320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsin soovitajat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Siis lähed Jalgpallipolikliinikusse!

    Kommentaar


      #17
      Yrkal on naljasoont. Selles see Jalgpallihaigla üks plusse seisnebki ,et me ei lahterda omi liikmeid ei vanuse ega positsiooni järgi. Kõik on võrdsed ja me austame üksteist.
      Peku ,oled alati teretulnud sõbralike vutifännide seltskonda.
      FCF Forever

      Kommentaar


        #18
        Seda on kindlasti juba miljon korda küsitud, aga ma küsin uuesti. Kergem ikka kui vanu teemasid uurida.
        Kas soovitaja võib olla suvaline haiglaliige?
        Mul tekkis hirmus soov ka haiglasse tulla.
        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

        Kommentaar


          #19
          Orginally posted by okuzuna

          Seda on kindlasti juba miljon korda küsitud, aga ma küsin uuesti. Kergem ikka kui vanu teemasid uurida.
          Kas soovitaja võib olla suvaline haiglaliige?
          Mul tekkis hirmus soov ka haiglasse tulla.
          Oku-kullake, ma võin olla täitsa vablt see "suvaline" liige, kes sind soovitab.
          Prindi anket välja, täida ära ja ütle aeg, millal mulle saku tumeda Karja Keldris välja teed ning ma tulen sinna !(PS! Karja Keldri asi oli huumor, et keegi asjast valesti aru ei saaks)
          Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

          Kommentaar


            #20
            eieieieieieieieeeeeeei!!!!

            aiFo tahab ise okule soovitajaks olla!!!
            Jalgpallihaigla liige
            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

            Kommentaar


              #21
              Orginally posted by aiFo

              eieieieieieieieeeeeeei!!!!

              aiFo tahab ise okule soovitajaks olla!!!
              No kui Oku ühe soovitajaga sisse saab haiglasse, siis......PALUN VÄGA!!!
              Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

              Kommentaar


                #22
                no aga keegi mulle oleks soovitajaks..... (mulle meeldib muide ALeCoq....irw....)
                keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                Kommentaar


                  #23
                  Orginally posted by vibu

                  no aga keegi mulle oleks soovitajaks..... (mulle meeldib muide ALeCoq....irw....)
                  Anna andeks, Vibu, aga nii palju, kui ma aru olen saanud, oled sa alati olnud ja oled siiani ainult lubaja-mees olnud: kogu aeg ainult "tuled" mängudele ja pärast ikka tuleb välja, et miski asi tuli ette ja ei saanud tulla. No, ok. Korra, paar....aga kogu aeg, see ei ole õige. Kui sa ikka TAHAD tull ja teha, siis sa leida ka võimaluse selleks. Tahad liikmeks saada, pead veidi ikka ennast tõestama kah, niisama ei hakka keegi sull allkirja viskama, et oh-kui-lahe-kui-ühe-liikme-juurde-saab-ja-mina-olen-sioovitaja.
                  Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                  Kommentaar


                    #24
                    Pole hullu- midagi muud ma teilt ei oodanudki. Reageerisite täpselt nii nagu oodata oli ja millest ma ka aru saan. Tõestamistega on täpselt nii nagu ta on. Siiani olen lubanud tulla balt matsile, aga ei tulnud. Teadjamad tevad, miks. Siin ma enam toda juhtumit kommenteerima ei hakka, kui siis ainult niipalju, et tegemist oli puht majandusliku poolega. poole aasta tööd ja 100 000list projekti, kus minu peale loodetakse ma ka kassi hanna alla ei saada. See selleks. Egas midagi. ALeCoq Arenal siis näeme. Vene matsi ajal. Seekord olen kindlalt kohal. Juba töö juureski ära räägitud. Usute, kui usute, ei usu, kui ei usu. Seda et ma jalgpalli armastan ei pea ma kellelegi tõestama- tean seda ise ja see loeb minu jaoks kõige rohkem. Olge siis tublid....
                    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                    Kommentaar


                      #25
                      Vibu, ole mees ja astu siis Vene mängu ajal ligi ja tee paar sõna juttu kah.

                      PS. ega sa sellega küll nüüd plusspunkte ei teeni, kui räägid kui väga sulle alekok meeldib
                      Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                      Kommentaar


                        #26
                        Kosk ja teised. Ma võin ju lubaja mees mees olla. Kuid iialgi ei räägi ma midagi, et kellelegi meeldida. Räägin seda, mida mõtlen ja kõik. Tihti on mu arvamused amatöörlikud ja küllap ka tõest kaugelolevad, kuid ma õpin. Õin kuni siin foorumis ringi liigun. Ja kui sa Kosk arvad, et ma räägin seda, et mulle ALeCoq meeldib meelitamiseks- mine sa ka pe***se!!! Kui ma ei tohi enam öelda, mis õlle mulle meeldib, mis klubi mulle meeldib ja millised tüdrukud mulle meeldivad, siis loen ma seda sõnavabaduse piiramiseks ja selliste meestega ei tahagi kokku saada....
                        keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                        Kommentaar


                          #27
                          vibu sa jooksid nüüd teemast mööda... oot kus kohast seda ankeeti saab. ma vaataks selle üle ja äkki isegi täidaks ära ka.....

                          Pärtel Tomberg

                          isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                          http://www.isepankur.ee
                          info@isepankur.ee

                          Kommentaar


                            #28
                            Vibu aitab naljatamisest kus ankeet on.Mõistlike mehi vajab kodumaa.Võta aiFoga ühendust kui muidu ei saa.
                            Jalgpallihaigla liige.

                            Kommentaar


                              #29
                              Koja, mõistlikke mehi vajab tõesti kodumaa. Kuid meestel, kes sõna võtnud, pean tunnistama, on siiski mingil määral õigus. Seepärast ootan äea Vene ja Poola mängu, et olla aus nii enda, kui ka Jalgpallihaigla liikmete vastu. Siis saate aimu, mis mehega tegemist üldse on ja kas mind ikka enda ridadesse soovite. Aga tänud heade sõnade eest ja Koja.... Luban, et ei vea Sind alt...
                              Muide.... aiFo on just see mees, kelle arvamus minust, kui "lubajast" mehest kripeldab mul siiani hingel, seepärast kah ootan parem selle kiire asjaga...
                              keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                              Kommentaar


                                #30
                                kas need vaadatud mängude arv on ikka nii tähtis
                                Pärtel Tomberg

                                isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                                http://www.isepankur.ee
                                info@isepankur.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X