei saa hooaja lõpus, siis on nad oma 18 võiduga püüdmatus kauguses (vs SK 14+3 võitu).

      Kommentaar


        Seda ma ütlesin jah, et kui Tarvas kaks disklaffi saab ja ülejäänud ka kaotab, siis võib SK 10 veel ette minna. Seega on vara välja kuulutada, et Tarvas pääses üleminekukumängudele.

        Kommentaar


          Ma arvan, et tänane kaotus on seotud eilse suursündmusega (kirjutatu on väljamõeldis ja ei vasta tegelikkusele(vist ))

          Aga kodulinna poistele hoian pöialt

          Kommentaar


            Soccernet kuulutas veid kiirustades välja, et Tarvas pääses üleminekumängudele ja nüüd on PM, Err. jne. seda uudist hoogsalt levitanud. Kuigi ilmselt nii lähebki, ei tasu alati tormata, kuni kõik päris selge on. Budulojus kuulutas ka Tammeka eilset võitu pikalt ette.

            Kommentaar


              Kui inimene on loll, siis seda kauaks.

              PS: See oli budule vastuseks, ta on oma rumaluse vahepeal aga ära kustutanud, kavalpea.

              Kommentaar


                sa inimahv urmar tahad ehk raha vahele panna? Kui tarvas üleminekumängudele ei saa siis ostan sulle 3 kasti õllet aga kui saavad siis sina mulle!

                Tarva omadele igatahes õnnesoovid üleminekumängudele jõudmise puhul!
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Ma väitsin, et kui Tarvas kõik mängud kaotab, neist kaks disklafiga ja SK 10 kõik võidab, siis lähevad nad ise üleminekumänguidele. Kas sa oled võimeline aru saama, et teoreetiliselt on see võimalik. Ja kuni teoreetiliselt on see võimalik, siis niikaua ei räägita sellest, et keegi on midagi kindlustanud. Äkki saad aru.

                  Kommentaar


                    Põhimõtteliselt on niikuinii kõik võimalik, see ei ole ju argument. Samahästi võib öelda, et Infoneti edasipääs ei ole veel kindel, kuna nad võidakse maha võtta.

                    Kui Tarvas kõik mängud mängitud saab, tulemustest olenemata, siis on nad üleminekumängudel. Kui see ei ole koha kindlustamine, siis mis on?

                    Kommentaar


                      Ei maksa päris absurdi ka minna, praegu on Tarval üks punkt siiski puudu, et kõik lõplikuks võiks kuulutada. Kuhu sellega üldse nii kiire on, et kangekaelselt väita seda, mis veel lõplik pole?

                      Kommentaar


                        Absurdi ei tasu minna jah, aga absurd on juba tehniliste kaotuste eeldamine sellises võrdluses. Sama absurdset loogikat pidi võiks kahelda, kas Tallinna Sport ikka võitis 1921. aastal tiitli, sest midagi võib veel päevavalgele tulla.

                        Kommentaar


                          Miks siis ei kuuluta Soccernet, et Kalju tuli Eesti meistriks? Kas tõesti usute, et nad ei tule?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Miks siis ei kuuluta Soccernet, et Kalju tuli Eesti meistriks? Kas tõesti usute, et nad ei tule?
                            Mina ei ole uskumisest rääkinud, ära nuud budulojustu :P

                            Tarvasel on sportliku poole pealt kõik otsustatud ja ma leian, et sellest tulebki lähtuda. Kui see nüüd millegi mänguvälisega p***e suudetakse keerata, siis okei, kõike võib juhtuda, aga seda ei saa ju aluseks võtta, sest justnimelt - kõike võib juhtuda, alati.

                            Kommentaar


                              Kalju vajab veel kahte punkti, Tarvas vaid ühte. Lähtume ikka kehtivatest reeglitest. Pole vaja 1921. aasta tulemusi kahtluse alla panna.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Kalju vajab veel kahte punkti, Tarvas vaid ühte. Lähtume ikka kehtivatest reeglitest. Pole vaja 1921. aasta tulemusi kahtluse alla panna.
                                Tarvas ei vaja platsi peal mitte ühtegi punkti ja platsiväliste tegurite eeldamine sellises võrdluses viib absurdi. See on kõik, mis ma öelda tahtsin. Head õhtut.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X