320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sümboolika.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    ... ennekõike hollandlasi jälgides tekkis mul ahvimise mõte et võiks ju ka olla oma väike orkester kes laulud ja viisid ülessse võtab ja kuna mu klassivend ja pinginaaber mängib ERSO-s juba aastaid löökriistu ja viimase klassikokkutuleku ajal ma põgusalt andsin talle mõista et mis siis oleks kui teeksime sellisele 7-10 inim. koosnevale grupile piletid välja ja nad selle eest käiksid esialgu vähemalt tähtsamatel kodumängudel pasunaid ja trumme mängimas vastavalt meie ja nende poolt pakutavale repetuaarile ja see asi paistis talle päris huvitav olevat , seda enam et ta isegi on väikest viisi jalka huviline .. ent... siis hiljem ma ise hakkasin mõtlema et mis lugusid me neile siis n.ö. ette söödaksime : 1.Väike Notsu - kõlaks orkestri saatel suht naljakas;
    2.Võitle Eesti..võitle - nagu väheks jääb, sõnu peaks juurde mõtlema;
    3.Me usume Eestisse - siis peaks kogu vana hea punk-laulu või vähemalt ühe salmi ja refrääni ära laulma et asjal jumet oleks aga palju on neid kes laulu peast teab;
    4.....
    5.....
    Ainuke tõsiselt võetav ja võimas lugu mis harmoniseeruks hästion ..Lähen lahingusse ma , seda ettekujutades kui staadion kaasa lalulaks täiel kõril oleks võimas!Keegi eespool tegi minuarust väga hea lahenduse ka Õllepruulija laulule uute sõnadega , see sobiks ka hästi, oleks kaasahaarav ja lihtsad sõnad meeldejäävad ja kaasalauldavad
    Ja see oleks kõik...nirult vähe
    Olen mõtelnud et lihtsalt peaks kuulama erinevate riikide ja klubide hümne ja istuma maha kõik kes veidi muusikaga kokkupuutunud on ja teha selline võimas MEESTELAUL..mul midagi isegi peas on kummitanud aga mul pole enam mingeid stuudio variante ja isegi kidrad on Žigaveseks ära müüdud...
    RummaBastards!

    Kommentaar


      #17
      hmm... asi peaks kyll äkitsi "hymni" teema allolema, aga pohh, kui keegi adminnidest suunata viitsib, siis tehku seda koos minu kirjaga...

      asi nii, et see lauluvärk vajaks järjekordset mahaistumist ning ehk tekiks siis ka yhisel j6ul ja n6ul p6nevaid m6tteid viisijuppide koha pealt... minu osaluse koha pealt muudab asja problemaatiliseks see, et siinkirjutaja latitude ja longitude erinevad nii 180 km v6rra tallinna omadest, mis muudab raskeks ka näituseks jaanuse ning teise tallinna raffaga suhtlemise.

      niih! a pakuks välja uitm6tliku idee kokkusaamise koha pealt... kuiv6rd senaator sel laupäeval oma pojaraasu auks yht yritust korraldab, siis viib tulihobu reede 6htul aiFo jällegi pealinna elu kaema... kui jaanus sul laupäeva 6htul miskit targemat teha pole, siis v6iksid kah ennast kohale vedada... yrituse kontseptsiooni koha pealt veel selgem ettekujutus puudub, tean ainult, et mulle ja kypsile lubati sauna... saunalaval on aga k6ikv6imalikud fantastilised viisijupid juba aegade algusest peale endale tee raffa sydamesse leidnud kes meist ei teaks fantastilisi laule, mis eesti raffale eriti hingelähedased on -- ernesaksa "mu isamaa on minu arm", matiiseni "ei ole yksi ykski maa", green jelly/winny puhhi "3 väikest p6rsast"... k6ik need lood on oma eluj6u saanud tänu soome-ugri hiilgavale vaimusynnitusele -- saunale!!!

      ok-ok... saun saunaks, aga t6siasi, et seesinane orkestri pleilisti m6te mulle niiväga kangesti meeldib, paneb minu m6tte sinnapoole liikuma, et asjaga peaks tegelema... ja senaatori yritus sobib selleks ideaalselt, seda enam, et kusagil k6rtsus asjasse syvenemine v6ib kaasa tuua totaalse ideekrambi ja teiste k6rtsukylastajate vaenuliku käitumise jalkafännidest interpreetide suunas...

      teie arvamused härrased ja prouased?

