320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II Ida/põhi 2008a.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuigi ma ise küll kuskil ei mängi, siis toetan üritust kahekäega, sest selline nussimine EJL poolt on lubamatu.

    Kommentaar


      Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
      Teen ettepaneku kutsuda klubid üles boikotile EJL vastu!
      KAUA SELLINE RÖÖVIMINE KÄIB, majanduslanguse ajal kui mina söön kodus jahuputru praetud seakamaraga paneb EJL sellised rahad tasku.

      ETTEPANEK:
      1. Kutsun üles kõiki jalgpalli klubisid kuni meistriliigani välja boikoteerima EJL-i kehtestatud trahve ja karistusi.
      2. Esitada EJL-le ultimaatum: a) EJL peab tagastama kõikidele klubidele trahvisummad, mis on makstud kõneall oleva punkti vastu eksimise tõttu, kuna
      EJL muutis salaja punkti ja ei teavitanud klubisid. b) EJL peab vabandama petetud ja mõnitatud klubide ees kirjalikult igale klubile personaalselt ja ka avalikus teadaandes esitama vabanduse avalikkusele. c) Kõnealuse punkti peab EJL üldse välja jätma reeglitest, sest see on toonud paksu pahandust ja jamasid Eesti tõeliste jalgpallurite seltskonda.
      3. Kui eelpool nimetatud nõudeid ei täideta, siis: KÕIK KLUBID ALATES 4. LIIGAST KUNI KÕRGLIIGANI ( NOORED JA NAISED KA.) EI OSALE ENAM EJL-i EGIIDI ALL TOIMUVATEL EESTI MEISTRIVÕISTLUSTEL.
      4. Moodustatakse uus ühendus, Eestimaa Jalgpalli Konföderatsioon. Mis hakkab läbiviima Eesti Meistrivõistlusi jalgpallis kõikidele praegustele liigadele ( naised ja noored ka.). EJL -ga suhtlemine puudub. Kui UEFA ja FIFA ei tunnsuta meie konföderatsiooni, siis loome täiesti uue ülemaailmse jalgpalli assossatsiooni, kuhu kaasame ka teiste uuenduslike riikide liigasid ja meeskondi. Tühistame kõik seni kehtivad jalgpalli reeglid ja loome uued reeglid, mis samas on sarnased seni kehtivatele reeglitele, aga mis on lihtsamad ja arusaadavamad ka 2. liiga mängijatele, mitte ainult esi- ja meistriliiga meestele.
      Konföderatsiooni slogan on ka välja mõeldud: "Tagasi juurte juurde" - lahtimõtestatult tähendaks see, et teeme jalgpalli lihtsamaks nii nagu ta oli kunagi jalgpallimängu loomise alguses ehk siis püüdleme puu otsast allapoole juurte juurde ja samas oleme ikkagi veel puu otsas ehk üritame ka taeva poole püüelda ( edasi areneda ). Selline väga leidlik ja universaalne slogan. Mainin seda kui isiklikku kommentaari sellele sloganile.

      Palun siin foorumis siis klubide esindajad avaldagu arvamust minu manifesti kohta ja siis kogume klubid ja hääled kokku ning pöördume ka kõrgema liiga poole ja haarame need klubid ka enda alla.

      Elagu vabadus!
      Süsti ennast vähem,idikas
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
        Süsti ennast vähem,idikas
        Sõnavara on treenerile omane ! ma loodan et ka trennis poistele karjud samamoodi. Ega muidu vist ei oleks Fc abaja igalpool viimane.

        Jõudu treeningus , vähem mölisemist !

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Üks mõte veel. Praegu ilmutab rahulolematust KL Kalev ja Concordia on vakka, sest tema sai ju kasu sellest loost. Kui aga oleks KLile andeks antud need rikkumised, küllap siis oleks jälle Conc pettunud, et vastane rikub reegleid ja neid ei karistata?
          Trahvide tühistamine oleks siis ehk üks lahendus sest antud juhtumis lasub väike süü ju ka EJL'il endal.
          Võrdluseks võiks ntx tuua mingite arvutiprogrammi intallimise. Kõik ju panevad programmi installeerides accept-->accept-->accept, kontrollimata kas ehk uuele lets say msn versioonile on kasutusjundisse juurde tulnud reake, et nüüdsest tuleb iga msn'i aknasse kirjutatud ropu sõna eest maksma hakata.
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Üks mõte veel. Praegu ilmutab rahulolematust KL Kalev ja Concordia on vakka, sest tema sai ju kasu sellest loost. Kui aga oleks KLile andeks antud need rikkumised, küllap siis oleks jälle Conc pettunud, et vastane rikub reegleid ja neid ei karistata?
            Usun, et asi pole enda õigustamises või andestuse palumises, eksimus reeglite vastu on ilmselge. Lihtsalt EJL võiks vahete vahel peeglisse vaadata. Või see instants ongi Sinu arvamuse kohaselt, Urmar, Jumalale kõige lähemal ja seega veatu?

