320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saku Suurhallis sel pühapäeval RANNAJALGPALLI Karikavõistlused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas Kristo7 Vaata postitust
    SOHO võitis finaalis 11-6 Veekeskus.ee meeskonda

    põnevust jagus kuni kolmandaveerandi keskpaigani, kuid siis ei suutnud veekeskus oma olukordi ära lüüa seevastu aga SOHO suutis.

    finaal oli hea (Y)
    Finaal oli super. Viimasel kolmandikul oli kõva tulevärk mõlemalt satsilt. Soho oli lihtsalt liiga hea täna. Teised mängud võideti kaotuseisust. PF-s oli ka üks ärev hetk kui Haavistu pea kaotas ning Soho mängijale räigelt kehasse pani ning too lendas vastu väljakupiiret.

    Pärnu joodikud olid ka tln toodud.

    Üldiselt oli nagu ikka EJL üritused. Kohe peal kokku orgunnitud.

    Kommentaar


      #17
      Tegelikult oli päris vahva suurhallis rannavutti vaadata . Tundus ,et üritusele oli päris palju raha kulutatud ja seda enam pani imestama jällegi EJL asjaajamine ,mis pole aastate jooksul grammi võrragi paremaks läinud. Kui juba korraldusele leiti rahaline kate siis oleks võinud ka reklaamile vähe rohkem kulutada .Ega siis mõned vihjed kusagil Defis ,Sportnetid jne. veel inimesi kohale ei too. Naiste autasustamine oli lausa koomiline ,kui Levadia ja Pärnu naiskonnad kaks korda lavale kutsuti .Oleks võinud ju stsenaarimist lugeda ja Balti liiga auhinnad koos ML- medalitega välja jagada. Küttis oli tore näärivana ,keda ilusti Peetriks kutsuti ja keegi Dima (ilmselt Dimitri Skiperski)oli vale paberilipaka munasse toppinud. Meistriliiga kurikuulsal tegevjuhil oli tõesti kogu õhtu jooksul väga suur roll täita
      Päris lahedad olid videoklipid ML ja koondise mängudest. Tulevikus võiks EJL mõelda ka näiteks aktiivsemate fännigruppide meelespidamisele.. See oleks väga bro ,sest ilma fännideta oleks Meistriliiga veelgi nukram,kui ta praegu on. Fännidele piisaks i sellest ,kui EJL neid hea sõnaga meeles peaks või mõnele koondise mängule prii pääsme kingiks.
      Klubide esindajad peaks samuti kohal olema ,vähemalt need ,kel midagi saada on ,et neid ei peaks mööda saali taga otsima.
      Natuke rohkem tempot ja proffi kätt oleks tahtnud kogu selle asja vedamisel näha , igatahes oli võibolla ,et kõigi aastate effektsem üritus.
      FCF Forever

      Kommentaar


        #18
        noh mina vaatasin seda üritust kella 2st alates ja pea lõpuni välja...
        Ja no ei olnud asjal kohe üldse mingit minekut! Paratamatult hakkas kurb, et kui rumalasti oli raha ikka seal tuulde loobitud... mannetu üritus totaalselt! Ime, et lõpuni jaksasin vaadata.
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          #19
          ma arvasin veel, et olen kaval ja lähen kohale natuke enne nelja, et siis nagu põhisündmused kavas ja põnevus laes. põnevus mai ääss. esimene, kellele uksest sisse tulles pilk langes, oli autogramme jagav piiroja, millega oli kohe selge, kes on aasta parimaks hinnatud ... pettumus.
          paari tunni möödudes oli selline tunne nagu oleks päev otsa midagi hästi nüristavat teinud. lõputu venimine ja pohlaku ühemehešõu.
          eks ka huviliste puudumine jättis oma märgi. nagu ma aru sain, olid vapruse ja kalju fännid suurema esindusega kohale tulnud - tubli, no aga teinud siis ka rohkem häält kui autasustamine oli (ja mitte ainult siis, kui pärnut või nõmmet nimetati).
          kurb.
          kaks firmatorti, kast pepsit!

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas billy t Vaata postitust
            eks ka huviliste puudumine jättis oma märgi. nagu ma aru sain, olid vapruse ja kalju fännid suurema esindusega kohale tulnud - tubli, no aga teinud siis ka rohkem häält kui autasustamine oli (ja mitte ainult siis, kui pärnut või nõmmet nimetati).
            kurb.
            Sorry, rohkem häält teinud? Mängudel ikka üle muusika ei karju. Mängude ajal vahest tõesti sai karjutud ka. Kui hästi jälgisid siis Artic Spa mängu ajal sai karjutud Markus Lukk ning kogu Nõmme Kalju teadis, et fännid on kohal. Hääl siiani ära sellest eilsest üle muusika karjumisest. Kui sa nii valjuhäälne oled siis eks sa karjunud ise.

