320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aafrika rahvaste karikas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas JanK Vaata postitust
    Oih, ma kuulsin kommentaatoritelt, et 4-2 Egiptusele.
    4:2 jäi grupis

    Kommentaar


      #92
      Egiptuse poolfinaali Vantidega õnnestus juhuste kokkulangemisel jälgida ühest pisikesest valdavalt egiptlaste poolt asustatud kõrtsust. Baari olid ummistanud valdavalt keskealised habemikud Ahmedid, kes tossasid nagu korstnad, kaanisid tass tassi järel teed ja kelle vestlusest ainus tuvastatav sõna oli Allah, mille kasutamise tihedus kasvas korrelatsioonis mängu edenemisega. Mis iseenesest oli ka väga nauditav, kuna üle kanti seda muidugi mingilt araablaste taevakanalilt. Nende kommentaator oli teadagi nagu Järvela kuubis. Kujutage ette Greeni pendlatõrje järgset röökimist ja hoidke sarnast fooni 90 minutit. Iga värava järel hüppas kõik see mees laudade tagant püsti, ilmselgelt tänati kõigevägevamat, patsutati kõigile valimatult õlale ja uskmatule käristati õlut välja. Oli meeleolukas.
      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
        Egiptuse poolfinaali Vantidega õnnestus juhuste kokkulangemisel jälgida ühest pisikesest valdavalt egiptlaste poolt asustatud kõrtsust. Baari olid ummistanud valdavalt keskealised habemikud Ahmedid, kes tossasid nagu korstnad, kaanisid tass tassi järel teed ja kelle vestlusest ainus tuvastatav sõna oli Allah, mille kasutamise tihedus kasvas korrelatsioonis mängu edenemisega. Mis iseenesest oli ka väga nauditav, kuna üle kanti seda muidugi mingilt araablaste taevakanalilt. Nende kommentaator oli teadagi nagu Järvela kuubis. Kujutage ette Greeni pendlatõrje järgset röökimist ja hoidke sarnast fooni 90 minutit. Iga värava järel hüppas kõik see mees laudade tagant püsti, ilmselgelt tänati kõigevägevamat, patsutati kõigile valimatult õlale ja uskmatule käristati õlut välja. Oli meeleolukas.
        heh kas pole mitte nii et Allah ei luba neil õlut juua? kahepalgelised raisk!
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          #94
          ega nad siis ise ei joonud. uskmatule käristati välja.

          aga kindlasti oli vägev kogemus.

          Kommentaar


            #95
            Jup, vanem generatsioon oli täielikult non-alko dieedil. Valdavalt tee jms kuumad toniseerivad joogid. Samas tuleb märkida, et nooremad seltsimehed olid üldiselt sileda lõuaga ning kohalike blondide ja brünettide kaunitaride põlvel hüpitamise vahepeal tarbisid ka humalavett. Antud teemal ei söendanud nendega diskussiooni arendada küll.
            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              #96
              2010 alagrupid

              Group A: Angola, Mali, Algeria, Malawi.

              Group B: Ivory Coast, Ghana, Togo, Burkina Faso.

              Group C: Egypt, Nigeria, Benin, Mozambique.

              Group D: Cameroon, Tunisia, Zambia, Gabon.

              Kõik asjaninad, kes kohal olid, räägivad viisakat juttu, et kõik on enamvähem nö surmagrupid.

              Turniir toimub siis 10-31 jaanuar Angoolas.

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                2010 alagrupid

                Group A: Angola, Mali, Algeria, Malawi.

                Group B: Ivory Coast, Ghana, Togo, Burkina Faso.

                Group C: Egypt, Nigeria, Benin, Mozambique.

                Group D: Cameroon, Tunisia, Zambia, Gabon.

                Kõik asjaninad, kes kohal olid, räägivad viisakat juttu, et kõik on enamvähem nö surmagrupid.

                Turniir toimub siis 10-31 jaanuar Angoolas.
                eks nad vist räägi õiget juttu. ise pakuks, et raskeim on B, siis vist A, ja C ning D oleksid suht võrdsed raskustasemelt.
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  #98
                  B grupp on raskeim jah aga turniiri võitu pakun kamerunile

                  Kommentaar


                    #99



                    Peagi see jälle käivitub ning sel korral Aafrika jalgpallimeistrivõistlused pallitakse Angola maapäral. Ühtlasi 27. korda korraldatav turniiri algab 10. ja lõpeb 31. jaanuaril 2010.