            Kommentaar


              Algselt postitas DenissM Vaata postitust
              Usun, et asi pole enda õigustamises või andestuse palumises, eksimus reeglite vastu on ilmselge. Lihtsalt EJL võiks vahete vahel peeglisse vaadata. Või see instants ongi Sinu arvamuse kohaselt, Urmar, Jumalale kõige lähemal ja seega veatu?
              Ei hakka EJLi jumalaga võrdlema, ütlen vaid, et mina ei kontrolli neid protokolle ja ei jaga ka karistusi, seega rohkem ei tahaks teiste tööd arvustada.

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Ei hakka EJLi jumalaga võrdlema, ütlen vaid, et mina ei kontrolli neid protokolle ja ei jaga ka karistusi, seega rohkem ei tahaks teiste tööd arvustada.
                Aga sinu arvamus jalgpallihuvilisena mitte EJL töötajana? See sul ju on.

                Kommentaar


                  Algselt postitas sell8 Vaata postitust
                  Aga sinu arvamus jalgpallihuvilisena mitte EJL töötajana? See sul ju on.
                  Kahjuks ei saa ma siin kõike kirjutada, kuna see pööratakse kohe pea peale. Ja usu mind, selliseid pöörajaid käib siin üpris mitmeid.

                  Kommentaar


                    Olen sellest küll korduvalt kirjutanud, et minu arvamus on see, et klubid peavad ise oma kaartide värki teadma ja ka reglemendi lugemine oleks nende rida. Iseasi, kui seda reglementi avalikuks kasutuseks poleks. See arvamus on mul küll avalik ja muutumatu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
                      Teen ettepaneku kutsuda klubid üles boikotile EJL vastu!
                      3. Kui eelpool nimetatud nõudeid ei täideta, siis: KÕIK KLUBID ALATES 4. LIIGAST KUNI KÕRGLIIGANI ( NOORED JA NAISED KA.) EI OSALE ENAM EJL-i EGIIDI ALL TOIMUVATEL EESTI MEISTRIVÕISTLUSTEL.
                      4. Moodustatakse uus ühendus, Eestimaa Jalgpalli Konföderatsioon. Mis hakkab läbiviima Eesti Meistrivõistlusi jalgpallis kõikidele praegustele liigadele ( naised ja noored ka.). EJL -ga suhtlemine puudub. Kui UEFA ja FIFA ei tunnsuta meie konföderatsiooni, siis loome täiesti uue ülemaailmse jalgpalli assossatsiooni, kuhu kaasame ka teiste uuenduslike riikide liigasid ja meeskondi. Tühistame kõik seni kehtivad jalgpalli reeglid ja loome uued reeglid, mis samas on sarnased seni kehtivatele reeglitele, aga mis on lihtsamad ja arusaadavamad ka 2. liiga mängijatele, mitte ainult esi- ja meistriliiga meestele.
                      Konföderatsiooni slogan on ka välja mõeldud: "Tagasi juurte juurde" - lahtimõtestatult tähendaks see, et teeme jalgpalli lihtsamaks nii nagu ta oli kunagi jalgpallimängu loomise alguses ehk siis püüdleme puu otsast allapoole juurte juurde ja samas oleme ikkagi veel puu otsas ehk üritame ka taeva poole püüelda ( edasi areneda ). Selline väga leidlik ja universaalne slogan. Mainin seda kui isiklikku kommentaari sellele sloganile.

                      Palun siin foorumis siis klubide esindajad avaldagu arvamust minu manifesti kohta ja siis kogume klubid ja hääled kokku ning pöördume ka kõrgema liiga poole ja haarame need klubid ka enda alla.

                      Elagu vabadus!
                      sa vist lased kilodes ja liitrites nii veeni kui kopsu mingit seni avastamata narkootilist ainet, sest nii kõva pauku pole siin foorumis ammu kellegil olnud...

