320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Temast pole asja ka.

    Kommentaar


      Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
      Temast pole asja ka.
      Jah, see hooaeg pole talle õnnestunud palju.
      Aga samal ajal, vaatame mis toimus Luigendiga. Pidi olema Flora mängu ehitaja, saatis minema laenule. See kaitsev poolkaitsja eksperiment ei õnnestunud, juba näitas suurtel mängudel. Kes seda küpsetas kui mitte Hurt ise? Segaduses?
      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
      Premium Liiga Clubs News
      Facebook
      Twitter

      Kommentaar


        Paide mängul kui ei eksi siis nägin nikita andreejevit , kas tema oligi see salapärane vene kodakondne ?

        Kommentaar


          Algselt postitas fizth Vaata postitust
          kas tema oligi see salapärane vene kodakondne ?
          Ei.
          _Soccernet.ee avalikustas juba eile õhtul, et Paide Linnameeskonnaga on Jasperi kõrval liitumas teinegi leegionär ja müstiliseks Moskva CSKA duubli kogemusega kaitsjaks on 24-aastane venelane Viktor Klimejev, kes viimati mängis Lätis teises liigas Liepaja klubis._

          Kommentaar


            Meil ikka korjatakse kokku neid, kes mujalt on välja prakeeritud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
              Meil ikka korjatakse kokku neid, kes mujalt on välja prakeeritud.
              Sõltub, Russo polnud mitte midagi eriline Suduvas, aga Sillamäel tegija pärast kolm mängu ja kaks värava EL's.
              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
              Premium Liiga Clubs News
              Facebook
              Twitter

              Kommentaar


                Venelane Viktor Klimeev on Liidus registreeritud ning täna esimest korda ka pingil.

                Kommentaar


                  Teisel poolajal vajuti küll ära, aga esimene poolaeg oli täitsa korralik kuttidelt. Kui peakohtunikul vähe rohkem mune oleks olnud, oleks Sanja pidanud avapoolajal juba teise kollase saama. Jasperiga oldi püstihädas ja järjepanu tehti üsna robustseid vigu ta vastu. Paide poolelt kindlasti MoM, hoidis teravust ja seeläbi tekkis palju momente.
                  Ei tahaks küll esimese kohtumisega mängijat hakata maha kandma, aga Klimeevi nišist ma aru ei saanud. Pikkust on, aga jäi kuidagi pehmeks ja aeglane tundus ka olema. Teisel poolajal lekkis Paide kaitse kõvasti ja vedas, et juba varem mängu saatust ära ei otsustatud.

                  Ja mida sa tegid, Mihhail Lavrentjev? Fantastiline tõrje seisul 0:1, mis päästiski meeskonnale selle võidu. Hea meel Miša üle, aga samas kahju loomulikult, et Paide siit punktilisa ei saanud, kuna igati sümpaatne mäng oli.

                  E: Infonetil saab järgmine mäng üsna huvitav olema, kuna neli põhimeest peavad kaartide tõttu mängu vahele jätma.

                  Kommentaar


                    Aplaus!
                    Peolaua kõrvale imelised uudised. Ka maailma kõige jalgpallikaugemad inimesed rõõmustasid. Hõissaa!

                    Kommentaar


                      Respect. Ülikõva mäng Kalju vastu. Sellist andmist ei ole minu silmad veel meistriliigas näinud.

                      Algselt postitas znaaga Vaata postitust
                      Paide ajab minu arvates oma asja igati tublilt ja on hooaja teises pooles kindlasti veelgi üllatusvõimelisem.

                      Kommentaar


                        täiesti lampi hakkasin vaatama esimesest poolajast ja mida perset mis mängu pole varem sellist asja olnud, et suvaliste eesti traktoristide mäng nii huvitav on. see oli väärt ajaviide ma ütlen

                        Kommentaar


                          Ma panin mängu peale viimaseks kahekümneks minutiks ja mul on selline tunne nagu oleks näinud mitme täispika jalgpallimängu jagu actionit. Võimas etendus anti ikka.
                          Teleš pani mitu maailmaklassi pirukat maha ning Paide nigeerlasest ründaja lõi kaks korda pmst tühja värava eest mööda. Kui jalkaliidu highlightside videod on tavaliselt u 2-3minuti pikkused, siis nüüd vist alla viie minutiga küll hakkama ei tohiks saada.
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                            Ma panin mängu peale viimaseks kahekümneks minutiks ja mul on selline tunne nagu oleks näinud mitme täispika jalgpallimängu jagu actionit. Võimas etendus anti ikka.
                            Teleš pani mitu maailmaklassi pirukat maha ning Paide nigeerlasest ründaja lõi kaks korda pmst tühja värava eest mööda. Kui jalkaliidu highlightside videod on tavaliselt u 2-3minuti pikkused, siis nüüd vist alla viie minutiga küll hakkama ei tohiks saada.
                            Ja mäng oli algusest lõpuni selline. Peale esimest 20 minutit ja kolme Paide väravat oli juba siuke tunne, et hakka sõpradele helistama või tänaval karjuma. No lihtsalt ei ole võimalik, et nii läheb! 5+ lahing.

                            Kommentaar


                              Vägev mäng, kahju, et Paidel hooaja algus täitsa pekki läks.

                              Kommentaar


                                Uskumatult vägev mäng tõesti, Paide 3-0 juhtimine oli juba midagi imelst. Pole sellist põnevust ja emotsiooni juba ammu staadionil näinud, kus rahvas elab vägevalt kaasa jne. Isegi kohtuniku antud 2 penaltit ei aidanud Kaljut, respekt kogu Paide tiimile. Ja hea oli näha, et ka publikut oli päris korralikult 330 (keskmine160), ja ka fänlus oli hea.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X