320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Top Gear

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Top Gear

    Arvan et see saade on ära teeninud eraldi teema kuna arvan et sellel saatel on väga palju fänne kes ootavad kolmapäeva õhtut et nende kolme hullu tegemistele kaasa elada.Jeremy Clarkson,James May ja Richard Hammon on need kolm kes peavad igasugu ülessandeid lahendama ja nagu tavaliselt on lahendused tavaliselt väga humoorikad.hetkel peaks käima juba 9 hooaeg ja pean kahetsusega mainima et miks me varem sellist saadet ei näinud?nüüd aint ei saanud täpselt aru kas saade jätkub tv3 või mitte?aga mida teie ise arvate sellest saatest???ah jaa kel huvi siis saatel olemas ka oma kodukas http://www.topgear.com/
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    #2
    korra nägin, siis ole keegi Hugh Grant või keegi seal. Istus stuudios ja mingi nagu talkshow oli, ropult igav ja jura tundus ja rohkem pole vaadanud. Ilmselt siis juhtusin kõige sitemat osa nägma.

    Kommentaar


      #3
      tegelt päris pull saade.... hammon on lahe päss... ja siis jeremy kah.. see kolmas vend on jors minumeelest....

      a ma ei saa seda eriti vaadata.. tuleb tahtmine kohe endame mingi hea auto osta.. aga raha ei ole

      Kommentaar


        #4
        eelmine saade kus nad traktoritega jamasid oli päris huvitav ja muidugi eilne limu eri.eriti meeldis mulle see alfasaab.
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          #5
          tra kus ma naersin kui jeremy selle pooliku fiatiga ringi lasi
          AILTON

          Kommentaar


            #6
            suht lahe saade isegi minu jaoks, keda autod väga ei koti. Aga kas vahepeal polnud mitte selline jutt, et BBC löpetab selle saate tegemise ära?
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              #7
              see oli peale seda, kui hammond reaktiivautoga kobara pani

              Kommentaar


                #8
                Kvaliteetne briti huumor.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas -Silver- Vaata postitust
                  Kvaliteetne briti huumor.
                  see mis sa just ütlesid on kvalitteet eest huumor...kui sa ikka tegid nalja?

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    eelmine saade kus nad traktoritega jamasid oli päris huvitav ja muidugi eilne limu eri.eriti meeldis mulle see alfasaab.
                    Neneh Alfasaab mille rool käib küljest ära. JA siis veel muidugi ülipikk Fiat limusiin mis ei mahu isegi 46m laiusel teel ennast õieti ümber pöörama. See lokilammas on hea, vanal auto põleb ja siis ise hakkab veel vahukustuti kasutusjuhendit lugema. Ei tglt on see väga hea ja huvitav saade, kahju, et see nii hilja õhtul on vahest tuleb lõpu poole nii suur uni peale, et lähen hoopis magama.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      see mis sa just ütlesid on kvalitteet eest huumor...kui sa ikka tegid nalja?
                      Näedsa, ja mina veel mõtlesin, et äkki ei saa keegi aru.

                      Kommentaar


                        #12
                        poolik limukas oli ikka väga seff.seda saadet vaadates saab rohkem naerda kui paljudes mõtetutes komöödiasarjades
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          ... kes ootavad kolmapäeva õhtut ...
                          Mina ei oota mitte kolmapäeva õhtut vaid esmaspäeva, et Youtube-ist uusi osasid näha:P

                          Kommentaar


                            #14
                            vaatasin just netis ära selle osa, kus nad max 100 naela eest ostsid auto ja testisid neid. Volvo oli parim!

                            Kommentaar


                              #15
                              Cannuman, see et Hugh Grant korra seal käis, ei tee saadet veel igavaks.

                              Minuarust väga pro saade. Robinist kosmosesüstiku tegemine oli ka vahva ettevõtmine.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X