320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas Jasper Paidest lahkuma juba ei oleks pidanud?

    Kommentaar


      Algselt postitas Felipe Vaata postitust
      Kas Jasper Paidest lahkuma juba ei oleks pidanud?
      Siis kui lennukid sõidavad, on liiga pime. Ei julge ju toast välja ta tulla pimedas.

      Kommentaar


        Algselt postitas PraS Vaata postitust
        Siis kui lennukid sõidavad, on liiga pime. Ei julge ju toast välja ta tulla pimedas.
        Kas ta leidis omale mingi kohaliku lohaka ja käib poole kohaga Kumas tööl?

        Kommentaar


          Algselt postitas Felipe Vaata postitust
          Kas ta leidis omale mingi kohaliku lohaka ja käib poole kohaga Kumas tööl?
          Testimisel Rumeenias nagu Järvela kirjutas. Kui lepingut ei saa seal, siis jääb.
          Lisas, et Paidel ka salarelv ründesse. Oper teeb comebacki?

          Kommentaar


            Mis mured Jasperil üleüldse olid, et nii vähe mängida sai? Tartus jooksis ülivõimsalt kõik teised üle, Paides ju enamat poleks vajagi, aga mänge sai kirja vähe.

            Kommentaar


              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
              Mis mured Jasperil üleüldse olid, et nii vähe mängida sai? Tartus jooksis ülivõimsalt kõik teised üle, Paides ju enamat poleks vajagi, aga mänge sai kirja vähe.
              Nu kuskil Rooba mainis,et kohalikud pidid tasemelt paremad olema ja vahepeal vist oli tüüp ka vigane
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Lõunaaja lugemine. Kes on Paide sala-relv? Uus kolumnist, Seppo Plotter, proovib pakkuda kolm tõenalisi nimi.
                (kui ei taha meie postitusi naha, klikki meie kasutaja nimi peale ja vali 'Add to ignore list' menüült. Oma valikut kinnitamiseks, vajuta siis 'jah')
                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                Premium Liiga Clubs News
                Facebook
                Twitter

                Kommentaar


                  Jevdo Infonetis, Neemelo Kaljus, Zahhovaiko on abitreener Sillamäel - liitumise tõenäosus on 0,0

                  Kommentaar


                    Neemelo liikumist ma 100%-lt ei välistaks, kuid usutavasti on Rooba pilgud suunatud siiski välismaale.

                    Kommentaar


                      ma ise ei välistaks aga 2017 aastal

                      Kommentaar


                        Peep Pahvi alter ego on Risto Mehine. Ega Angelo Palmeri ei saa kehvem olla, temal on Seppo Plotter
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Peep Pahvi alter ego on Risto Mehine. Ega Angelo Palmeri ei saa kehvem olla, temal on Seppo Plotter
                          Me mõtlesime Rein Naeruväin, aga tundus natukene tavaline. Seppo pole mina
                          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                          Premium Liiga Clubs News
                          Facebook
                          Twitter

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                            Jevdo Infonetis, Neemelo Kaljus, Zahhovaiko on abitreener Sillamäel - liitumise tõenäosus on 0,0
                            Pakun Ahjupera

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jaak Vaata postitust
                              Pakun Ahjupera
                              Väike off topic.
                              Ahjupera on kohvikuärisse siirdunud, ta on üks osanikest, kes avasid mõned kuud tagasi Pelgulinnas "Ristikheina" kohviku.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jaak Vaata postitust
                                Pakun Ahjupera
                                Küll aga kinnitab Paide peatreener, et jutt ei käi Nõmme Kaljust lahkunud Jarmo Ahjuperast, kelle liitumisest Paidega on räägitud, aga kes tegeleb jätkuvalt vigastuse ravimisega.

                                Jätkuvalt on tegemist ühe huvitavaima looga, sest väidetavalt pidi tegemist olema siiski kohaliku mängijaga, aga kohalike mängijate turg, kes on võimelised lööma 15 väravat, ei ole just üleliia suur. Üks kandidaat on ebatõenäolisem kui teine.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X