320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Triobeti Balti jalgpalliliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas dannar Vaata postitust
    Neetud, miks ei võiks ma eestlasena korragi saada korralikku naudingut jalksi vaadates?
    Ükskord läks Eesti koondis KAKS KORDA Hollandi vastu juhtima. Palju sa neid positiivseid emotsioone Eesti jalgpallilt ikka tahad.

    Kommentaar


      #92
      Kuule Levadia mängijatel olid rasked ajad, Euroopa Liigas, nad on tõesti väsinud.. Levadia ootab uut hooaega, Balti Liigat Levadiale pole vaja..
      Kodumäng nägu tean toimub Maarjamäel veel lisaks kolmapäeval või teispäeval unustasin ära, ja kell on umbes 14:00-15:00, see jalgpall pole jalgpallihuvistele 100%.. Paljud õpivad või töötavad... OMG
      FCLT.EU
      ----------------------------------------------------------------------
      Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas dannar Vaata postitust
        Neetud, miks ei võiks ma eestlasena korragi saada korralikku naudingut jalksi vaadates?
        Ma ei tea, ma sain häid elamusi vaadates kuidas Levadia võitis Wislat, käisin Debreceni mängus ja sealne atmosfäär oli supper.. Galatasaray vastu mäng Ale Coq'il oli ka päris huvitav.. Probleem on sinus, mitte jalgpalli tasemest..
        FCLT.EU
        ----------------------------------------------------------------------
        Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

        Kommentaar


          #94
          No aga võiks. Ma usun, et oleks üsna popp, kui ükski eesti klubi oleks nelja seas. Aga kui me isegi 8 sekka ei saa, sis on ikka väga mäda ja Levadial pole ka mingit meeskonda vastas. Äkki tõesti suudab levadia varudega asja ära teha, aga äkki ikka võiks? Miks muidu nad niimoodi siin sebivad. Räägivad ju, et ei saa olla Euroopas head, et meil on Tammekad ja kod vastas, aga kui oleks võimalik endale mõni kõva võistlusmäng võtta, siis läheb nõmetsemiseks.

          P.s. Läti ja Leedu klubid mängisid ka Euroopas, aga näe, ikka kotivad meid.

          Kommentaar


            #95
            Minu usk Balti Liiga edukasse käivitamisse hakkab küll tasapisi kustuma .Kui klubid ikka üle ühe , duublitega mängima sõidavad siis järelikult ei võeta tõsiselt.
            Kohalik Meistrilliga on niivõrd tähtis ,kuna jagatakse Eurokohti , raha jne , et enamik ei julge muid riske võtta.
            FCF Forever

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas North Vaata postitust
              Ma ei tea, ma sain häid elamusi vaadates kuidas Levadia võitis Wislat, käisin Debreceni mängus ja sealne atmosfäär oli supper.. Galatasaray vastu mäng Ale Coq'il oli ka päris huvitav.. Probleem on sinus, mitte jalgpalli tasemest..
              Jah, muidugi, selle vastu ma ei vaidle, aga äkki võiks üritada võita. Balti Liiga on VÕIDETAV! või vaidled vastu?

              edit. ma võtan mütsi maha Levadia eurosaavutuste ees, aga ikkagi on mage, et minnakse Balti liigat sellise naljaga võtma.

              Kommentaar


                #97
                Minu meelest on siinkohal Levadia süüdistamine kohatu. Meeskonna mängugraafik on viimased 2 kuud olnud väga tihe ja samamoodi läheb asi edasi kuni novembri keskpaigani elik hooaja lõpuni. Kuskilt peab meestel puhkust näpistama ja Balti liiga on tegelikult kõige loogilisem valik.

                Ma viskaks üldiselt kivi nende härrade kapsaaeda, kes kogu meistriliiga mängukava kokku panid. Seda võinuks ju ette näha, et hooaja teises pooles on euromängud ja Balti Liiga mängud. Kuid miskipärast oli Levadial esimese 15 nädala jooksul vaid kaks sellist nädalat, kui mängiti kaks mängu. Ja nüüd alates augustist kuni novembri lõpuni on meeskonnal igal nädalal kaks mängu. Täiesti ebaloogiliselt koostatud kalender. Seda oli juba eelmisel hooajal näha, et meeskonnad võtavad Balti Liigat ebakikkis sugutiga, kui nad nende mängude ümbrusesse puhkepäevi ei saa.

