320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ats Purje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas Peppone Vaata postitust
    varsti algab Aafrika rahvuste karikas, ila juba jookseb?
    Ma igaks juhuks mainin, et Suriname ei asu kohe mitte Aafrikas.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
      Ma igaks juhuks mainin, et Suriname ei asu kohe mitte Aafrikas.
      a kes seda väitis, et asub?
      jutt oli atraktiivsest mustast nahast ja seda peaks aafrikas küll jalaga segada olema
      kaks firmatorti, kast pepsit!

      Kommentaar


        #33
        Huvitav teada, kas Interi peatreener suudab Purje ratsionaalset jalgpalli mängima või ütleb "Ats, tribla kõikjal ja alati" ?

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas billy t Vaata postitust
          a kes seda väitis, et asub?
          jutt oli atraktiivsest mustast nahast ja seda peaks aafrikas küll jalaga segada olema
          No 16 aastat tagasi tõi Tallinna Kalev kuskilt USA mudaliigast musta mehe kossu mängima ning rahvas oli sillas. Aga selles suhtes olen nõus, et välismängijad lisavad atraktiivsust. Näiteks sai minusugune ignorant ikka paar korda hooaja jooksul statistikast vaadatud, et kas brassid kalju eest väravaid ka lõid. Muidu poleks ma sellest klubist suurt mummigi teadnud.

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas Peppone Vaata postitust
            varsti algab Aafrika rahvuste karikas, ila juba jookseb?
            Algselt postitas billy t Vaata postitust
            a kes seda väitis, et asub?
            jutt oli atraktiivsest mustast nahast ja seda peaks aafrikas küll jalaga segada olema
            Vot, mu kallid tähelepanelikud käharpäised lugemissõbrad.

            Kommentaar


              #36
              ja nüüd leia, palun, see koht, kus ma väidan, et Suriname asub Aafrikas, mu kallis tsiteerimisaldis foorumikaaslane.

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas billy t Vaata postitust
                mis neis mustanahalistes poistes siis nii atraktiivset on?!? - et sukelduvad kiiremini, ilusamini ja sügavamale? igal juhul vaataks ennemini Atsi blondide lokkide lehvimist rohelise muru taustal. loodetavasti saab olema ka piisavalt võimalusi tema tegemisi jälgida ja loodetavasti toob tee ta interi kaudu koondisesse tagasi. jõudu!
                Väga tore, et sulle meeldib vaadata siin kohalikus vutis mingeid mõttetuid Trifonovseid või Kacanovseid, kes on Lätist välja visatud. Aga selline lähenemisviis ei vii ju kuskile, või on 100 inimest mängudel sinu arust normaalne? Inimesed ei tule ju vaatama mõttetut lätlast. Muidugi on see kõigest minu arvamus, kui teile see ei meeldi, siis see ei ole enam minu teha. Igatahes ärge virisege selle üle, et pealtvaatajaid ei ole.

                Kommentaar


                  #38
                  lihtsalt küsin. kas need brassid on Brasiilia vutis oodatud? või samuti ülejääk selle maa lõputust jalgpallitoodangust.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas willane Vaata postitust
                    lihtsalt küsin. kas need brassid on Brasiilia vutis oodatud? või samuti ülejääk selle maa lõputust jalgpallitoodangust.
                    Sa tead vastust isegi, samas on kohatu võrrelda Brasiiliat ja Lätit. Aga nagu ma ütlesin, vaadake oma kuuevarbalisi edasi, keegi sellest kurvemaks ei jää. Sellest olenevalt olen ma enamus mängudel sellel hooajal kohal, sest ma armastan seda mängu. Kuid selliste atraktiivsus nõksudega oleks võimalik staadionile ajada ka teistsuguseid inimesi.

                    Kommentaar


                      #40
                      Millest selline viha ja üleolev suhtumine Läti jalgpalluritesse? Sa ei tee just eriti head reklaami oma kallile Nõmme Kaljule.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                        Millest selline viha ja üleolev suhtumine Läti jalgpalluritesse? Sa ei tee just eriti head reklaami oma kallile Nõmme Kaljule.
                        Absoluutselt mitte, ma olen lihtsalt toonud näitena lätlasi. Isiklikult ei ole mul nende vastu mitte midagi. Aga minu silmis on täiesti mõttetu neid tuua, kui meie enda poisid on samal tasemel. Ja seepärast istuvad Eesti tulevikulootused, kes jäävadki tulevikulootusteks pingil. See on ju mitut moodi vale. Eestis ei mänginud sel hooajal mitte ühtegi heal tasemel olevat lätlast või leedulast, võin seda julgelt öelda. Ja keegi neid vaadata samuti ei soovi, see on igav. Aga tõesti, oleme teemast nii välja läinud.

                        Kommentaar


                          #42
                          Lätlased küll ehk oskavad palli taguda, aga nad ei too rahvamasse eestis staadionitele nagu brasiilastega on...

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Eestis ei mänginud sel hooajal mitte ühtegi heal tasemel olevat lätlast või leedulast, võin seda julgelt öelda.
                            No neid kordi kui nägin TVMK-d, siis Rimas jättis küll väga hea mulje, ei ütleks, et tema nii halb oleks.

                            Kommentaar


                              #44
                              Milline klubi teie arvates siis massiliselt lätlasti siia toob ja meie kohalikke supertalente pingil hoiab? Mitu "heal tasemel" mustanahalist siis eelmine hooaeg Eestis mängis? Ja nahavärk on tõesti teile nii tähtis, et see jalgpalli kohe huvitavaks teeb?

                              Kommentaar


                                #45
                                Pigem kaasneb selle nahavärviga natukene teistsugune mängustiil ma arvan.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X