                      Kommentaar


                        Alfonso EJLi presidendiks!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
                          Teen ettepaneku kutsuda klubid üles boikotile EJL vastu!
                          KAUA SELLINE RÖÖVIMINE KÄIB, majanduslanguse ajal kui mina söön kodus jahuputru praetud seakamaraga paneb EJL sellised rahad tasku.

                          ETTEPANEK:
                          1. Kutsun üles kõiki jalgpalli klubisid kuni meistriliigani välja boikoteerima EJL-i kehtestatud trahve ja karistusi.
                          2. Esitada EJL-le ultimaatum: a) EJL peab tagastama kõikidele klubidele trahvisummad, mis on makstud kõneall oleva punkti vastu eksimise tõttu, kuna
                          EJL muutis salaja punkti ja ei teavitanud klubisid. b) EJL peab vabandama petetud ja mõnitatud klubide ees kirjalikult igale klubile personaalselt ja ka avalikus teadaandes esitama vabanduse avalikkusele. c) Kõnealuse punkti peab EJL üldse välja jätma reeglitest, sest see on toonud paksu pahandust ja jamasid Eesti tõeliste jalgpallurite seltskonda.
                          3. Kui eelpool nimetatud nõudeid ei täideta, siis: KÕIK KLUBID ALATES 4. LIIGAST KUNI KÕRGLIIGANI ( NOORED JA NAISED KA.) EI OSALE ENAM EJL-i EGIIDI ALL TOIMUVATEL EESTI MEISTRIVÕISTLUSTEL.
                          4. Moodustatakse uus ühendus, Eestimaa Jalgpalli Konföderatsioon. Mis hakkab läbiviima Eesti Meistrivõistlusi jalgpallis kõikidele praegustele liigadele ( naised ja noored ka.). EJL -ga suhtlemine puudub. Kui UEFA ja FIFA ei tunnsuta meie konföderatsiooni, siis loome täiesti uue ülemaailmse jalgpalli assossatsiooni, kuhu kaasame ka teiste uuenduslike riikide liigasid ja meeskondi. Tühistame kõik seni kehtivad jalgpalli reeglid ja loome uued reeglid, mis samas on sarnased seni kehtivatele reeglitele, aga mis on lihtsamad ja arusaadavamad ka 2. liiga mängijatele, mitte ainult esi- ja meistriliiga meestele.
                          Konföderatsiooni slogan on ka välja mõeldud: "Tagasi juurte juurde" - lahtimõtestatult tähendaks see, et teeme jalgpalli lihtsamaks nii nagu ta oli kunagi jalgpallimängu loomise alguses ehk siis püüdleme puu otsast allapoole juurte juurde ja samas oleme ikkagi veel puu otsas ehk üritame ka taeva poole püüelda ( edasi areneda ). Selline väga leidlik ja universaalne slogan. Mainin seda kui isiklikku kommentaari sellele sloganile.

                          Palun siin foorumis siis klubide esindajad avaldagu arvamust minu manifesti kohta ja siis kogume klubid ja hääled kokku ning pöördume ka kõrgema liiga poole ja haarame need klubid ka enda alla.

                          Elagu vabadus!

                          nii naljakas, mul juba nii suur naer, alfonso sa oled üks loxx
                          härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                          Kommentaar


                            Algselt postitas volodja Vaata postitust
                            nii naljakas, mul juba nii suur naer, alfonso sa oled üks loxx
                            Igal juhul Kalju aktivist Romario toetas Affonso nalja-üritust lausa kahe käega.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Igal juhul Kalju aktivist Romario toetas Affonso nalja-üritust lausa kahe käega.
                              Ta lihtsalt poeb et saaks ka seda manti proovida...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Igal juhul Kalju aktivist Romario toetas Affonso nalja-üritust lausa kahe käega.
                                Peab tunnistama, kui Alfonso mõte teoks saab siis on EJL töötajad küll ennast suutnud häbistada terve FIFA ja UEFA ees. Varemgi nähtud neid tülisi klubide ja jalgpalli liitude vahel aga kui see kasvab välja nii suureks, siis on eelkõige süüdi just EJL töötajad ja asjapulgad. Kas EJL hakkab korralikult tööle või saab see Alfonso mõte teoks kunagi (mina mõtlen siin 5-10 aasta pärast). Kurb vaadata kuidas Eesti jalgpalli pidurdatakse ja hävitatakse nende poolt, kes peaks just töötama selleks, et ala areneks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X