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas HABE Vaata postitust
              Sorry, rohkem häält teinud? Mängudel ikka üle muusika ei karju. Mängude ajal vahest tõesti sai karjutud ka. Kui hästi jälgisid siis Artic Spa mängu ajal sai karjutud Markus Lukk ning kogu Nõmme Kalju teadis, et fännid on kohal. Hääl siiani ära sellest eilsest üle muusika karjumisest. Kui sa nii valjuhäälne oled siis eks sa karjunud ise.
              Mina jälle kuulsin teid alles siis kui Arctic Spa ässad maa peale toodi.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas HABE Vaata postitust
                Sorry, rohkem häält teinud? Mängudel ikka üle muusika ei karju. Mängude ajal vahest tõesti sai karjutud ka. Kui hästi jälgisid siis Artic Spa mängu ajal sai karjutud Markus Lukk ning kogu Nõmme Kalju teadis, et fännid on kohal. Hääl siiani ära sellest eilsest üle muusika karjumisest. Kui sa nii valjuhäälne oled siis eks sa karjunud ise.
                pidasin silmas rohkem ikka seda ürituse osa, kus parimaist parimaid välja hõigati. mina olen esialgu kõigest üksik hüüdja hääl. aga kui teil juba selline kõva sõpruskond kohal oli, siis noh oleks oodanud ka suuremat panust auhinnatute kiitmisel.
                kaks firmatorti, kast pepsit!

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas billy t Vaata postitust
                  pidasin silmas rohkem ikka seda ürituse osa, kus parimaist parimaid välja hõigati. mina olen esialgu kõigest üksik hüüdja hääl. aga kui teil juba selline kõva sõpruskond kohal oli, siis noh oleks oodanud ka suuremat panust auhinnatute kiitmisel.
                  Me olime kohal hommikust saati. Eks õhtu poole oli juba hääl läinud ka. Pealegi ega meie kohustus ei ole teisi tiime toetada. Oleksid varem kohal olnud oleks rohkem kuulnud kah meie kaasaelamist. Kui sa olid saalis siis kuulsid seda ka kuidas me võtsime vastu Flora-Nõmme Kalju kokkuloosimise esimeses voorus ML-s.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas HABE Vaata postitust
                    Me olime kohal hommikust saati. Eks õhtu poole oli juba hääl läinud ka. Pealegi ega meie kohustus ei ole teisi tiime toetada. Oleksid varem kohal olnud oleks rohkem kuulnud kah meie kaasaelamist. Kui sa olid saalis siis kuulsid seda ka kuidas me võtsime vastu Flora-Nõmme Kalju kokkuloosimise esimeses voorus ML-s.
                    ega näiteks aasta parim meespallur ja meistriliiga parim meespallur ei kuulunud kaugeltki minu favoriitide hulka, aga ma lihtsalt mõtlesin, et lõppude-lõpuks on üritus ju üks ja ühine.
                    aga hommikust õhtuni seal vastu pidada, müts maha teie ees!
                    kaks firmatorti, kast pepsit!

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas HABE Vaata postitust
                      Kui sa olid saalis siis kuulsid seda ka kuidas me võtsime vastu Flora-Nõmme Kalju kokkuloosimise esimeses voorus ML-s.
                      olin küll saalis, aga küllap olite mu selleks ajaks juba kurdiks karjunud
                      kaks firmatorti, kast pepsit!

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas billy t Vaata postitust
                        ega näiteks aasta parim meespallur ja meistriliiga parim meespallur ei kuulunud kaugeltki minu favoriitide hulka, aga ma lihtsalt mõtlesin, et lõppude-lõpuks on üritus ju üks ja ühine.
                        aga hommikust õhtuni seal vastu pidada, müts maha teie ees!
                        Õnneks oli meil hea seltskond ja Summer käis ka meiega juttu puhumas niisama. Miks karjuda kui ammu teada et Piiroja on parim. Hakolat meil seal ennustati. Oleks Flora fännid olnud oleks häält teinud aga ei ole. Seega: Kus olid Flora ja Levadia fännid?

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas HABE Vaata postitust
                          Seega: Kus olid Flora ja Levadia fännid?
                          eks vast maal vanemate või vanavanemate juures nagu normaalsed inimesed ikka pühapäeviti
                          kaks firmatorti, kast pepsit!

                          Kommentaar


                            #28
                            Mis vahe on fännide kohal olemisest kui üritus ise on täiesti koomiline?
                            On selge ju, et kui publikut käib eesti mängudel ca 200-300, siis ei ole mötet korraldada hooaja löpetamist nii suures kohas nagu Saku Suurhall, see vähene inimhulk, mis kohale tuleb ei täida ju kuidagi ruumi.

                            Pealekauba, miks see fännide teema nüüd nii üleval on? Vöistkonnad ise ju ei viitsi seda üritust külastada, miks siis peaks fännid? Palju oli kohal TVMK vöi Flora mängijaid? Pohlaku märkus oli üsna tabav - kahest satsist ei saaks ühte vöitskondagi kokku. Jube austus küll oma fännide vastu.

                            Erinevalt meeskondadest, naiskonnad vähemalt tahtsid oma medalit kätte saada.

                            Mind hullult huvitaks mida rannajalgpalli korraldajad selle kohta ütlevad, et nende öhtu juht / kommentaator purjus oli. "Staaridele" on köik lubatud?

                            Kommentaar


                              #29
                              Kui õhtu peaesinejaks on märgitud saasta ja süldibänd Kala, siis te lootsite, et tegu on suurjoonelise gaalaga?
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                #30
                                õhtujuht oli jah lõpuks"väsinud" ja arvatavasti ehk kindlasti on järgmine hooaeg uus mees või naine päevajuht ja "staar" on unustatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X