320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

snus...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei tea millal keegi selle narkourka juba kinni paneb...Hakake süstima siis juba, mida te kurat snuusitate, see on nagu nii homo asi mida teha. Lasteaed - vaadake olen kõva mees, panen mingit hobusesitta endale süstlaga huulealla mille maitse on nii sitt et ise endal on ka paha olla, aga ma olen kõva mees kui ma niiviisi teen jeeeeeeee. Ausõna on palju paremaid ja tõhusamaid aineid mida tarbida...
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      frosti ja iceminti pakkuda, ikka tartus.

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Ei tea millal keegi selle narkourka juba kinni paneb...Hakake süstima siis juba, mida te kurat snuusitate, see on nagu nii homo asi mida teha. Lasteaed - vaadake olen kõva mees, panen mingit hobusesitta endale süstlaga huulealla mille maitse on nii sitt et ise endal on ka paha olla, aga ma olen kõva mees kui ma niiviisi teen jeeeeeeee. Ausõna on palju paremaid ja tõhusamaid aineid mida tarbida...
        haHAHAHAHAHAAHHAHA

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          Ei tea millal keegi selle narkourka juba kinni paneb...Hakake süstima siis juba, mida te kurat snuusitate, see on nagu nii homo asi mida teha. Lasteaed - vaadake olen kõva mees, panen mingit hobusesitta endale süstlaga huulealla mille maitse on nii sitt et ise endal on ka paha olla, aga ma olen kõva mees kui ma niiviisi teen jeeeeeeee. Ausõna on palju paremaid ja tõhusamaid aineid mida tarbida...
          Et selles suhtes..... palun tõesta, et tegemist on narkootikumiga!!! Ja mis on need tõhusamad ja paremad ained mida tarbida?

          ahjaaa.... Kas sa suitsetad ?

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            haHAHAHAHAHAAHHAHA
            +miljon

            Kommentaar


              Nõus countiga. Arvestage, et teie huulealune on tempel.
              Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                mida te kurat snuusitate - panen mingit hobusesitta endale süstlaga huulealla
                Ei tasu kommenteerida asju millest sa ei tea. Vaata tsiteering üle ja otsi viga üles siis saad aru. Aga kui sa juba sellega pange paned siis pole sul eriti mõtet antud teemal vaielda.

                Kommentaar


                  "Snus causes cancer" - health institute

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
                    Jajah..... Ma peaks siis ammu surnud olema või vähihaige, või hambad peaks olema juba ammu välja kukkunud.... aga noh võta näpust.
                    Oleks võinud siia lisada veel mõne artikli et suitsetamne põhjustab vähki. ning kindlasti on ka kuskil ameerika kurrunurruvutisaarel tehtud uuring mis seletab et teleka vaatamine kahjustab silmi jne jne jne.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Super Mario Vaata postitust
                      Jajah..... Ma peaks siis ammu surnud olema või vähihaige, või hambad peaks olema juba ammu välja kukkunud.... aga noh võta näpust.
                      Oleks võinud siia lisada veel mõne artikli et suitsetamne põhjustab vähki. ning kindlasti on ka kuskil ameerika kurrunurruvutisaarel tehtud uuring mis seletab et teleka vaatamine kahjustab silmi jne jne jne.
                      Härra Mario, kaua te snusi olete teinud, et julgete selliste kindlate väidetega välja tulla?

                      PS! enne kui sa tuled mingit jama ajama, et ma ei tea midagi, siis võta teatavaks- mina olen teinud seda juba umbes neli aastat kaks karpi nädalas...

                      Kommentaar


                        Kartulikrõpsud tekitavad ka vähki (küpsetusprotsessis tekib mingi aine, mille nime ei mäleta, mis vähki tekitab)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                          Härra Mario, kaua te snusi olete teinud, et julgete selliste kindlate väidetega välja tulla?

                          PS! enne kui sa tuled mingit jama ajama, et ma ei tea midagi, siis võta teatavaks- mina olen teinud seda juba umbes neli aastat kaks karpi nädalas...
                          pfffff...... hetkel jookseb mul 10aasta ning umbes 2 torni kuus..... Hambaarsti juures käin kaks korda aastas (sealt laitusi pole). Muidu tervisehädasid ei ole samuti täheldanud.... Vereproove andes pole ka arst(id) midagi öelnud.

                          Tahad veel rääkida ?

                          Kommentaar


                            snus hea, lükkan kohe ühe huulealla. muidu mis hinnaga soetate endale? kesklinnast ise 3.80
                            Algselt postitas Tofoa
                            Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              Ei tea millal keegi selle narkourka juba kinni paneb...Hakake süstima siis juba, mida te kurat snuusitate, see on nagu nii homo asi mida teha. Lasteaed - vaadake olen kõva mees, panen mingit hobusesitta endale süstlaga huulealla mille maitse on nii sitt et ise endal on ka paha olla, aga ma olen kõva mees kui ma niiviisi teen jeeeeeeee. Ausõna on palju paremaid ja tõhusamaid aineid mida tarbida...
                              +1. Järjekordne mõttetu asi mille peale raha kulutada.

                              Kommentaar


                                ja mis see sinu asi on mille peale teised inimesed oma raha kulutavad? haigelt kade rahvus oleme...
                                Algselt postitas Iceman
                                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X