                    Alagrupid:

                    Grupp A
                    Angola
                    Mali
                    Alžeeria
                    Malawi

                    Grupp B
                    Elevandiluurannik
                    Ghana
                    Togo
                    Burkina Faso

                    Grupp C
                    Egiptus
                    Nigeeria
                    Benin
                    Mosambiik

                    Grupp D

                    Kamerun
                    Tuneesia
                    Sambia
                    Gabon


                    Võistluskohad:
                    Luanda, Estádio 11 de Novembro (40 000)
                    Cabinda, Chiazi National Stadium (25 000)
                    Benguela, Complexo da Sr. da Graça (25 000
                    Lubango, Estádio Alto da Chela (25 000)

                    Viimaste aastate võitjad:
                    2008 - Egiptus
                    2006 - Egiptus
                    2004 - Tuneesia
                    2002 - Kamerun
                    2000 - Kamerun
                    1998 - Egiptus


                    Viimaste aastate parimad väravakütid:
                    2008 – Samuel Eto`o (Kamerun) 5
                    2006 - Samuel Eto'o (Kamerun) 5
                    2004 - Patrick Mboma (Kamerun) , Frédéric Kanouté (Mali) , Youssef Mokhtari (Maroko), Jay-Jay Okocha (Nigeeria), Francileudo dos Santos (Tuneesia) 4


                    Nii nagu viimastel aastatel juba traditsiooniks on kujunenud, Eurosport on jälle kaamerad kohale lennutanud ning toob turniiri koduekraanideni. Ja seda kõike mõistagi alates 10. jaanueril toimuvast avapaugust, mil korraldajameeskonna vastaseks saabub Mali.

                    Kommentaar


                      Mul on väga kahju, et Guinead pole. Oli aastal 2006 minu suur lemmik oma viimaste minutite päästeoperatsioonidega. 2008 jäi natuke poolikuks turniir, aga seekord luban, et jälgin huviga ja oma lemmiku Guinea asemel kujundan turniiri käigus. Aga ühte asja ma ütlen, et ma olen mõlemad viimased korrad ennustanud võitja õigesti. 2006 isegi soccerneti artiklis, teine kord Lauri T. ja Holger R.-ga baaris vaieldes. Lauri T. rääkis, kui kõva on Elevandi koondis, aga mina lubasin, et Egipt võidab. Äkki ka seekord?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Mul on väga kahju, et Guinead pole. Oli aastal 2006 minu suur lemmik oma viimaste minutite päästeoperatsioonidega. 2008 jäi natuke poolikuks turniir, aga seekord luban, et jälgin huviga ja oma lemmiku Guinea asemel kujundan turniiri käigus. Aga ühte asja ma ütlen, et ma olen mõlemad viimased korrad ennustanud võitja õigesti. 2006 isegi soccerneti artiklis, teine kord Lauri T. ja Holger R.-ga baaris vaieldes. Lauri T. rääkis, kui kõva on Elevandi koondis, aga mina lubasin, et Egipt võidab. Äkki ka seekord?
                        Ma panustaks ka Egiptusele, samas loodaks et Nigeeria võidaks, eks neid meeskondi ole päris mitu kes võita võivad.

                        Kommentaar


                          ja 2006 sai prakt. kõik mängud ka soccernetis reporteeritud, et kes nüüd ametisse astuda tahaks? Turniir on tase! Luban.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            Mul on väga kahju, et Guinead pole. Oli aastal 2006 minu suur lemmik oma viimaste minutite päästeoperatsioonidega. 2008 jäi natuke poolikuks turniir, aga seekord luban, et jälgin huviga ja oma lemmiku Guinea asemel kujundan turniiri käigus.
                            Kahtlemata mingil määral kahju. Olnuks huvitav vaadata, kas Feindouno & Co. oskavad veel mängida. Kvaliteeti näib olevat täitsa piisavalt, kuid mis parata, sel korral jäädi Malawile ja Burkina Fasole kvalifikatsioonis jalgu. Kuigi, kui nii võtta, hüpe kahe viimati mainitu bandwagonisse oleks iseenesest täitsa huvitav.

                            Kommentaar


                              Minul isiklikult on kahju ,et Senegal turniirile ei pääsenud aga samas jäävad Niang ja Diawara "koju".

                              Kommentaar


                                Ja ma tunnen Maski postist lähtuvalt, et on mure, kuidas Lille hakkama saab... Aga poikad, kes enda pool turniiri ühisvaatamisvooru teeb

                                Kommentaar

                                Working...
                                X