320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saku Suurhallis sel pühapäeval RANNAJALGPALLI Karikavõistlused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas trey Vaata postitust
    õhtujuht oli jah lõpuks"väsinud" ja arvatavasti ehk kindlasti on järgmine hooaeg uus mees või naine päevajuht ja "staar" on unustatud

    ..Ott Purje kallal aasis küll koguaeg... kohati päris vaimukalt.
    RummaBastards!

    Kommentaar


      #32
      üritus lonkas ikka iga nurga pealt :S

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas trey Vaata postitust
        õhtujuht oli jah lõpuks"väsinud" ja arvatavasti ehk kindlasti on järgmine hooaeg uus mees või naine päevajuht ja "staar" on unustatud
        Kui uus õhtujuht, siis miks mitte propageerida oma saateid tv-s ja tuua LISAAEG saatejuhid kommenteerima.


        Ok, vähe kiitvaid sõnu ka. EJL vähemalt ÜRITAS teha midagi korralikult. Enamus ML mängijaid on tõesti hetkel puhkusel, et palju loota et nad kohale tuleksid kui neil endal ei lubata mängida randa.

        Kommentaar


          #34
          Jep, kui ML mängijad saaksid rannavutti mängida, siis oleksid kõik kohal olnud, ma arvan ka.

          No sorri, aga see Eesti rannavuti tase, üsna kuulpähe, ainult üks pusimine ja pusimine, kaks-kolm ilusamat sorti liigutust mängu peale, no keegi ei tahagi seda vaadata..

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas 17 Vaata postitust
            Jep, kui ML mängijad saaksid rannavutti mängida, siis oleksid kõik kohal olnud, ma arvan ka.

            No sorri, aga see Eesti rannavuti tase, üsna kuulpähe, ainult üks pusimine ja pusimine, kaks-kolm ilusamat sorti liigutust mängu peale, no keegi ei tahagi seda vaadata..
            Eks see tipprannajalka on ju samuti paras pusimine. Löögid on kohati effektsed, aga muidu üks suur pusimine.
            Ärge sõimake.

            Kommentaar


              #36
              No see, mis ma nägin MM-i ajal Eurospordilt ja see, mida pühapäeval Suurhallis, rohkem veel kui öö ja päev!

              Kommentaar


                #37
                Täpselt sama suur kui Eesti ja Brasiilia päriskoondiste vahel.

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas 17 Vaata postitust
                  No see, mis ma nägin MM-i ajal Eurospordilt ja see, mida pühapäeval Suurhallis, rohkem veel kui öö ja päev!
                  selline võrdlus???

                  ja sa oled kurb kui keegi ei käi kure mänge vaatamas??? Ma vaatan hetkel oly-bre....metsik vahe on

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas 17 Vaata postitust
                    No see, mis ma nägin MM-i ajal Eurospordilt ja see, mida pühapäeval Suurhallis, rohkem veel kui öö ja päev!
                    Ja nüüd mõtle!!! Eesti rannavuti koondis mängis eelmise aasta Euroopa meistriga nagu võrdne võrdsega. Teeniti palju kiidusõnu. Rohkem on asi publikus endas. Rahvas ei elanud kaasagi ja ega siis ka mängijatel motivatsiooni ei ole.

                    Kommentaar


                      #40
                      tegelikult on Eesti rannavuti tase päris hea, sellest saab alles siis aru, kui ise platsile nende saku hallis olnud meeskondade vastu mängima minna. Võrrelda seda eurospordi pealt nähtud MMiga on veits kohatu, sest esiteks mängivad seal maailma parimad koondised ja teiseks, ma arvan, et kui hakata võrdlema eestu klubi-ja koondise mänge kas Meitriteliiga ja Maailmameistrivõistluste mängudega, pole ju mõtet? Aga loomulikult oli hallis näha, et kolm kuud on ikkagi hooajast möödas ja paljud ei olnud enam tippvormis. Kõige parem viis teada saada, kui hea tase, siis rannajalgpallis Eestis on, tuleb 2008 suvel mängima tulla ja ennast võrrelda, arvan, et see ei ole kerge

                      Kommentaar


                        #41
                        Pildigalerii Saku Suurhallis toimunud rannajalgpalli karikavõistlustest nüüd üleval ka kodulehel www.rannajalgpall.ee

                        Kommentaar


                          #42
                          Selline küsimus targematele, et mis satsides need SOHO mängumehed pallivad ning kas see on vene keelne punt?
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                            Selline küsimus targematele, et mis satsides need SOHO mängumehed pallivad ning kas see on vene keelne punt?
                            Kirsipuu-Dunamo,Steinberg,Burov,Krivosein,Kostin,Leontovits-Kivioli Tamme auto,Maltsev-Tamme auto\vjk Rakvere,Malisauskas-TJK

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas aleh Vaata postitust
                              Kirsipuu-Dunamo,Steinberg,Burov,Krivosein,Kostin,Leontovits-Kivioli Tamme auto,Maltsev-Tamme auto\vjk Rakvere,Malisauskas-TJK
                              Vaevalt Leontovits enam Tamme Autos mängima hakkab, juhul, kui nad Esiliigasse lähevad.

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Vaevalt Leontovits enam Tamme Autos mängima hakkab, juhul, kui nad Esiliigasse lähevad.

                                Nu tundub,et lähevad,kuna kalender ju valmis vms
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X