                Kommentaar


                  #98
                  siis on võimalus Levadia mängud edasi lükata, nagu tehti nende kahe klubiga.. Ju siis Levadia polnud sellest huvitatud, ja läheb mängib noortega = ehk ühesõnaga neid ei koti üldse mingi balti liiga

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                    siis on võimalus Levadia mängud edasi lükata, nagu tehti nende kahe klubiga.. Ju siis Levadia polnud sellest huvitatud, ja läheb mängib noortega = ehk ühesõnaga neid ei koti üldse mingi balti liiga
                    Kuhu edasi lükata?

                    Kommentaar


                      aastalõpu turniirile:P
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Eesti jaoks on Balti Liiga mõttetu sest meie parimad klubid ei pane head koosseisu välja, nõrgemad aga lihtsalt kaotavad. Pmst. duell Läti ja Leedu klubide vahel mille Läti omad võidavad. Kurb, oleks Levadia parimas koosseisus mängimas, siis oleks ma kindel et nad suudaksid ka esikoha eest võidelda.

                        Kommentaar


                          Millegi pärast tundub, et asi kisub ehk-kui peale.poolhapu - noh?
                          pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Minu meelest on siinkohal Levadia süüdistamine kohatu. Meeskonna mängugraafik on viimased 2 kuud olnud väga tihe ja samamoodi läheb asi edasi kuni novembri keskpaigani elik hooaja lõpuni. Kuskilt peab meestel puhkust näpistama ja Balti liiga on tegelikult kõige loogilisem valik.

                            Ma viskaks üldiselt kivi nende härrade kapsaaeda, kes kogu meistriliiga mängukava kokku panid. Seda võinuks ju ette näha, et hooaja teises pooles on euromängud ja Balti Liiga mängud. Kuid miskipärast oli Levadial esimese 15 nädala jooksul vaid kaks sellist nädalat, kui mängiti kaks mängu. Ja nüüd alates augustist kuni novembri lõpuni on meeskonnal igal nädalal kaks mängu. Täiesti ebaloogiliselt koostatud kalender. Seda oli juba eelmisel hooajal näha, et meeskonnad võtavad Balti Liigat ebakikkis sugutiga, kui nad nende mängude ümbrusesse puhkepäevi ei saa.

                            Täitsa õige, ei saa miks aanvaller ei saa aru... Levadia mängijad on ka inimesed, nad ei saa nädalas 2 tõsist mängu läbi viia...
                            FCLT.EU
                            ----------------------------------------------------------------------
                            Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                            Kommentaar


                              Läti ja Leedu klubidel oli samuti mäng samal ajal kui Levadial aga nad saavad ikka mängida.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas North Vaata postitust

                                Täitsa õige, ei saa miks aanvaller ei saa aru... Levadia mängijad on ka inimesed, nad ei saa nädalas 2 tõsist mängu läbi viia...
                                Palju nad Eesti liigas neid tõsiseid mänge saavad? Mitte eriti tihti, kui arvestada, et nad pole üle 50 mängu kaotusega platsilt lahkunud. Ja kuidas paljud satsid Euroopas suudavad mängida lisaks koduliigale veel Meistrite liigat ja muid sarju, kusjuures erinevatelt eestikatest seal nn.kohustuslikke võite ja amatööride vastu peetavaid mänge ei ole.
                                Balti liiga pakub Levadia, Sillamäe ja Flora taolistele satsidele seda mida nad koduliigast ei saa- rahvusvahelisi kogemusi; aga ka lihtsalt tugevaid mänge. Siililegi selge, et Tammeka või Tallinna Kalevi vastu mängimine Levadiat ei arenda.Seega tuleks see võimalus maksimaalselt ära kasutada, "puhkust anda" saab ka eelmainitud kohaliku liiga autsaiderite vastu.
                                Kui ühel päeval Balti liigas kaksikvõidu saame, võiks ehk varumeestega väljaminemist lubada. Seni, kuni oleme baltikumiski autsaiderid, mitte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X