320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas kellegil on lindistusi 2010 ja 2011 Paide LM telemängudest?
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Kõlli ja Tikenbergi olla nähtud Kalju trennides. Kes neid Paides asendama hakkab?
      Ganvix!

      Kommentaar


        Tikenbergi siirdumist küll ei usu, Paides ta asendamatu, ent ma ei usu, et Kalju teda soovib. Kõlli puhul oligi arvata, et hakatakse huvi tundma. Eks aastalõpukal näha ole.

        Kommentaar


          Algselt postitas Varikonto Vaata postitust
          Kõlli ja Tikenbergi olla nähtud Kalju trennides. Kes neid Paides asendama hakkab?
          Tekitad intriige?
          Ervin pole kindlasti seal osalenud ja Tiit ka pole seal käind. Mis mees oled ?

          Kommentaar


            Kui usaldusväärne allikas omasilmaga nägi siis ma ei kahtle. Laar ei lasknud ka ju savika pilti alguses ja ostmatud ei vahetanud lube.
            Ganvix!

            Kommentaar


              Hästi ei tahaks uskuda!

              Kommentaar


                Algselt postitas Timmu1 Vaata postitust
                Hästi ei tahaks uskuda!
                Kas Veerpalusse usud?

                Kommentaar


                  Lugege artiklit, Kalju tuumik paigas!

                  Kommentaar


                    Need artikklid ongi nende jaoks, kes USUVAD.
                    Ganvix!

                    Kommentaar


                      Ma ei tea mida usun aga usun!

                      Kommentaar


                        Paide poolehoidjad kuidagi foorumis nii vaiksed, ei mingeid emotsiione ega kommentaare. Poisid ju mängisid aastalõpukal järjekordselt oma taseme välja. Tulid ilusad võidud kahe liidri, Sillamäe ja Viljandi vastu, viik Floraga, mindi Kailju vastu 2:0 juhtima j.n.e! Olgem rõõmsad aastavahetusel ja palju õnne ja edu kogu Paide Linnameeskonnale!

                        Kommentaar


                          21.01 12:00 Flora II - Paide Linnameeskond treeningmäng

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Timmu1 Vaata postitust
                            Paide poolehoidjad kuidagi foorumis nii vaiksed, ei mingeid emotsiione ega kommentaare. Poisid ju mängisid aastalõpukal järjekordselt oma taseme välja. Tulid ilusad võidud kahe liidri, Sillamäe ja Viljandi vastu, viik Floraga, mindi Kailju vastu 2:0 juhtima j.n.e! Olgem rõõmsad aastavahetusel ja palju õnne ja edu kogu Paide Linnameeskonnale!
                            Mul on kahetised emotsioonid. Rõõm, et esineti tõesti sedasi, et mängiti oma tase välja, aga samas tõmbas enamus fännipundist teiseks päevaks jehhat ja ma ei hakkanud lihtsalt üksi kaasa elama enam teisel päeval.

                            Respect Flora ja eriti Kalju fännidele, võimsad etteasted olid! Homme-ülehomme saab kuulda pisut ka linnameeskonna kohta, nii et hoidke Soccernetil silm peal

                            Tahaks veel vabandada ühe meie fänni pärast, kes Flora mängul kellegi p*rse saatis ning ühtlasi paneks peeglisse vaatama veel mõnda vastasleeri fänni, kes end mõnusalt pinalisse olid kamminud ja siis mängude ajal oma "vaimukaid" kommentaare teistele kuulda andsid. Kiitos!

                            E: Tervitused Tarmo "Paide-Türi rahvajooks, võitjaks Pavel Loskutov" Kruusimäele! Made my day

                            Kommentaar


                              Sõprusmäng Nõmme Kaljuga siis : mängupilti ei viitsi kommenteerida, ilm tegi omatöö Väravaid löödi täpselt palju ei tea, Nõmme lõi igatahes, punase kaardi sai keegi Kalju 13 kohtunikuga tõuklemise eest aga teisel poolajal mängiti jälle täiskooseisus !
                              Paide koosseis : VV-Uusküla, Kaitses: Varendi, Ukraina kutt, Nõmme, ukraina kutt: poolkaitses : stepanjan, võtti, kald, rannamaa, ründes: ukraina kutt, rõivassepp vahetusest sekkus Leht
                              Ukraina poistest jäi silma vasakujalgne keskkaitse, päris norm tundus, ülejäänd ukrainlased 2 liiga tasemel vb ( minu arvamus ).

                              Kommentaar


                                Punase kaardi sai Wakui. Ei tea jah miks seal tõuklemiseks läks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X