320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Paide linnameeskond (tulud 873 586, kulud 1 031 676, aruandeaasta tulem -167 235)
    2020. aasta eurosarjas debüüdi teinud (Euroopa liiga 1. eelringis kaotati 0:2 Vilniuse Žalgirisele) Järvamaa esindusvõistkond lõpetas aruandeaasta tulemiga -167 235 eurot (2019. aastal -211 736). UEFA solidaarustoetusi saadi 317 281 eurot (2019. aastal 21 764).

    Kommentaar


      Algselt postitas Solskjær Vaata postitust
      Sapp ei saa sel hooajal enam kordagi peale. Kuulsite seda siit esimesena.

      Edit: võttis penalti ära, aga ikka ei saa enam kordagi peale.

      Kommentaar


        See kuidas Paide nii räsitud ja õhukese koosseisuga punktid ära võtab on supper! Eks näis, kas mai alguse tihedalt pakitud mängudes püssirohtu järkub. 9 mai Leva ja otsa kohe 16 mai Kalju :S

        Kommentaar


          Keegi võiks mulle seletada miks Sapp Paide väravas seisab, kuna mina sellest aru ei saa. Kui Aksalu ja Toom mõlemad tõesti vigastatud on, siis ma saaks aru aga Aksalu oli Saaremaal kaasas ju. Pärnus olid jämedad eksimused ja nüüd lasi kaks väravat sisse, mille Aksalu oleks suht kindlalt ära võtnud.

          Kommentaar


            Algselt postitas plain Vaata postitust
            Keegi võiks mulle seletada miks Sapp Paide väravas seisab, kuna mina sellest aru ei saa. Kui Aksalu ja Toom mõlemad tõesti vigastatud on, siis ma saaks aru aga Aksalu oli Saaremaal kaasas ju. Pärnus olid jämedad eksimused ja nüüd lasi kaks väravat sisse, mille Aksalu oleks suht kindlalt ära võtnud.
            Sama küsimus. Isegi Ktm pole siin süüdlaseks.

            Kommentaar


              Algselt postitas plain Vaata postitust
              Keegi võiks mulle seletada miks Sapp Paide väravas seisab, kuna mina sellest aru ei saa. Kui Aksalu ja Toom mõlemad tõesti vigastatud on, siis ma saaks aru aga Aksalu oli Saaremaal kaasas ju. Pärnus olid jämedad eksimused ja nüüd lasi kaks väravat sisse, mille Aksalu oleks suht kindlalt ära võtnud.
              Esimest ei julgeks küll öelda, et oleks kindlalt ära võtnud, sest see oli ikka nii lähedalt. Teine oli muidugi kala tõesti.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Esimest ei julgeks küll öelda, et oleks kindlalt ära võtnud, sest see oli ikka nii lähedalt. Teine oli muidugi kala tõesti.
                Esimese puhul mõtlesin tegelikult seda, et ilmselt oleks Aksalu ära võtnud kuna Sapp jäi reaktsioonikiirusel aeglaseks.(jala viskas ette palli suunale aga liiga hilja) Teise värava puhul oleks ilmselt iga teine Premium Liiga väravavaht ära võtnud Kelderi löögi ja Aksalu kohe päris kindlalt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas MNa Vaata postitust
                  Sama küsimus. Isegi Ktm pole siin süüdlaseks.
                  Ei tea, kas on asjakohane paralleelitõmbamine, aga mulle meenub see Igoneni mängitamine Infonetis.
                  Motja oli ka omal ajal ilge kalapüüdja ning teenekad veteranid a la Nahk, kes sai ka boonuse viikide-punktide-võitude eest, olid ülimalt pahased ning olid üht-teist Igoneni aadressil väljendanud.

                  Võimalik, et eksin, aga loogika võib selline olla, et olevat perspektiivne noorsant, anname praktikat selliste satside vastu, siis vaatame mis saab - äkki müüme vms. Igaks juhuks kogenud back-up ka olemas.

                  Siin veel üks paralleel Infonetiga - kuidas kahanes või pigem sai olematuks Mihhail Laverntjevi mänguaeg siis kui juhtkond otsustas, et Ignonen on müügiartikkel number üks...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                    Siin veel üks paralleel Infonetiga - kuidas kahanes või pigem sai olematuks Mihhail Laverntjevi mänguaeg siis kui juhtkond otsustas, et Ignonen on müügiartikkel number üks...
                    Ja vaata nüüd, kus on Igonen ja mis on Lavrentjev.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Ja vaata nüüd, kus on Igonen ja mis on Lavrentjev.
                      Ma ei tea kuidas on lood Lavrentjeviga, kuid Igonen imeb Floras pulgakommi!

                      https://soccernet.ee/artikkel/-em-br...ommi-oota-mida

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
                        Ma ei tea kuidas on lood Lavrentjeviga, kuid Igonen imeb Floras pulgakommi!

                        https://soccernet.ee/artikkel/-em-br...ommi-oota-mida
                        Paistab, et Lavrentjev on ka vahepealsetel aastatel mõned pulgakommid sisse imenud.

                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Kui istud 2 aastat pingil ning siis tõesti võib motivatsioon kaduda. Aga ega Lavrentjev oma loobumist tippjalgpallist kindlasti ei kahetse - tal on päriselus kõik väga hästi.

                          Aga kus Igonen on? Realis? Barcelonas? Ei, FC Floras! Koondises? Ütleme nii, et ka pole...

                          Kommentaar


                            Eks Sappil noore väravavahina lastakse oma eksimusi teha ja seda ta ka aplalt kasutab. Kui tuleb 3 punkti on OK, aga kui hakatakse selle pärast punkte kaotama, siis tõenäoliselt treener paneb ta pingile

                            Kommentaar


                              Mu meelest lähevad suusad risti sellega, et Paide mängib ikkagi tiitlile ja eurokoht(2.) on absoluutne miinimum. Panna platsile kahe kogenud mehe ees noor täkk on ikkagi metsik risk mis võib hooaja lõpus rängalt kätte maksta ja kogu klubi tegevust õõnestada(eurorahadest ilmajäämine).

                              Aga loodan, et risk õigustab end ja Sapp hakkab välja vedama

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MNa Vaata postitust
                                Mu meelest lähevad suusad risti sellega, et Paide mängib ikkagi tiitlile ja eurokoht(2.) on absoluutne miinimum. Panna platsile kahe kogenud mehe ees noor täkk on ikkagi metsik risk mis võib hooaja lõpus rängalt kätte maksta ja kogu klubi tegevust õõnestada(eurorahadest ilmajäämine).

                                Aga loodan, et risk õigustab end ja Sapp hakkab välja vedama
                                Ise olen samal arvamusel ja hetkel paistab et Sapil kahjuks ei ole seda kvaliteeti veel hetkel, et Paide väravas seista, kui vaadata millised esitused olid Premium Liiga tabelis 9. ja 10. koha võistkondade vastu. Lihtsalt ei ole kas enesekindlust või puuduvad oskused sellisel tasemel mängimiseks. Loodan, et Paide treeneritemeeskond on õppinud ja edaspidi usaldavad pigem Aksalut või Toomi väravasse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X