      Jalgpallihaigla liige
      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

      Kommentaar


        #18
        Kui olen Lõuna-Eesti osariikidest (loe : Lätist) tagasi ja kui on ajakavas auk ning ma ka kutsutu ,siis ühineks.Sauna deviisiks ei pea alati olema "Tutid värske vihaga puhtaks".
        Jalgpallihaigla liige.

        Kommentaar


          #19
          ... mnjaaah, see Seni juures istumine võib ju ka lõpuks lõppeda:хlu: ja isegi väga:хlu: ja pärast on mis tõttu võibolla see loovate interpreetide koosistumine võib ka ebaõnnestuda aga hea peale hakkamine on alati pool võitu ja kui ma laupäeval ää ei sõida Tallinnast siis olen käsi...
          Millal ja kus...täpsustame..
          RummaBastards!

          Kommentaar


            #20
            ... ma tahtsin öelda et : ... võib lõpeda :хlu: või isegi väga:хlu: ....
            RummaBastards!

            Kommentaar


              #21
              ... aga näe välja ei tule miskit, tegelt peaks seal nbeed lõustad olema kes õllekanne kokku löövad....
              RummaBastards!

              Kommentaar


                #22
                embleem

                See embleem võiks siis olla sarnaselt särgil oleva EJL embleemiga tikitud ja minust sobivaim koht sellele oleks fännisallil. See EFF-i märk sobiks sinna väga kenasti

                Kommentaar


                  #23
                  Kyps uus sallikavand just sellest lähtuvalt kavandatud ongi .Meie eesmärgiks on uued sallid enne Venemaaga mängu valmis teha.
                  Jalgpallihaigla liige.

                  Kommentaar


                    #24
                    Orginally posted by kojamees

                    Kyps uus sallikavand just sellest lähtuvalt kavandatud ongi .Meie eesmärgiks on uued sallid enne Venemaaga mängu valmis teha.
                    hmm... sallikavand? kas sel teemal veel kaasa rääkida kah saab?...
                    Jalgpallihaigla liige
                    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                    Kommentaar


                      #25
                      AiFo, otse loomulikult ,lausa oleks vaja erinevaid kavandeid ,et saaks parima võimaliku lahenduse .
                      JULGEMINI.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        #26
                        ok...

                        tore... mulle lihtsalt hakkas kangesti yunduma, et jaanus on juba miskise kavandi kokku saanud ja asub seda teoks viima, ettev6tlik ja tegev nagu ta on.

                        miski paar m6tet seoses salliga on peast läbi käinud ja indrek oli vist n6us kah vist oma firma kunstniku abi kasutama... et äkki v6taks siis kavandi juba p6hjalikumalt ette? praegu, saan aru, on kavas muuta ainult m6nda detaili... mis kostate... eriti tahaks kuulda jansa ja tomi arvamusi, kes te vist seni k6ige rohkem asjaga seotud olete olnud...

                        pRmt!

                        aif.


                        p.s. mul on miski salli visioon juba pikemat aega peas olnud, mida ma ka nii m6negagi jaganud olen... kasutada sinivalgeid ristitriipe yhel poolel ja teisel poolel siis midagi tumedamat... äkki prooviks kunstniku abi?
                        Jalgpallihaigla liige
                        Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                        Kommentaar


                          #27
                          Kuntsniku abivastu pole midagi,täpsustuseks koosolekul oli ka Rootsi Kunn ja Jaanus,ning kõikidel kaalutlustel tuleb sall niivõrd-kuivõrd Futti sümboolikaga mitte pealetükkiv.
                          Jalgpallihaigla liige.

                          Kommentaar


                            #28
                            .. mjnahh, minust oli sel koosolekul küll kõvasti abi...Endal kah siiamaani s..... maitse suus. Aga rohkem seda ei kordu sest Jaanus nüüd hakkab karsklaseks..
                            RummaBastards!

                            Kommentaar


                              #29
                              Lolliks oled end Jaanus joond või.Täiskarsklaseks.Uskumattu.Võta peale ja palun ära põe.
                              Jalgpallihaigla liige.

                              Kommentaar


                                #30
                                "Jalgpallihaigla" kuulutab välja logo konkurssi.Osa võtta kõigil kel vähegi kätt ja vaimu.Algselt otsime lihtsalt logo aga eks hiljem ka kõikvõimalikes sriftides tekste !jalgpallihaigla".Täpsem inff tuleb reedel.Aega üks kuu.Kell kukub ilmselt 30.06.2002 a.
                                Jalgpallihaigla liige.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X