320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sulpsu15 Vaata postitust
    Ma ei taha eriti uskuda,et Paide meistriliigas vastu peab.
    Küll ta peab

    Kommentaar


      Paide meeskonna tegevjuhi Kaido Ivaski sõnul on järgmise aasta eelarve miinimumsumma 400 000 krooni. «Raha kokku saada on kindlasti raske, kuid õnneks jõudsime tänavu uue varustuse osta ja seda saab ka järgmisel aastal kasutada,» lausus ta.

      Meeskonna suurimaks sponsoriks ongi Paide linn, möödunud hooajal toetati klubi 130 000 krooniga. Arvestatava osa eelarvest kannab ka suursponsor Tafrex.

      E. tafrix ikkagi peaks olema

      Kommentaar


        400K ??? see on siis konkurentsitult väikseim summa ML-is?
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          ajaxil oli ju väiksem..
          aga ega jah, see on ikka jõle vähe, kui kalju paneb juba 2 milli reklaami peale siis paide oma 300 tuhhiga. Ega midagi head oodata ei ole.

          Kommentaar


            no see oli juba 3 aastat tagasi ka..
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              millepärast peaks ML 09 ja ML 06 erinema teineteisest?

              Kommentaar


                aga muidugi on hea vaadata mis sellega korda suudetakse saata
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                  millepärast peaks ML 09 ja ML 06 erinema teineteisest?
                  inflatsiooni vastu me ei saa.. ka jalgpallis
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    nojah on selle raha kuidas on, aga nagu mina teiste jutust siin olen arusaanud, siis Paides enamus jätkavadki amatööridena, ehk siis palgata? sel juhul ei saagi seda eelarve suurust väga teistega võrrelda (kalju ju plaanib täisprof. meeskonda) :P aga see nime värk mulle ei sümpatiseeri...ei sa aru miks ei võiks olla lihtsalt FC Paide Linnameeskond vms...nimi peaks aitama luua klubil oma identiteeti...ja seda ei tohiks nii ükskõik suvana võtta...et kui tuleb keegi sponsor viskab veits pappi ja ongi ala "Kalev Cramo Kohuke"
                    Pain is temporary, honour lasts forever...

                    www.fcotepaa.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                      millepärast peaks ML 09 ja ML 06 erinema teineteisest?
                      No tegelt oli Ajax siiski 2007 veel MLis. Nad on lihtsalt hästi kiirele kukkumissoonele sattunud. Aga kes teab, kas mängivadki teises liigas?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas etsajo Vaata postitust
                        nojah on selle raha kuidas on, aga nagu mina teiste jutust siin olen arusaanud, siis Paides enamus jätkavadki amatööridena, ehk siis palgata? sel juhul ei saagi seda eelarve suurust väga teistega võrrelda (kalju ju plaanib täisprof. meeskonda) :P aga see nime värk mulle ei sümpatiseeri...ei sa aru miks ei võiks olla lihtsalt FC Paide Linnameeskond vms...nimi peaks aitama luua klubil oma identiteeti...ja seda ei tohiks nii ükskõik suvana võtta...et kui tuleb keegi sponsor viskab veits pappi ja ongi ala "Kalev Cramo Kohuke"
                        FCF on seepärast küljes, sest suurem osa on Flora kasvandikud.
                        Ärge selle eelarve pärast nii palju muretsege, ehki on rasked ajad küll see eelarve piisavalt mahukas saab, et kõik Paide vajadused katab (loe: jääb liigasse püsima).

                        Kommentaar


                          Kams on Gert
                          Ojamaa on Henrik
                          jne
                          jne
                          jne

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Õhtujuht Vaata postitust
                            Kams on Gert
                            Ojamaa on Henrik
                            jne
                            jne
                            jne
                            kus sa küll varem olid..
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              See 400 000 on miinimum ma arvan, selle aasta oma oli meil juba selle kanti, ei usu, et see eelarve nüüd kohe nii palju langeb.

                              Kommentaar


                                Minu poolt ka hilinenud õnnesoovid meistriliigasse saamise puhul

                                Kommentaar

                                Working...
                                X