Lehekülg 1, kokku 123 123451151101 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 2457
    gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane Paide Linnameeskond

Lõpuks siis kesk eesti ka esiliigas esindatud kuigi jah tegemist järjekordselt fc flora käepikendusega ja loodame et paidekad ei lähe sinna häbi tegema kuigi jah nende teha pole eriti palju kui hr.sammalhabe peaks andekamad sealt ära võtma ja paide vaid peksupoisika jääka.aga samas usun et paide treener Viktor Mets suudab nii palju ikka sammalhabet veenda et poisid ikka kokku jääksid.aga minu küsimus selles et kui paide peaks uuel hooaja lõppedes saama koha meistriliigas,sisi kas tegemist on iseseisva klubiga või see võimalus neil puudub kuna tegemist ühega paljudest fc floradest?
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

Algupärane

Iseseisev klubi.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Apr 2005

Algupärane

ütleme nii et floraga on suhteliselt vähe pistmist meil ikka

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Dec 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas tugisammas Vaata postitust
    ütleme nii et floraga on suhteliselt vähe pistmist meil ikka
    ainult nimi seob w ?

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Apr 2005

Algupärane

enam vähem

Reservmängija Kasutaja Corinthian avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2004

Algupärane

uus trend eesti jalgpallis - ühinemised või hoopis ühendamised? ma saan aru sellest, et noortegruppidesse on aastaid raha tambitud, treenereid koolitatud, treenitud, turniiritatud ja nüüd on vaja järgmist levelit. UEFA noorterahade majast väljalaskmisest rääkimata.

aga seletage mulle, lollile, palun üks asi ära - tarku on siin ju palju - miks kõik ühinevad klubid tahavad kangesti säilitada oma traditsiooni? iga ühinemine on millegi uue algus ja vanast loobumine. miks küll soovitakse siis iga hinna eest jätta väljapoole kuvandit, et tegemist on "vana ja väärika " klubiga ??? ei ole ju - uus ja värske on huvitavam

Viimased ühinemised:
    JK Maag Tammeka ( JK Tammeka + JK Merkuur)
    Pärnu JK Vaprus (Pärnu Vaprus + Pärnu Tervis)
    FC Valga Warrior (FC Warrior + FC Valga)
    FC Santos (FC Santos + Välk 494)

Viimased ühendamised:
    FC Flora Paide Linnameeskond (JK Järvamaa + FC Flora Paide)
    VJK Rakvere FC Flora (VJK Rakvere JK + FC Flora Rakvere)

traditsiooni ja ajalugu pole võimalik tekitata, see kas on või ei ole ...

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Corinthian Vaata postitust
    uus trend eesti jalgpallis - ühinemised või hoopis ühendamised? ma saan aru sellest, et noortegruppidesse on aastaid raha tambitud, treenereid koolitatud, treenitud, turniiritatud ja nüüd on vaja järgmist levelit. UEFA noorterahade majast väljalaskmisest rääkimata.

aga seletage mulle, lollile, palun üks asi ära - tarku on siin ju palju - miks kõik ühinevad klubid tahavad kangesti säilitada oma traditsiooni? iga ühinemine on millegi uue algus ja vanast loobumine. miks küll soovitakse siis iga hinna eest jätta väljapoole kuvandit, et tegemist on "vana ja väärika " klubiga ??? ei ole ju - uus ja värske on huvitavam

Viimased ühinemised:
    JK Maag Tammeka ( JK Tammeka + JK Merkuur)
    Pärnu JK Vaprus (Pärnu Vaprus + Pärnu Tervis)
    FC Valga Warrior (FC Warrior + FC Valga)
    FC Santos (FC Santos + Välk 494)

Viimased ühendamised:
    VJK Rakvere FC Flora (VJK Rakvere JK + FC Flora Rakvere)

traditsiooni ja ajalugu pole võimalik tekitata, see kas on või ei ole ...

Kogud siin postitusi?
    Tundub, et Paidele on ühinemine ülimalt hästi mõjunud, koheselt tuli pääs Esiliigasse. Eraldi võttes ei jõudnud kumbki nii kaugele. Rakvere pääses Esiliigasse küll nö iseseisvana, aga ometi kasutati erilepinguga kolme Flora noort, kelle roll oli kokkuvõttes ülitähtis.

Tundub küll, et Paides asuti just peale ühinemist traditsiooni tekitama. Mõne arvates on ehk traditsiooniks kindel koht III liigas, aga Paide ja Rakvere, tundub, et tahavad enamat.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

krt kui flora on mängus siis tegemist vist rohkem juba tallinna võistkondadega,või mis
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Krt. igale poole peab budulojus pasandama.
    uuri, kes lõid Paide väravad: http://jalgpall.struktuur.ee/2351

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    May 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    krt kui flora on mängus siis tegemist vist rohkem juba tallinna võistkondadega,või mis
    no ega ikka pole küll!
    Paide satsi seob Tallinaga niipalju, et noored kes on läinud peale 9-ndat klassi linna jalpalliga tegelema on nüüd naasnud. Ja lisaks mõned "vanurid" kes õpivad ja töötavad linnas, kuid on siiski Paide juurtega.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Krt. igale poole peab budulojus pasandama.
    uuri, kes lõid Paide väravad: http://jalgpall.struktuur.ee/2351
    ise sa pasandad ja kaitsed oma florat
    Ott Järvela

Eesti koondislane Kasutaja ALEKOK avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2006

Algupärane

Paide Florat nüüd Valga või Elvaga küll võrrelda ei saa, mängivad siiski Paide poisid ja klubi üsnagi iseseisev.

