320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Paide Linnameeskond

    Lõpuks siis kesk eesti ka esiliigas esindatud kuigi jah tegemist järjekordselt fc flora käepikendusega ja loodame et paidekad ei lähe sinna häbi tegema kuigi jah nende teha pole eriti palju kui hr.sammalhabe peaks andekamad sealt ära võtma ja paide vaid peksupoisika jääka.aga samas usun et paide treener Viktor Mets suudab nii palju ikka sammalhabet veenda et poisid ikka kokku jääksid.aga minu küsimus selles et kui paide peaks uuel hooaja lõppedes saama koha meistriliigas,sisi kas tegemist on iseseisva klubiga või see võimalus neil puudub kuna tegemist ühega paljudest fc floradest?
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    #2
    Iseseisev klubi.

    Kommentaar


      #3
      ütleme nii et floraga on suhteliselt vähe pistmist meil ikka

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas tugisammas Vaata postitust
        ütleme nii et floraga on suhteliselt vähe pistmist meil ikka
        ainult nimi seob w ?

        Kommentaar


          #5
          enam vähem

          Kommentaar


            #6
            uus trend eesti jalgpallis - ühinemised või hoopis ühendamised? ma saan aru sellest, et noortegruppidesse on aastaid raha tambitud, treenereid koolitatud, treenitud, turniiritatud ja nüüd on vaja järgmist levelit. UEFA noorterahade majast väljalaskmisest rääkimata.

            aga seletage mulle, lollile, palun üks asi ära - tarku on siin ju palju - miks kõik ühinevad klubid tahavad kangesti säilitada oma traditsiooni? iga ühinemine on millegi uue algus ja vanast loobumine. miks küll soovitakse siis iga hinna eest jätta väljapoole kuvandit, et tegemist on "vana ja väärika " klubiga ??? ei ole ju - uus ja värske on huvitavam


            Viimased ühinemised:
            JK Maag Tammeka ( JK Tammeka + JK Merkuur)
            Pärnu JK Vaprus (Pärnu Vaprus + Pärnu Tervis)
            FC Valga Warrior (FC Warrior + FC Valga)
            FC Santos (FC Santos + Välk 494)

            Viimased ühendamised:
            FC Flora Paide Linnameeskond (JK Järvamaa + FC Flora Paide)
            VJK Rakvere FC Flora (VJK Rakvere JK + FC Flora Rakvere)

            traditsiooni ja ajalugu pole võimalik tekitata, see kas on või ei ole ...

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Corinthian Vaata postitust
              uus trend eesti jalgpallis - ühinemised või hoopis ühendamised? ma saan aru sellest, et noortegruppidesse on aastaid raha tambitud, treenereid koolitatud, treenitud, turniiritatud ja nüüd on vaja järgmist levelit. UEFA noorterahade majast väljalaskmisest rääkimata.

              aga seletage mulle, lollile, palun üks asi ära - tarku on siin ju palju - miks kõik ühinevad klubid tahavad kangesti säilitada oma traditsiooni? iga ühinemine on millegi uue algus ja vanast loobumine. miks küll soovitakse siis iga hinna eest jätta väljapoole kuvandit, et tegemist on "vana ja väärika " klubiga ??? ei ole ju - uus ja värske on huvitavam


              Viimased ühinemised:
              JK Maag Tammeka ( JK Tammeka + JK Merkuur)
              Pärnu JK Vaprus (Pärnu Vaprus + Pärnu Tervis)
              FC Valga Warrior (FC Warrior + FC Valga)
              FC Santos (FC Santos + Välk 494)

              Viimased ühendamised:
              FC Flora Paide Linnameeskond (JK Järvamaa + FC Flora Paide)
              VJK Rakvere FC Flora (VJK Rakvere JK + FC Flora Rakvere)

              traditsiooni ja ajalugu pole võimalik tekitata, see kas on või ei ole ...

              Kogud siin postitusi?
              Tundub, et Paidele on ühinemine ülimalt hästi mõjunud, koheselt tuli pääs Esiliigasse. Eraldi võttes ei jõudnud kumbki nii kaugele. Rakvere pääses Esiliigasse küll nö iseseisvana, aga ometi kasutati erilepinguga kolme Flora noort, kelle roll oli kokkuvõttes ülitähtis.

              Tundub küll, et Paides asuti just peale ühinemist traditsiooni tekitama. Mõne arvates on ehk traditsiooniks kindel koht III liigas, aga Paide ja Rakvere, tundub, et tahavad enamat.

              Kommentaar


                #8
                krt kui flora on mängus siis tegemist vist rohkem juba tallinna võistkondadega,või mis
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  #9
                  Krt. igale poole peab budulojus pasandama.
                  uuri, kes lõid Paide väravad: http://jalgpall.struktuur.ee/2351

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    krt kui flora on mängus siis tegemist vist rohkem juba tallinna võistkondadega,või mis
                    no ega ikka pole küll!
                    Paide satsi seob Tallinaga niipalju, et noored kes on läinud peale 9-ndat klassi linna jalpalliga tegelema on nüüd naasnud. Ja lisaks mõned "vanurid" kes õpivad ja töötavad linnas, kuid on siiski Paide juurtega.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Krt. igale poole peab budulojus pasandama.
                      uuri, kes lõid Paide väravad: http://jalgpall.struktuur.ee/2351
                      ise sa pasandad ja kaitsed oma florat
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        #12
                        Paide Florat nüüd Valga või Elvaga küll võrrelda ei saa, mängivad siiski Paide poisid ja klubi üsnagi iseseisev.
                        Algselt postitas budulojus
                        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                        Kommentaar


                          #13
                          Krt saage oma flora-foobiast ükskord üle juba. Ma saan aru et natuke tobe et see Flora nimi igalpool sees on aga ega siis Paide ja Rakvere vägisi Floraga ei ühinenud. Ju nad nägid ikka mingit plussi endale kah selles.
                          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                          Kommentaar


                            #14
                            FC Flora Paide Linnameeskond (JK Järvamaa + FC Flora Paide)

                            mina kui paide mängija isegi ei mäleta seda ühinemist või et kuhu meeskonda ma varem kuulusin

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas ballack
                              reamees budulojus toenglamang võtt! 50 lolluste eest!
                              (PS pumbatakse kõvasti numbreid välja öeldes ja seega karju või üle Eestimaa aga peaasi et ma kuuleks kuda sa neid teed).
                              kus sa tead et ma reamees olin?ja neid võid sa vabalt ise teha.mina lihtsalt ütlesin välja selle mida arvan sellest jamast
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar

                              Working...
                              X