320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III Liiga Lõuna 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    leshiy´le öeldes olite te tegelikult natuke rohkem surve all teisel poolajal..arusaadav ka..kindlasti andis tunda 1 mehe puudumine, ei tasu liiga nina püsti ajada..õnn pole lihtsalt viimasel ajal meie poolt olnud..ja eriti minu poolt..mu hooaeg sai just lõpu kohe mängu algul saadud traumast. kuid jätkuvalt kavatsen toetada oma meeskonda nendega kaasas käies ja aitmas kõrvalt ni palju kui võimalik. moraal on tiimis siiski veel päris tugev ja kindlasti tasu meid veel esi kolmikust maha kanda. niiet edu ja jõudu ja jaksu kõigile meie vastastele, kes saavad meilt 100% väärt lahingu palliplatsil.

    Kommentaar


      Tea kas Põlva fännid julgevad Viljandisse ka omasid toetama tulla............

      Kommentaar


        Algselt postitas Kotkapoeg Vaata postitust
        Tea kas Põlva fännid julgevad Viljandisse ka omasid toetama tulla............
        Sinu küsimusest kumab ikka suur hirm Põlva fännide ees ...
        299195

        Kommentaar


          Vaevalt, et fännide ees hirm on. Saan küsimusest pigem nii aru : Kas Põlva toetajad julgevad väljaspoole Põlvat kah teisi meeskondasid sõimama ja maha tegema tulla ?
          http://www.jktulevik.ee/

          Kommentaar


            Pole kunagi Põlvas mängimas käinud ega tea nende fännidest midagi. Keegi ehk räägib, mis seal ees ootab?

            Kommentaar


              Algselt postitas Harrastaja Vaata postitust
              Vaevalt, et fännide ees hirm on. Saan küsimusest pigem nii aru : Kas Põlva toetajad julgevad väljaspoole Põlvat kah teisi meeskondasid sõimama ja maha tegema tulla ?
              Põlva fännid KÄIVAD ka väljaspool Põlvat oma võistkondi toetamas
              kahjuks pole nende arvukus veel piisavalt suur et võõrsil vastasvõistkondade tähelepanu köita või nendega emotsionaalseid diskussioone arendada ...
              Meeldiv on see, et Põlva fännid on teie hinge nii sügava jälje jätnud

              Kahjuks on klubil pühapäeval mängud kolmes erinevas kohas ...
              299195

              Kommentaar


                Algselt postitas Andre20 Vaata postitust
                Pole kunagi Põlvas mängimas käinud ega tea nende fännidest midagi. Keegi ehk räägib, mis seal ees ootab?
                Tule kindlasti Lootosparki. Nagu ütleb vanarahvas : parem üks kord näha , kui 100 x kuulda
                299195

                Kommentaar


                  Ega pääsu pole, peab tulema

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Andre20 Vaata postitust
                    Ega pääsu pole, peab tulema
                    oi sul hakkab tore olema, mugavad vanad on seal. meil meeldis

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jepiii Vaata postitust
                      oi sul hakkab tore olema, mugavad vanad on seal. meil meeldis
                      Räägid lähemalt?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Andre20 Vaata postitust
                        Räägid lähemalt?
                        Korruta oma fännid kolmega.Kui teie omad peale mängu suudavad jälle normaalseteks muutuda siis Lootosparki pole keegi fännide meelest teretulnud .

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Andre20 Vaata postitust
                          Räägid lähemalt?
                          mine käi lootospargis ära saad teada mis toimub

                          Kommentaar


                            ikka ikka

                            Kommentaar


                              Koeru fänndid olid tegelt omamoodi sümpaatsed, kumas läbi siuke sümpaatne maakoha idüll, kamp jorsse vahivad kaheliitriste bockide taga jalkat ja joovad jäägrit... arusaadav, et kui ainuke sport mida asulas tehakse on jalgpall ajab iga säga ennast seda ilmaimet vaatama Põlva fännid on aga lihtsalt kamp persse kukkund idikaid Siis kui miskid täiskasvand mehed röögivad nilbusi 10 aastaste poistega kõrvuti tekib lihtsalt küsimus, et kuhu põrgusse ma nüüd sattusin. Aga muidu Põlva linnana on ilus ja tore koht

                              Kommentaar


                                Algselt postitas r_t Vaata postitust
                                Põlva fännid on aga lihtsalt kamp persse kukkund idikaid Siis kui miskid täiskasvand mehed röögivad nilbusi 10 aastaste poistega kõrvuti tekib lihtsalt küsimus, et kuhu põrgusse ma nüüd sattusin. Aga muidu Põlva linnana on ilus ja tore koht
                                Ma arvan, et Põlva pole ainuke selline linn Eestis
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X