Eesti koondislane Kasutaja Jeti88 avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Krt saage oma flora-foobiast ükskord üle juba. Ma saan aru et natuke tobe et see Flora nimi igalpool sees on aga ega siis Paide ja Rakvere vägisi Floraga ei ühinenud. Ju nad nägid ikka mingit plussi endale kah selles.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Apr 2005

Algupärane

mina kui paide mängija isegi ei mäleta seda ühinemist või et kuhu meeskonda ma varem kuulusin

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ballack Vaata postitust
    reamees budulojus toenglamang võtt! 50 lolluste eest!
    (PS pumbatakse kõvasti numbreid välja öeldes ja seega karju või üle Eestimaa aga peaasi et ma kuuleks kuda sa neid teed).
    kus sa tead et ma reamees olin?ja neid võid sa vabalt ise teha.mina lihtsalt ütlesin välja selle mida arvan sellest jamast
    Ott Järvela

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Sellist meeskonda nagu Jk Järvamaa pole kunagi olnud.vaid oli FCF Järvamaa kus mängisid praegused Paide meeskonna mängijad kui nad olid 10-15 ja vanemad poisid 16-20 mängisid meesteliigat nime all FCF Paide.Treener oli mõlemal meeskonnal sama.kuid siis paari aasta eest treener lahkus ja vanemad mängjad olid juba ülikoolidesse lahkunud tuli treeneriks Viktor Mets, kes võttis alles jäänud nooremad ja vanemad kokku ja tegi meeskonna FCF Paide LM ,kes alustas 3 liigast ja on nüüd 2 aastaga jõudnud esiliigasse.

Selline siis see "niinimetatud" ühinemine flooraga.

Algupärane

kui rakvere ja paide on iseseisvad klubid, siis mis kuradi pärast see fc flora seal nimes figureerib?

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Sest see on ilgelt lahe ju!

Esiliiga esimene voor:
    Tallinna FC TVMK FC Flora II - Tartu JK Maag FC Flora Tammeka II
    Kiviõli Tamme Auto FC Flora Külameeskond - FC Kuressaare FC Flora
    Tallinna FC Flora II - Tallinna FC Levadia FC Flora II
    Valga FC Warrior aka FC Flora IV - Lasnamäe FC Ajax FC Flora
    Paide FC Flora Linnameeskond - VJK Rakvere FC Flora

Algupärane

Minu arust peaks Paide Ja Flora seos olema selline, et 97`tekitati Flora poolt Järvamaale kaks treeninggruppi, Fc Flora Järvamaa I (koosnes Paide ja Türi poistest) ning Flora Järvamaa II (koosnes Koeru, J-Jaani, R.Alliku poistest). Treeninggrupid olid siis 90-89 sündinud ja vist 86-88 sündinud. Enamus ajast oli treeneriks Margus Luts kuniks 2004. aastani, kui lõpetas treeneritöö. Flora Paide Lm juured on Järvamaa I meeskonnas. Järvamaa II-st sirgusid mitmed Järva -Jaani ja Fc Elva pallurid.

Igaljuhul 2003 ja 2004 mängisid meeste liigat 86-89 sündinud poisid, 4nda liiga Lääs/Lõuna tsoonis, kuid puudus pm treener ja treeninguid põhimõtteliselt ei toimunudki. 2004 oligi Paides pe***s aasta, kuna Margus Luts oli läinud ja treenerit lihtsalt polnud! Põhimõtteliselt oleks liht suur hulk mängumehi raisku läinud, kuid viimaks räägiti auk pähe Viktor Metsale, kes oli siirdumas Järvamaalt minema, et ta võtaks poisid üle. 2005 hooajal sai alguse meeskond mida võib samastada praegusega, Viki võttis asja tõsiselt kätte ning meeskonnas mängisid 90-88 mängumehed, vanemad mängijad kadusid. 2004 oldi saadud tänu õnnele kuidagi 3. liigasse ja 2005 hooajal Viki tüüris Paide kohe 2. liigasse. Meeskonda lisandusid ka mõned vanemad mängumehed, kes Paides Viki käe all üles kasvanud. Sama tuumikuga võideti ka 2. liiga ja hooajal 2008 Esiliigas mängitakse peaaegu sama kooseisuga.

Seega loogiliselt arvan, et tegemist FLORA Paidega, kuna enamus mängijad on üles kasvatatud 97`loodud Flora Järvamaa jalgpallikoolis, millele minu meelest edaspidi avaldati väga vähe rahalist toetust ja Järvamaa flora vireles rahapuuduses alati, vähemalt mulle tundus nii.

Postitasin selleks, et siin ei jääks mingit väga segast muljet Flora Ja Paide seosest nagu võib välja lugeda Urmari postitusest, ma täpselt ei saanudki aru, mida Sa silmas pidasid:
    Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Tundub, et Paidele on ühinemine ülimalt hästi mõjunud, koheselt tuli pääs Esiliigasse. Eraldi võttes ei jõudnud kumbki nii kaugele. Rakvere pääses Esiliigasse küll nö iseseisvana, aga ometi kasutati erilepinguga kolme Flora noort, kelle roll oli kokkuvõttes ülitähtis.
    .
    Et nagu oleks mingi ühinemine just hiljuti toimunud ja et Paide oleks nagu tänuvõlglane vms? Flora liht lõi 97 siia paar gruppi, keda edaspidi enam ei toetatud(treeningtingimused kohutavad), kuid generatsioon osutus andekaks ja jõuti nüüd veidi kõrgemale ja küllap nüüd, 10 aasta pärast, Paide jälle vajalik Florale.

Algupärane

Ja mingi asjapulk võiks teema pealkirja ka ära muuta, ehk siis LM lõppu lisada. Selline on ju nimi!

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud